Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:50 18.05.24 
Култура и изкуство
   >> Литература
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Поетични мигове....  
Автор Jiko ()
Публикувано09.09.99 10:55



Здравейте!!! Много ми хареса идеята да се разменят съобщения под формата на къси разкази. Само че аз такива неща за съжалениене мога да пиша, :-( та предлагам да опитаме със стихове. Ами започвам..... Здравейте приятели, днес ви предлагам, предлагам, предлагам и вече залагам да вземем да драснем по някой-друг стих да стане живота за миг по-красив! Пишете пишете, дерзайте дерзайте, римувайте здраво и хич не се майте! А който не може - да гледа да учи и дай Боже скоро и той да сполучи!!! вие сте нататък...... :-))))))

Тема "Табу"нови [re: Jiko]  
Автор uf-fff ()
Публикувано15.09.99 11:41



Кой не люби, кой не тачи зиме топлите страни?! Черен хуй ако налапаш - вънка нека си вали!!! Тъй си рече наш'та Мими и затуй, без капка срам, на нубийските другари рече: "Харно, ще ви дам."ю Ха наляво, ха надясно - два не са като един .. Даже във дупето тясно, трябва да се настаним!

Тема "Табу"-за автора....нови [re: uf-fff]  
Автор Jiko ()
Публикувано16.09.99 02:15



Ода за КЕНЕФА Ти знаеш, брате, мястото където повдига ти се от воня и смрад? Не е ли туй местенцето което КЕНЕФ му викат и пълно с гад... В КЕНЕФА е събран проклетия живот, от там вони, разлага се и пуши! Светът около теб прилича на компот от гадни ябълки и гнили круши.... Душата ти разнищва проклетия живот и няма де да идеш, да се скриеш, сърцето ти обсебва кат гаден октопод и ще ти се от болка да завиеш... И чудиш се защо ли когато си в КЕНЕФА отвътре сякаш иде ти да плачеш??? Не се нервирай брате, ами си гледай кефа, че иначе от болка ще се скапеш!!!

Тема за кенефанови [re: Jiko]  
Автор Натали ()
Публикувано16.09.99 14:26



Ама,че глупости и то в стихове!Ха!Понякога няма нищо по-хубаво от това да се затвориш между четирите стени на кенефа с книжка в ръка

Тема да не си СКОРПИОН?!?нови [re: Натали]  
Автор Jiko ()
Публикувано16.09.99 23:27



За Скорпиона скъпа нормално е това, назад той все се дърпа назад към пропастта!!!!!

Тема za Jikoнови [re: Jiko]  
Автор 79 ()
Публикувано17.09.99 06:35



Moje li da iztiposash i neshto za Telcite v stihove?

Тема скорпион ли?!нови [re: Натали]  
Автор Натали ()
Публикувано17.09.99 10:26



Скорпионът си ходи нормално -напред, но с жилото жили всичко наред. Рачето дърпа назад постоянно, но чак пък към пропасти...малко е гадно! Не ме слагай мене сред тез зодии водни- скорпиони и раци-нацупени,злобни! От огън и въздух съм аз изтъкана- познайте каква съм,ако можете...ъ-ъ-ъ........двама?! ...........е не,запецнах.....

Тема за Телеца....нови [re: 79]  
Автор Jiko ()
Публикувано18.09.99 14:26



Телеца човече е странно "добиче", "рогато", "чепато" и малко "зъбато"... Щом мерне червено и хуква вбесено. Пази се от пътя!!!, че тежичко стъпя... Това за майтапа-а инак са хора вървят през живота, не знаят умора. Виждат целта си и гонят я смело, пред никаква трудност не свалят те чело!

Тема за Jikoнови [re: Jiko]  
Автор ефросиния ()
Публикувано19.09.99 10:57



сега за лъвовете, моля!

Тема скорпион ли?!нови [re: Натали]  
Автор ефросиния ()
Публикувано19.09.99 11:07



сигурно си стрелец? стрелците са живи, бъбриви, красиви стремежът ги води буйно напред на всичко те гледат съвсем справедливо и гледат навсякъде да цари ред. е, само във къщи, понякога, малко, не могат да кажат къде е това, къде се е скрило пък другото? жалко! пуловерът падна във кофа с боя... кафените чаши се трупат и трупат, хавлията мокра в кревата лежи, но те са готови света да прегърнат и страстно да мразят всички лъжи! стрелците са племе усмихнато, ведро ядосват се бурно, но само за миг но после в очите им слънцето светло се втурва. и песен звучи. и игри. :)


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.