Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:46 03.06.24 
Култура и изкуство
   >> Литература
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Коя е вашата настолна книга?нови  
Автор Хитър Peter ()
Публикувано07.10.99 07:15



...онази, която бихте искали да ви дадат, ако сте на необитаем остров и имате право на една единствена? Онази, която бихте избрали от всички?

Тема Коя е вашата настолна книга?нови [re: Хитър Peter]  
Автор Геко ()
Публикувано07.10.99 08:45



Malkiya prints

Тема Това са 2 съвем разл. въпроса.нови [re: Хитър Peter]  
Автор alas! ()
Публикувано07.10.99 11:41



А на острова - без съмнение - Енциклопедия Британика. ;)))))))))

Тема петъренови [re: Хитър Peter]  
Автор НеОНеЛ ()
Публикувано07.10.99 13:16



много си... как? може такова нещо - само с 1 книга на остров... ами коя? е твоята книга? добре де, предпочитам, ако ще е така - по-грамаданскичък топ хартия и цистерна мастило. и сандък писци. ама искам и книга. не, не е честно това с 1та книга... н.

Тема Пътеводителя...нови [re: Хитър Peter]  
Автор Martin ()
Публикувано07.10.99 13:19



:-)

Тема Хитреца се подсмихва под мустакнови [re: НеОНеЛ]  
Автор Хитър Peter ()
Публикувано07.10.99 13:40



Аааааа, дупета шиляви (викаше една от моите баби) айде да ви видя сега! Да не е посмял някой да сложи повече от една книга в багажа, че ще проверявам и ще връщам! Не е лесно нали? Ами аз затова ви провокирам, да се замислите коя е книгата НАЙ-ПО-ПО във вашия живот. Нео..., аз понеже се сетих пръв - ще си кажа последен (какво да се прави - приоритет на провокатора), а за тебе, специално изключение - 1 книга и един топ хартия (обаче само тоалетна е останала та не знам как ще пишеш по нея) Айде юнаци (и хубавици) казвайте си без бой.

Тема Пътеводителя...нови [re: Martin]  
Автор sory ()
Публикувано07.10.99 14:29



samo edna e gadno Paragraf 22

Тема Хитреца се подсмихва под мустакнови [re: Хитър Peter]  
Автор НеОНеЛ ()
Публикувано07.10.99 14:40



ще се справя и с тоалетна хартия, като не ти се къса друга от сърцето. зная как. развивам по марко от топа, мокря с вода внимателно и оставям на слънце да се изсуши връз плосък камък, покрито с парцалче от единствената ми (доколкото те познавам) риза. така хартията си става твърда и годна за писане. но да е по-голям топът, моля. ех, добре... ако ще попадам днес на твоя остров - труман капоти. но за утре - не зная. петъре, да ти кажа - само много простите хора не си сменят възгледите. другите се развиват. цял живот. та не знам. може би преди 20 години и ти нямаше да кажеш същата книга, която не каза сега, като те питах. а пък след 20 нямаше да ми кажеш друга. добре де, давай да видим какво ще стане... :) н.

Тема гадничконови [re: Хитър Peter]  
Автор foenyx ()
Публикувано07.10.99 15:16



ако на острова има бирария може и без книга ама тогава острова вече не е самотен а и най-великата книга ще ти писне но мисля, че открих едно мъдро решение един (note)book на слънчеви батерии пак е книга и то само една ама на едно дискче ще си вземе цялата библиотека така става, хитрецо ? книгата е само една все пак

Тема Докъде е стигнала съвременната цивилизация...нови [re: foenyx]  
Автор kolio ()
Публикувано07.10.99 19:05



Като ще е notebook защо да не е с връзка с Iridium? Май ще трябва да променим условието - корабокруширал си на далечна и пуста планета с твърде силно магнитно поле и работата на процесора се разтройва. И аз бих взел енциклопедията - ако томовете не се броят.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.