Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:39 13.06.24 
Култура и изкуство
   >> Литература
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Например това - в рими  
Автор Taiss ()
Публикувано24.02.00 14:35



Замлъкни сега и ме погледай отстрани. Не нарушавай съкровената ми тишина! Безмълвието е ценно – радвай му се ти, защото то е истинско. За теб и без цена. В абстракцията от черни ленти на нощта безсмислена е формата и времето лети, Звукът е багри, думата е красота… Ала не вярвай! Хубавото винаги гнети. За да съм истинска и искрена до края, не позволявай да говоря за мечтите си – Тогава и да лъжа, няма да го зная. А аз не искам да те гоня с приказките си. Затова те моля – нека помълчим за миг. Нека да не казваме! Нали сега го мислим? Да не говорим – мълчанието е светлик! И да запазим вяра в премълчани истини.

Тема Например това - в риминови [re: Taiss]  
Автор Нещо си ()
Публикувано25.02.00 20:09



Радвам се, че пусна нещо - както обеща! а се радвам, щото ми хареса! :-))) Давай по-смело. От това, което прочетох имам усещането, че.....абе де да знам, ама показва крехкост. Не знам дали ме разбираш!!! :-)(

Тема Например това - в риминови [re: Нещо си]  
Автор Taiss ()
Публикувано27.02.00 12:23



Писах ти вече отговор. Но той някак си се е загубил... За крехкостта ставаше реч - може да значи много неща. И я има, да. Или поне я е имало :-)

Тема Например това - в риминови [re: Taiss]  
Автор Нещо си ()
Публикувано28.02.00 18:51



Запази я! МИсля си, че тя създава едно особено усещане! Приятно е някак си! Освен ако зад нея не криеш излишна агресия!!! :-))) Поздрав!

Тема Например това - в риминови [re: Нещо си]  
Автор Taiss ()
Публикувано29.02.00 17:29



Как се крие излишната агресия зад крехкост? Аз поне незнам :-) П.П. А ти кога ще се включиш. Или още не си решил дали да го правиш вече :-)))

Тема Например това - в риминови [re: Taiss]  
Автор Нещо си ()
Публикувано02.03.00 21:13



Шега беше това Тайс, шегаааа! :-)))) Ама кат съм с такова черно чувство за хумор....А иначе го има този вариант с агресията зад крехкостта...Но това ще ти го разкажа друг път! А не пиша не защото не искам, а защото нещо с времето не успявам отникъде!!!! Поздрав!

Тема Например това - в риминови [re: Нещо си]  
Автор Taiss ()
Публикувано02.03.00 23:31



По - здрав... Да. Аз си го приемам насериозно това за агресията, именно защото предполагам, че съществува и такъв вариант. Ама наистина незнам как става :-) Ха дано скоро да имаш повече време, че след по - малко от седмица аз пък няма да имам хич! Хайде и на тебе - поздрав! :-))

Тема Например това - в риминови [re: Taiss]  
Автор Нещо си ()
Публикувано03.03.00 17:14



Въх, въх, ти да не би да влизаш в сесия!? Туй от една страна не е добре, но от друга е мнооого добре! В момента, в който успея ша ти го обясня! Но предпочитам това да стане в чата! По-удобно е! Поздрав, но не с - :-)))

Тема Например това - в риминови [re: Нещо си]  
Автор Taiss ()
Публикувано30.07.00 05:38



....


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.