Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:14 13.06.24 
Култура и изкуство
   >> Литература
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Влюбена брезичканови  
Автор Unknown ()
Публикувано08.02.00 09:43



На утрин ранна в свежестта, във сладка дрямка упоена, брезичка спеше и в съня от болка тихичко простена... ***** Бе ден красив и чист, небето синьо бе щастливо и с поглед слънцето, лъчист, усмихваше се закачливо. Гората - приказка зелена, облята в птици и цветя, гореше, от любов пленена - богиня дивна беше тя! И само малката брезичка стоеше тъжна и самичка, и хвърляше печален взор към силния отсрещен бор. Със крепки, мощни рамене той спираше дъха студен от ветровите дробове в нещастен бурен ден. На малката брезичка мила единствена бе той закрила и нежна песен във отплата нашепваше с любов горката... Листата й - девойки мили, със тих възторг, с момински свян глави навеждаха свенливи, потръпвайки за него в блян! А гордият красавец бор с чело, опряно във небето, дори не подозира той, че къса на брезичката сърцето. Снага могъща извисил, кристален въздух жадно диша, а с поглед чезнещ и унил в тъга брезичката въздиша...

Тема Влюбена брезичканови [re: Unknown]  
Автор Delighted ()
Публикувано08.02.00 13:33



I am Your old FAN!!!! Love Moon at shadow

Тема Влюбена брезичканови [re: Unknown]  
Автор ЗАЛЕЗ ()
Публикувано08.02.00 13:36



Много хубаво стихотворение. Малко тъжно но истинско. Ако знаеш само с какво удоволствие ти чета стихотворенията няма да повярваш. Така се радвам като видя нещо твое тук :-))) Благодаря че ми достави такова удоволствие и ми направи деня по-хубав

Тема Залез,нови [re: ЗАЛЕЗ]  
Автор Unknown ()
Публикувано08.02.00 13:46



а защо забравяш за моето удоволствие??? Хайде, пиши! Чакам.....

Тема Влюбена брезичканови [re: Delighted]  
Автор Unknown ()
Публикувано08.02.00 13:48



Hi dear! I think I know who you are... All the best to you!!!

Тема Влюбена брезичканови [re: Unknown]  
Автор ЗАЛЕЗ ()
Публикувано08.02.00 13:52



След пет минути излизам. А и не съм писала нищо тези дни. Но ще се постарая ако мога да ти напиша нещо но евентуално утре или и аз незнам кога. Радвам се че се видяхме :-))))

Тема Залез,нови [re: Unknown]  
Автор ЗАЛЕЗ ()
Публикувано08.02.00 13:53



Леле оставих съобщението не където му е мястото. Това от 13.36 е за теб прочети го моля те

Тема Влюбена брезичканови [re: Unknown]  
Автор delighted ()
Публикувано08.02.00 13:57



I write You answer for the dreams of animals at my klub I have yet 10 minutes - bt if You go all the best, dear have a nice day

Тема Влюбена брезичканови [re: delighted]  
Автор Unknown ()
Публикувано08.02.00 14:03



Thanks. I'll be there later.

Тема За Unknownнови [re: Unknown]  
Автор Wonder!!! :-))) - Залез ()
Публикувано09.02.00 09:26



Какво си мисли един мъж:-))) Мразя силно думата любов тя носи болка, ярост и тъга, защото може би не съм готов любов да давам както дава тя Мразя аз красивата жена тя носи ревност, мъка, колебание защото може би ми липсва смелостта да кажа нещо вместо наказание P.S. : Това обаче не съм го писала тези дни а преди един месец не си спомням


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.