Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:01 28.05.24 
Култура и изкуство
   >> Литература
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Чудо-9- на колене моля прошка...  
Автор Сиропино ()
Публикувано10.01.00 13:52



Прочетох вашия чаровен диалог - драго Чудо, не се сърди на заядливото създание Сиропино. Ако знаех каква ужасна буря ще предизвикам с появата си, нямаше така да се шегувам. Скъпо Чудо, имаш такива приятели, любими и колеги, че е престъпление да не се върнеш!

Тема Тя ще се върненови [re: Сиропино]  
Автор Галатея ()
Публикувано10.01.00 14:09



Мисля че си го дължи на самата себе си. Все пак е най-лесното да се скриеш, но не е най-правилното. :-)

Тема Ай, не се излагайте:)нови [re: Галатея]  
Автор Изумена ()
Публикувано10.01.00 14:25



Що за мелодрама се заформи в този клуб? Тъкмо в този...

Тема Хей, много си умна ти, кво знайшнови [re: Изумена]  
Автор Сиропино ()
Публикувано10.01.00 14:33



Кво знаиш ти за литературното самарянство? И за страшния Сиропино?

Тема Хей, много си умна ти, кво знайшнови [re: Сиропино]  
Автор Изумена ()
Публикувано10.01.00 14:50



Хе, ми станах свидетел (съвсем неволен) на разигралата се тук и по-долу мелодрама:)) Ти се не връзвай на женски хитрости, че те край нямат - отивам си, не си отивам, но ако някой мен накара да остана или пък ме помоли, но преди това ще пусна още едно сълзливо стихотворенийце и такаааа....до припадък на околните тук:))

Тема Хей, много си умна ти, кво знайшнови [re: Изумена]  
Автор Сиропино ()
Публикувано10.01.00 15:14



Най ми стана жал за Майкъл. Тоя няма да го бъде, брато. Не знам дали разбра, че не съм се вързал на игрите на покрусеното женско рифмоплетстващо съсловие. Ша пишат стихове, къде ша са дяват?

Тема Хей, много си умна ти, кво знайшнови [re: Сиропино]  
Автор Изумена ()
Публикувано10.01.00 15:45



Хехе, ама и ти с това извинение изби рибата...:))

Тема Хей, много си умна ти, кво знайшнови [re: Изумена]  
Автор Сиропино ()
Публикувано10.01.00 15:50



А каква беше целта на заниманието? Позна... Голям литературен купон си направихме, беше ни весело Така де - на някои поне...

Тема Хей, много си умна ти, кво знайшнови [re: Сиропино]  
Автор марийка ()
Публикувано10.01.00 16:01



абе , буби, да не си говориш сама със себе си? или нещо и тука има някаква форма на пъпкуване? както и да е - много поздрави и бъдещи все такива творчески вдъхновени разговори :)

Тема Хей, много си умна ти, кво знайшнови [re: марийка]  
Автор Сиропино ()
Публикувано10.01.00 16:07



Марийке, дип че ти уважавам името... Какви грозни, непоетични думи ползваш ти ма, сестро... Пъпкуване... Нещо като пъпка, нещо като акне, а? И кой си говори сам? Май ти самата на себе си хортуваш, алоооо


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.