Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:14 01.06.24 
Култура и изкуство
   >> Литература
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема VIKTOR PASKOVнови  
Автор 1971 ()
Публикувано18.11.99 16:50



Kakvo mislite za nego? Az go namiram velikolepen.

Тема Мисля, че най-силно съм се впечатлил от... [re: 1971]  
Автор Brotherblues ()
Публикувано19.11.99 12:40



..."Балада за Георг Хених"...Има израз и стил...Светоглед...Дори и хумор, въпреки подтискащата атмосфера във въпросния роман...Абе изобщо - за съм!

Тема Мисля, че най-силно съм се впечатлил от...нови [re: Brotherblues]  
Автор fafla ()
Публикувано19.11.99 13:09



plakah nad tazi kniga ("balada za georg henih") "germania - mrqsna prikazka" e drugoto, koeto sqm chela ot nego i sqshto me vpechatli silno. drugo kakvo mozhe da se nameri ot nego? kolkoto do izjavite na Paskov kato publichna lichnost, tam vpechatleniata mi sa dosta protivorechivi.. no vse pak, ugovorkata e, che znam malko..

Тема Мисля, че най-силно съм се впечатлил от...нови [re: fafla]  
Автор 1971 ()
Публикувано19.11.99 16:20



"Nevrystni ubiistva" systo moje da te nakara da pla4e6 "Vednyj stoqhme s Martina na edno visoko prazno mqsto i gledahme kym edno nisko prazno mqsto.Vyzhititelna gledka!"....E,ako tova ne e perfektno opredelenie za liubovta......Mnogo sym mu fan na Paskov:)

Тема невръстни убийства...нови [re: 1971]  
Автор марийка ()
Публикувано24.11.99 02:56



... мислех, че н е м о ж е д а б ъ д е ... оказа се, че е. както много други неща се оказват... без да спират да се оказват... абе тия неща нямат почивка, нямат...

Тема VIKTOR PASKOVнови [re: 1971]  
Автор fairy ()
Публикувано24.11.99 11:08



А! И "Ций Кук" е добър...има го в един стар "Съвременник".Обаче Пасков не е за театър-гледала съм го като режисьор и сценарист-вулгарно беше..


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.