Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:16 02.07.24 
Компютри и Интернет
   >> Linux
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Rookie helpнови  
Автор Renegade ()
Публикувано04.05.00 23:13



Molq kavete mi koq distribuciq e naj-podhodqshta za nachinaesht potrebitel kato men. Syshto taka se interesuwam i ot kyde moga da q namerq. Cheta wse hubawi raboti za Linux i mi se iska da se naucha da rabotq s neq, zashtoto mi pisna ot sinite ekrani na Windows. Predwaritelno wi blagodarq. Renegade

Тема Rookie helpнови [re: Renegade]  
Автор Брадата ()
Публикувано05.05.00 00:27



Потърси по-назад тук във форума и ще намериш вече изказани мнения по въпроса ти. Като начало можеш да започнеш с RedHat, като по-лесна за setup. Има всичко на "Славейков", ако си от София. Все пак избора си е твой. Помъчи се известно време, чети ман-овете и хелповете и постепенно ще ти се получи. Помни, че Линукса е за интелигентни хора и не се отказвай при някоя трудност. Успех!!!

Тема Rookie help [re: Renegade]  
Автор Gandalf ()
Публикувано05.05.00 08:54



Kakvo tyrsish v Linux-a? Prosta upotrebe ili iskash da znaesh kak sa neshtata naistina? Vyv vtorija sluchaj vzemi Slackware :-)

Тема Rookie helpнови [re: Брадата]  
Автор Renegade ()
Публикувано05.05.00 08:59



10x. A movesh li da mi kavesh kak da si razdelq diska na dqlowe bez da si zatriq dannite w nego, zashtoto imam dosta programi, koito ne iskam da zagubq?

Тема Rookie helpнови [re: Renegade]  
Автор TV!000 ()
Публикувано05.05.00 09:12



За да не губиш програмите по диска - намери си partision magic, а за дистрибуция и имаш пари - на Славейков има няколко книжки за REDHAT и от които все пак може да се понауат интересни неща. Иначе препоръчвам Slackware.


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.