Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:45 06.07.24 
Култура и изкуство
   >> Литература
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Темичка за недостъпният автор  
Автор Thunderbeast ()
Публикувано08.08.99 11:33



Някой да е чел Фокнър??? А някой да е успял да прочете " Врява и безумство "??? :-)

Тема Темичка за недостъпният авторнови [re: Thunderbeast]  
Автор Един от \\\\\\ ()
Публикувано08.08.99 13:24



Е, човек все понякога се обърква... Ми те за туй му дадоха Нобеловата награда на човека, защото никой не успя да я прочете докрай, ама ги беше срам да си кажат... Виж, "Слез на земята, Мойсей", "Стръвницата" и разните му други неща се четат лесно - по-малки са... :-))

Тема za thunderbeastнови [re: Един от \\\\\\]  
Автор soft` ()
Публикувано08.08.99 19:21



tova e edna ot lubimite mi knigi.... chete se adski trudno no zatova puk e zaredena s mnogo stranna energia.... mototo e veliko: choveka sianka bludna klet aktior zabluden vuv v kuhi ditirambi..... viarno stravnicata i drugite mu razkazi sa po-leki no ne sa po-malko veliki.... tova e moje bi abe neznam dali e nai lubimia no ako ima 3-ma lubimi e tam....

Тема Темичка за недостъпният авторнови [re: Thunderbeast]  
Автор сийка ()
Публикувано09.08.99 10:22



аз. врява и безумство обаче не можах. проблемът при него е в дълбокия южняшки корен, който ние, неамериканците не разбираме.

Тема Недостъпната ми Книга ;-)нови [re: Thunderbeast]  
Автор ЯСЕН ()
Публикувано09.08.99 17:52



Ха, сега да ви видя. *:о)))) Кигата, която не можах да прочета след 4 или 5 опита беше "ГРАФ МОНТЕ КРИСТО". Боже имах чувството, че чета телефонен указател...

Тема Недостъпната ми Книга ;-)нови [re: ЯСЕН]  
Автор златаРибка ()
Публикувано13.08.99 19:50



значи, не си попадал на "Наследникът от Калкута", пред нея "Графът" е като вълнуващ... абе, не знам кво, ама "Наследникът" и "Голямата съветска енциклопедия" са като родни братя... :)

Тема Недостъпната ми Книга ;-)нови [re: златаРибка]  
Автор birdy ()
Публикувано25.08.99 15:03



Врява и безумство е прекрасна. Благодаря, че ми напомихте за нея, да си я препрочета.

Тема Темичка за недостъпният авторнови [re: Thunderbeast]  
Автор Fiona ()
Публикувано31.08.99 23:36



Това е една от любимите ми книги. "Врява и безумство" е класика. Но Фокнър е такъв, че читателите или не го разбират и го определят за досаден или го обикват и той се превръща в един от най-любимите им и препрочитани писатели. Thunderbeast написа: ------------------------------- Някой да е чел Фокнър??? А някой да е успял да прочете " Врява и безумство "??? :-)

Тема Недостъпната ми Книга ;-)нови [re: ЯСЕН]  
Автор Last Kiss ()
Публикувано01.10.99 20:10



Saglasen sam za Graf Monte Kristo... Hm a kakwo schte kagete za Omy ot Herman Melwil (mislja che taka se kazwasche...... besche oschte po zle....:-)


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.