Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:12 26.06.24 
Култура и изкуство
   >> Литература
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема За Roniaнови [re: Ronia]  
Автор odd ()
Публикувано07.01.00 09:09



Доколкото си спомням едно от първите заглавия на С.Кинг, които излязоха у нас през 80-те бе "Подпалвачът" според мен доста далеч от оригиналното заглавие... Като казвам 4, нямам предвид някаква хронология... Чете ли "Обмен на разуми" на Шекли, много шантава книга, много ми допадна?

Тема Да бъде разговор тогава...нови [re: Wonder!!! :-)))]  
Автор odd ()
Публикувано07.01.00 11:35



Не споря и не изисквам, и съвсем свободно си пиша като теб... Море казваш, добре, но на брега ли да стоим?

Тема за Ронианови [re: Майкъл]  
Автор nepridirchivataRonia? =] ()
Публикувано07.01.00 11:52



Ah, pak se izdadoh.... Ami da go smenia a? ;)

Тема За Roniaнови [re: odd]  
Автор Ronia ()
Публикувано07.01.00 11:58



Kak e originalnoto zaglavie na podpalvachyt? Za obmen na razumi na shekli-pripomni mi siujetyt, pls, ne se seshtam.... Sega se zaeh s 7-ta kniga i kakvo kolelo shte mu izvyrtia na vremeto....;) Pozdravi i v dneshnia den

Тема За Roniaнови [re: Ronia]  
Автор odd ()
Публикувано07.01.00 13:20



Понеже искам да съм точен, ще го намеря у дома, но смисъла бе, че буди асоциация с едно друго подпалване... "Обмен на разуми" - землянин си разменя тялото с марсианец за да прекара забавно на Марс.... но тялото се оказва откраднато и трябва да бъде върнато на действителния притежател.... това е само интригата, същността на книгата не е в основния сюжет, а навсякъде около него ... много пъстри идеи в необичайна форма.

Тема за Ронианови [re: nepridirchivataRonia]  
Автор Майкъл ()
Публикувано07.01.00 18:31



Избери си някой гореворещ ник , който подсказва за характера ти да речем:-)) какво ще кажеш за Биргит от WOT например? Е тогава може ди ще се наложи да се научеш да стреляш с лък, но пък кой знае, може пък да си подходяща зодия:-))

Тема за Ронианови [re: nepridirchivataRonia]  
Автор Майкъл ()
Публикувано07.01.00 18:31



Избери си някой говорещ ник , който подсказва за характера ти да речем:-)) какво ще кажеш за Биргит от WOT например? Е тогава може ди ще се наложи да се научеш да стреляш с лък, но пък кой знае, може пък да си подходяща зодия:-))

Тема Ot neiaнови [re: Майкъл]  
Автор moje i Niniv,poznai zashto ;) ()
Публикувано07.01.00 19:23



Birgit ne e zle-ne sym podhodiashtata zodia /az sym tele / no e blizo do Ronia.Vij, tozi nick nikak ne e sluchaen i govori na koito razbira.Ronia e palava devoika, smela i dobra, dyshteriata na razboinika (ot ednoimennia roman), ili kakto v moia sluchai-na dvama razboinici (kakto chesto obiasniavam).Osven tova vij kak i bez tova razbirate kakva sym-ia pridirchiva, ia....;)))Kakvo shte kajesh za "maikyl" v svoia zashtita? ;))) Pozdravi, ia sega da te vidim ;P

Тема За Roniaнови [re: odd]  
Автор Birgit_Niniv_Ronia ()
Публикувано07.01.00 19:28



Obmen na razumi-za da byda iskrena- ili sym propusnala ili sym zabravila za moi sram ;))) shte si navaksam obache...samo da procheta koleloto, ostava mi okolo polovinata.

Тема Хихинови [re: moje i Niniv,poznai]  
Автор Майкъл ()
Публикувано08.01.00 04:04



Нищо няма да казвам в моя защита , защото не си ме нападнала с нищо още:-))) , Но ..Niniv виж май ще ти отива. Само трябва да наваксаш с палавото и езиче:-) А и тя не чете фантастика, независимо от съвпадението в зодииите ВИ. Виж сигурна ли си си че се нагърбваш с един толкова..отговорен ник? Ще ти се налови да го защитаваш:-))


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.