Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:50 26.09.24 
Компютри и Интернет
   >> Linux
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Как е възможно?...нови [re: bira_more]  
Автор tuff slim (ентусиаст)
Публикувано17.11.10 15:35



къфф мазохист, кви глупости? ОС си живее там на компа и дори не се усеща че я има. Какво повече да желая от ОС? Да компилирам ново ядро всеки 6 месеца? Не, благодаря.

Убаво би било такива като теб дето не са виждали виндовс от десетилетия да не се коментират нещо от което си нямат и представа



Тема Re: Как е възможно?...нови [re: tuff slim]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано17.11.10 17:47



Убаво е да не коментираш кой какво е виждал. Ама коментираш.


Убаво е да не коментираш неща които не знаеш. Ама коментираш. Ядра комилираш ако ползваш gentoo. Или правиш специализиран хардуер. Или искаш да изкопчиш нещо повече от наличния специализиран хардуер.

Bеer? Mоre?



Тема TANSTAAFLнови [re: bira_more]  
Авторroot (Нерегистриран)
Публикувано17.11.10 17:49







Тема Re: Как е възможно?...нови [re: bira_more]  
Автор tuff slim (ентусиаст)
Публикувано17.11.10 18:11



що? що ти да можеш, аз да не мога?



Тема Re: Как е възможно?...нови [re: tuff slim]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано17.11.10 18:16



Ми в случая аз дадох конкретен пример, а ти почна с обобщенията.



Bеer? Mоre?



Тема Re: Как е възможно?...нови [re: bira_more]  
Автор tuff slim (ентусиаст)
Публикувано17.11.10 18:29



мисля, че си объркал темите. в тази тема аз само изразих мнение противно на твоето. това ми мнение е, че работя с виндовс без да се тормозя и без да съм мазохист. дори ми харесва да не знам, че имам операционна система на компютъра си. кой е конкретния ти пример в този пост върху които аз правя обобщения?



Тема Обобщението което визирах енови [re: tuff slim]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано17.11.10 19:35



Убаво би било такива като теб дето не са виждали виндовс от десетилетия да не се коментират нещо от което си нямат и представа
Ти не знаеш кога съм виждал виндовс. Не знаеш и от какво си имам представа и от какво не. Но не ти пречи да обобщиш своето незнание за мен.


А - да не се чудиш от коя тема и от къде - ето:

Та - за да доизясним спора - тръгна от root. Тоест root обобщи, а аз само споменах какво не споменавам
И се чудя дали не взимаш твърде на сериозно цялата сериозна дискусия?

Bеer? Mоre?



Тема Re: Обобщението което визирах енови [re: bira_more]  
Автор tuff slim (ентусиаст)
Публикувано17.11.10 20:40



ми що не отговаряш на root тогава? а за това колко разбираш от виндовси говорят твоите изказвания, не моите... дали се взимам на сериозно? да, взимам се, но надали чак колкото ти...



Тема Re: Обобщението което визирах енови [re: tuff slim]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано17.11.10 22:43



Ми аз отговорих баш на root, а после ти се закачи към моето мнение.
дали се взимам на сериозно? да, взимам се
Ми браво на теб, щото аз тази дискусия не я взимам на сериозно, и още по малко взимам на сериозно себе си.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Обобщението което визирах енови [re: bira_more]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано18.11.10 03:17



А трябва, а трябва... Освен пак да те препратя към съседната тема, че, като гледам, и тука натам сте я подкарали. Лошо няма де - това са темите, които ще надживеят планетата. Уи---ндо--ус, У--инд-оус... Уиндоус Педер*ст



A man only sees what he wants to see...


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.