Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:58 07.07.24 
Компютри и Интернет
   >> Linux
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Кееффф  
Автор Григорий Нанев ()
Публикувано25.02.00 20:42



Със садистично удоволствие премахнах Linux от мойто PC. :) На негово място сложих Windows 2000. Чудесен е! Имам малко проблеми с модемчето, ама иначе всичко друго е ОК. :)

Тема tiririramнови [re: Григорий Нанев]  
Автор pope ()
Публикувано25.02.00 23:14



ne.. ne.. ne moga ne... dobre de ne.. ne .. ne moga ne Abe ne moga da pravia takiva neshta be!

Тема Кеефффнови [re: Григорий Нанев]  
Автор Potencialen emigrant ()
Публикувано26.02.00 02:54



Znaesh li, men pyk mi e oshte po-kef. Shtoto vyobshte i ne mislya da si slagam Win2000 :-P

Тема Кеефффнови [re: Григорий Нанев]  
Автор Ratt ()
Публикувано26.02.00 13:22



E .. vseki ima pravo da nqma vkus ! Ne sam go vizdal Win 2000 , no maj iska dosta RAM . Moite skromni 32MB nwma da sa mu dostat4ni .Pak i to na Windows vse ne mu stiga pamet !

Тема Ами така като гледам...нови [re: Ratt]  
Автор Григорий Нанев ()
Публикувано26.02.00 13:38



... 64MB му трябват само на него :) Ама аз имам още толкова и за приложенията... :)

Тема Ами така като гледам...нови [re: Григорий Нанев]  
Автор Деси ()
Публикувано26.02.00 13:44



....... и да гледаш и да не гледаш - Linux се справя по-добре...... 1. Иска по-малко свободни ресурси. 2. Не е капризен към видеокарти - имам предвид Permedia - фалшива - със скапан чипсет. 3. въобще операционна среда за професионалисти

Тема Ами така като гледам...нови [re: Деси]  
Автор Астроном ()
Публикувано26.02.00 14:44



тук съм напълно съгласен ... аз ощте имам няколко проблема с Linux, но за това е виновен твърдия диск ... :-)

Тема Кеефффнови [re: Григорий Нанев]  
Автор Victor Popov ()
Публикувано26.02.00 16:25



Пишете глупости, три пъти си инсталирах Linux все различни дистрибуции и три пъти го ТРИХ със садистично удоволствие. По бъгаво нещо от Linux няма ( Win98 ми работи по стабилно). Пък бил среда за професионалисти- дрън дрън по точно е среда за МАЗОХИСТИ. Има много още хляб да яде докъто настигне чичко Бил и компания ама тогава и цените им ще се изравнят.

Тема Кеефффнови [re: Victor Popov]  
Автор new Linux user ()
Публикувано26.02.00 19:38



Ти си институционализиран.

Тема Кеефффнови [re: new Linux user]  
Автор Potencialen emigrant ()
Публикувано27.02.00 00:48



Suicidal Tendencies? :-)


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.