Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:37 11.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Linux
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Това майтап ли е?  
АвторЛauk (Нерегистриран)
Публикувано06.06.11 08:47



Правя вече няколко опита да стартирам и убунту и кубунту 11.04, на няколко компа, но нещо не се получава. 7-8 диска записах,като си мислех,че грешката е в мен, ама не! Единственото което се случи снощи след направа на усб, е че се появи някакъв начален екран, ама без да се включи подсветката на екрана на лаптопа, и дотам.
При 10.10 тези проблеми ги няма, пробвах- тръгват си.



Тема Re: Това майтап ли е?нови [re: Лauk]  
Автор 5rov ()
Публикувано10.06.11 19:16



От една седмица съм с 11.04 на току що закупен лаптоп. Нямах никакви проблеми с инсталацията от диск.Поразен съм от качеството и леснотата на работа, софт има буквално за всичко. Хардуерно също няма проблеми. Незнам само дали това което пази диска от повреждане при движение дали работи?
Просто се чудя къде е уловката? Може би в краткия срок за поддръжка - под 2 години?



Тема Re: Това майтап ли е?нови [re: 5rov]  
Автор walkman™ (advanced lamer)
Публикувано10.06.11 23:32



Е, краткият срок не е проблем - постоянно излизат нови версии. И... LTS версиите са с поддръжка 3 години. Пък и каква "уловка" за нещо, което работи пълноценно и е безплатно???

____________
Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать.


Тема Re: Това майтап ли е?нови [re: walkman™]  
АвторЛauk (Нерегистриран)
Публикувано11.06.11 22:03



Всичко това е хубаво, нека е безплатен и да прелива от приложения, но не разбирам, защо не се зарежда ...



Тема Re: Това майтап ли е?нови [re: Лauk]  
Автор walkman™ (advanced lamer)
Публикувано11.06.11 22:51



Ами нямам идея. При мен се зарежда. Всъщност, на този комп имам 4 ОС, и нямам проблеми с никоя от тях...

____________
Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать.



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.