Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:32 24.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Linux
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Как е възможно?...нови [re: Пич Бoжи]  
Автор Selfmade (непознат )
Публикувано25.11.10 15:24



Скъпите неща винаги са популярни. Не, че са по-добри, или нещо друго. Друго си е чорапки Лакосте, примерно. Пак се вмирисват, ама!!! Психология. Те у Кембрижото го учат. И у Йелата. Па сам чувал, дека у Бърклито е по-малце, ама защо са бърка там. Най-характерно е за мацки (русулявички блонди и те тия с резбата наопъци). Бе романа "Живота в мола.



Тема Re: Как е възможно?...нови [re: Selfmade]  
Автор Пич Бoжи (нюнютехнолог)
Публикувано25.11.10 17:56



Който контролира психологията, контролира икономиката.



Който контролира икономиката, контролира блондитата.

------


Тема Re: Как е възможно?...нови [re: Пич Бoжи]  
Автор UbuHtu Man 1Ox (Ювиги Трол :D)
Публикувано26.11.10 00:30







Тема Re: Как е възможно?...нови [re: Пич Бoжи]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано06.12.10 16:11



вчера за втори път посегнах към Линукс. Пуснах LIVE версията на ubuntu и онемях. Цял час разглеждах десктопа и не можах да намеря начин да си отворя директориите. Освен папките за музика,картинки и т.н.,които естествено бяха празни,НИЩО друго! По-голяма боза от това-здраве му кажи! Преди това сложих MINT и всичко беше далеч по-привлекателно. Тъкмо щях да си я сложа на C-то и нета започна яко да забива. Чакам по няколко минути докато една вече отворена страница се ДОотвори,страницата просто потъмня и запецна,ако чукнеш с мишката 2-3 пъти някъде и трябва РЕСТАРТ - срам за производителите на тази импотентна ОС! Доживот в боклука!!!



Тема Re: Как е възможно?...нови [re: az]  
Автор Пич Бoжи (лут)
Публикувано06.12.10 17:43



Айде бе, аз пък ного се кефя на бубунтуту

.

Пък и стимулира работния процес в държавната администрейшън.

Дане ти е много стара машинката? Убунту си иска некви прилични параметри.

------


Тема Re: Как е възможно?...нови [re: Пич Бoжи]  
Автор ~@!$^%*amp;()_+ (целия горен ред)
Публикувано06.12.10 22:37



виж съседната тема и ако не ти се изясни, значи е безнадеждно



Тема Re: Как е възможно?...нови [re: Пич Бoжи]  
Автор clovenhoof ()
Публикувано07.12.10 16:49



И аз това се питам за Убунту след като има

.



Тема Re: Как е възможно?...нови [re: clovenhoof]  
Автор Пич Бoжи (super peach)
Публикувано07.12.10 18:29



Благодаря.




И аз четох за тези БСД системи. Казват, че били най-сигурните по начало. Поинтересувах се от ОпънБСД, но като че ли за момента е отвъд нивото ми. Ще опитам да го подкарам пак и да му вкарам някаква гном-ска графична функционалност, че да мога поне малко да се ориентирам. Докато не свикна с команд-лайн нещата му и не ги разуча.

Това писи биесди изглежда по-очовечено.

Ще го пробвам.

------


Тема Re: Как е възможно?...нови [re: Пич Бoжи]  
Автор clovenhoof ()
Публикувано08.12.10 10:45



Това е доста юзер-френдли. С няколко клика го инсталираш. Няма какво да му настройваш. Има си всичко. Даже инсталатор.

Ако искаш нещо по-хард по-добре чисто FreeBSD, защото има доста портнати приложения. Може и OpenBSD но него не съм пробвал.

Редактирано от clovenhoof на 08.12.10 10:47.



Тема Re: Как е възможно?...нови [re: clovenhoof]  
Автор Пич Бoжи (super peach)
Публикувано08.12.10 17:21



Интересува ме сигурността и да е максимално трудно за хакене по подразбиране, т.е. след стандартна инсталация. Не съм много навътре в тея неща, ама щом се налага...




Четох, че най-сигурна е опънбсд, трябва да попрочета как е сигурността при писи-бсд.

------



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.