Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:54 21.05.24 
Култура и изкуство
   >> Литература
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Защо???  
Автор Unknown ()
Публикувано07.02.00 14:25



Защо когато в летен дъжд от щастие небето плаче, пред мен изникват изведнъж очи нещастни на сираче...???

Тема Защо???нови [re: Unknown]  
Автор somebody ()
Публикувано07.02.00 19:30



Because You are the king of one strange land - Rosental... I think...

Тема Защото...нови [re: Unknown]  
Автор nemo ()
Публикувано07.02.00 22:09



Защото сляпо е небето за тези мънички очички на сирачето, което, забравено почти от всички, стои самотно и нещастно и без лъжа или преструвка се моли тихо, полугласно за обич, ласка и милувка.

Тема to somebodyнови [re: somebody]  
Автор Unknown ()
Публикувано08.02.00 09:18



Do you really think so? - I mean that this could be the reason..?..well, I don't know...but I can tell you one thing: If I were the king of Rosental I would invite you to my kingdom...

Тема Защото...нови [re: nemo]  
Автор Unknown ()
Публикувано08.02.00 09:26



да...колко малко то желае... от малко обич се нуждае.... Благодаря, nemo!!! В такива моменти винаги се питам - Къде си, Господи?????

Тема Защо???нови [re: Unknown]  
Автор ЗАЛЕЗ ()
Публикувано08.02.00 13:38



Господи колко си прав ако знаеш само? Защо защо и аз много често си задавам този въпрос но никой не ми отговаря за съжаление

Тема Защото...нови [re: nemo]  
Автор ЗАЛЕЗ ()
Публикувано08.02.00 13:39



Браво я тука имало още един талант! Браво на теб! Поздравявам те! Много ми хареса този отговор! :-)))))

Тема to Unknownнови [re: Unknown]  
Автор Somebody ()
Публикувано08.02.00 13:41



I alweis tell the true - the bitter too... For me You are King I am all my life in tnis deligtfull Kingdom... You tell me name - Be blessed - and know - I read You... Sinsirely Yours One princess with blue blood... My family - one side - are the Russian dvorjans


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.