Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:07 15.06.24 
Култура и изкуство
   >> Литература
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Затруднениенови  
Автор Марийка ()
Публикувано10.02.00 19:38



Сере ми се. Как само ми се сере. Имам чувството, че мога да изсера катедрала. Всъщност не мога. Гъзът ме боли. Сера вече трети ден и пак не мога да изсера всичко. Сега пак ми се сере, но повече не мога. Мускулите ме болят от напрягане. От свиване и отпускане. Очите ми смъдят от напрежение. Носът ми е като пеленгатор - улавя само фекалната миризма. А защо ми се сере? Защо сера вече трети ден и пак не мога да го изсера? И какво всъщност искам да изсера? Само лайната си ли? И само моите лайна ли искам да изсера? Не. В моя гъз са се побрали лайната на цялата българска интелигенция. Затова са толкова много и толкова миризливи. И затова ми е трудно да ги изсера. Ще ми помогне ли някой?

Тема Затруднениенови [re: Марийка]  
Автор nemo ()
Публикувано10.02.00 20:08



Нещо тук май понамирисва.

Тема Затруднениенови [re: Марийка]  
Автор Tom ()
Публикувано11.02.00 08:20



Tova e dostoino za klub "Chalga".....Toku vij niakoi pop-folk seliak izpolzva ideiata i izpraska seria shiki-taki,vdahnoven ot nezabravimite misli po-gore...

Тема Затруднениенови [re: Марийка]  
Автор Unknown ()
Публикувано11.02.00 09:53



Доста натуралистично е, но...харесва ми! Знаеш ли? СИГУРЕН съм, че можеш да кажеш това, което искаш и без да прибягваш до брутална вулгарност. Имам предвид твои предишни изказвания. Особено когато са насочени срещу конкретен човек. Тогава става съвсем пошло и гадно...

Тема Затруднениенови [re: Марийка]  
Автор иванка ()
Публикувано11.02.00 11:29



винаги съм се чудела дали е възможно, обаче ето сега направо ме светна - виждам, че лайната могат да серат !

Тема ЦЕНЗУРАнови [re: Марийка]  
Автор Byul ()
Публикувано11.02.00 12:40



Vav vrazka s napravenite belejki, ot gnuslivite. I s uvajenie kam avtorskite prava na Mariyka : Пише ми се. Как само ми се пише. Имам чувството, че мога да изпиша Парижката Света Богородица. Всъщност не мога. Мозъкът ме боли. Пиша вече трети ден и пак не мога да изпиша всичко. Сега пак ми се пише, но повече не мога. Китките ме болят от напрягане. От свиване и отпускане. Очите ми сълзят от напрежение. Носът ми е като пеленгатор - улавя само миризмата на мастило. А защо ми се пише? Защо пиша вече трети ден и пак не мога да го напиша? И какво всъщност искам да напиша? Само това, което си мисля ли? И само моите "това, което си мисля" ли искам да напиша? Не. В моето съзнание са се побрали "това, което си мисля" (в мн.ч.) на цялата българска интелигенция. Затова са толкова много и така ухаят. И затова ми е трудно да ги напиша. Ще ми помогне ли някой? Поздрави. Byul Марийка написа: ------------------------------- Сере ми се. Как само ми се сере. Имам чувството, че мога да изсера катедрала. Всъщност не мога. Гъзът ме боли. Сера вече трети ден и пак не мога да изсера всичко. Сега пак ми се сере, но повече не мога. Мускулите ме болят от напрягане. От свиване и отпускане. Очите ми смъдят от напрежение. Носът ми е като пеленгатор - улавя само фекалната миризма. А защо ми се сере? Защо сера вече трети ден и пак не мога да го изсера? И какво всъщност искам да изсера? Само лайната си ли? И само моите лайна ли искам да изсера? Не. В моя гъз са се побрали лайната на цялата българска интелигенция. Затова са толкова много и толкова миризливи. И затова ми е трудно да ги изсера. Ще ми помогне ли някой?

Тема що така бе, миме [re: Марийка]  
Автор Татко ()
Публикувано11.02.00 15:09



проблемът ти е там, че се опитваш да дефекираш през устата... но продължавай с опитите, може и да успееш.


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.