Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:17 21.06.24 
Култура и изкуство
   >> Литература
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Я кажете за "Пътеводителя"...нови  
Автор Wolf ()
Публикувано10.08.99 06:23



Абе я кажете нещо за "Пътеводителя..." Някой да знае кога ще преиздават втората част от т.нар. "все по-неточно назовавана трилогия" - "Ресторант на края на вселената"? И някой от вас скоро да се е гмуркал в басейн, мислейки си, че е лимонче? :-))

Тема Я кажете за "Пътеводителя"...нови [re: Wolf]  
Автор Thunderbeast ()
Публикувано10.08.99 12:07



Не знам! Чел съм я отдавна! Хареса ми! Не знаех, че има и втора част! Кажи ми по-вече за нея!

Тема Я кажете за "Пътеводителя"...нови [re: Thunderbeast]  
Автор Niki_K ()
Публикувано10.08.99 16:37



Супер книга:))) Дъглас Адамс е един от най-добрите в жанра е след Тери Пратчет де:) Не мислите ли, че в "Пътеводителя " и в книгите за "Света на Диска" има повече Земна философия отколкото фантастика? Аз да! А хуморът им е блестящ!

Тема Я кажете за "Пътеводителя"...нови [re: Niki_K]  
Автор Wolf ()
Публикувано10.08.99 16:54



Абсолютно! :-)) Гласувам с ръце и крака и за Пътеводителя, и за Диска, и за Номите...

Тема Я кажете за "Пътеводителя"...нови [re: Wolf]  
Автор liana ()
Публикувано13.08.99 18:12



SUPER E TAZI KNIGA ME NAKARA DA SAE ZAMISLIA ZA MNOGO NESTA. NAPRIMER: KAKVO IMA NAKRAIANA KOSMOSA?ZASTOTO TOI NE MOJE DA E BEZKRAEN A NE MOJE I DA NIAMA NISHTO KAKTO TVARDIAT NIAKOI. A SASTO I KAKVO TOCHNO E CIALATA TAIA VSELENA , NO NA TOZI VAPROS ADAMS MI DAVA OTGOVOR.

Тема Я кажете за "Пътеводителя"...нови [re: Wolf]  
Автор liana ()
Публикувано13.08.99 18:12



SUPER E TAZI KNIGA ME NAKARA DA SAE ZAMISLIA ZA MNOGO NESTA. NAPRIMER: KAKVO IMA NAKRAIANA KOSMOSA?ZASTOTO TOI NE MOJE DA E BEZKRAEN A NE MOJE I DA NIAMA NISHTO KAKTO TVARDIAT NIAKOI. A SASTO I KAKVO TOCHNO E CIALATA TAIA VSELENA , NO NA TOZI VAPROS ADAMS MI DAVA OTGOVOR.

Тема Я кажете за "Пътеводителя"...нови [re: Wolf]  
Автор Caleb ()
Публикувано16.08.99 13:44



Много е добър! Навремето бях чел, че се снима филм по първата част, но после вече нищо не се чу. Знаете ли нещо по въпроса?

Тема Най-доброто издавано в галактикатанови [re: Niki_K]  
Автор vvv ()
Публикувано16.08.99 22:22



няма по-добро от 'пътеводителя'. а ето и класацията ми за петте части на трилогията. 1. Животът, вселената и всичко останало. 2. Пътеводител на галактическия стопаджия. 3. Ресторант на края на вселената. 4. Почти безобидна. 5. Сбогом и благодарим за рибките. с изключение на 'рибките', която е малко по-слаба, осталналите са невероятни. някой да е опитвал да се научи да лети ?

Тема чели ли сте?нови [re: vvv]  
Автор mimi ()
Публикувано19.08.99 14:55



Аз сьм чела само една друга книга на Дьглас Адамс и тя сьщо е класика!Казва се "Дьлгия следобеден чай на душата".Чували ли сте за нещо друго?Аз имам всички книги на пьтеводителя но ако ги преиздадьт ще ги купя пак,моите са станали на баница от четене.

Тема чели ли сте?нови [re: mimi]  
Автор birdy ()
Публикувано25.08.99 15:00



За който питаше за филма - има много стара филмирана английска боза, изключително некадърно направена( или може би мисля така от фенски чувства :)) Д.Адамс наистина rulez, но Тери е по-добър :))) Лично мнение,де, не ме бийте :)


Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.