Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:49 02.07.24 
Компютри и Интернет
   >> Linux
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Проблеми със Sendmail и FTPнови [re: bira_more]  
Автор P_Kolev (непознат )
Публикувано25.01.08 12:53



Всъщност много повече наподобява Фла.
Същите безмислени изказвания.

Най-вероятно скоро ще започне спама, че Слак-а е дъ бест ;)



Тема Re: Проблеми със Sendmail и FTPнови [re: DrFrancky]  
Автор P_Kolev (непознат )
Публикувано25.01.08 12:55



Чел съм те достатъчно, да не говорим че съм и говорил с тебе няколко пъти ;)

Въпросът обаче беше в друга посока дете мое ;)



Тема Re: Проблеми със Sendmail и FTPнови [re: P_Kolev]  
Автор P_Kolev (Analog Man...)
Публикувано25.01.08 12:57



Между другото реших проблема си с пощата. След премахването на безжичната глупост, МТУ Дискавърито си проработи като хората и вече нямам този досаден проблем.

Моля Модератора да затвори темата.



Тема Re: Проблеми със Sendmail и FTPнови [re: P_Kolev]  
Автор por4e2 (bobr)
Публикувано25.01.08 14:39



Случвало ми се е, така че спокс. Виртуално нямам какво да загубя освен няколко акаунта в слак форуми, реално също няма какво да загубя - всекидневно тренират с мен хахаха
Просто се изненадах, че си администратор или "голям човек", възрастен, т.е. не некво пишлеме като мен, това ти е работата и не знаеш елементарни работи. Извинявай, ако съм те обидил.
Кой по ягодите са фла и кики, че все ме плашат, че съм щял да завършва като тях?


По моя преценка съм пускал няколко смислени поста отнaчалото и не спамех, но после реших да се впиша в клуба и voila! :D
Докато не оценя някой, че има нещо в главата му, все ми е едно какъв е, а ФФ съм го чувал да говори тонове простотии, така че не виждам що да не съм побъзикам малко :)



Тема Re: Проблеми със Sendmail и FTPнови [re: ЛУД ПPЪЧ]  
Автор por4e2 (bobr)
Публикувано25.01.08 14:44



Вече те ценя на 92% като форумен потребител, ако ми кажеш как ги изчисли тези 67, ще са сигурно 100. Извинявам се, той не влиза да се гаври, той влиза да ругае непознати в нета! Аз не съм си поставил такива цели, а и мисля че семейтвото ми се опитва да ме възпитава сравнително добре! Поне български знам!



Тема Re: Проблеми със Sendmail и FTPнови [re: por4e2]  
Автор P_Kolev (Analog Man...)
Публикувано25.01.08 16:01



Хмм, не мисля, че проблема който съм поставил за разглеждане е от най-всекидневните. От колегите които питах, от поддръжката на Мегалан, от четящите форума - само един знаеше за какво става въпрос. Аз намерих решението след 2-3 дена четене на гугъл и ровене по форуми. Даже великият Франки нямаше какво да каже, а трябваше да пише глупости на шльокавица ;)
А и къде съм твърдял, че знам всичко. Хех.
Да си чувал, че колкото повече знаеш, толкова повече не знаеш



Както и да е.
Хайде със здраве. И по-малко глупости. Гледай си там девойките и другите неща и пиши само смислени работи. Иначе Фла ще си има конкурент ;)



Тема Re: Проблеми със Sendmail и FTPнови [re: por4e2]  
Автор ^]Модератор (escapist...)
Публикувано25.01.08 20:22



1-во - Подценяваш екзотичността на точно този проблем. Имам спомен, че първият път като изникна нещо такова ни трябваше седмица да го намерим какво и къде е. Оказа се счупен порт на суитч от мана който ползвахме, който намазваше мту-то само на някои пакети. Доста кадърни администратори - и като опит и като количество му се пулиха.

2-ро Ако въпроса беше формулиран по-ясно, мту-то щеше да изкочи веднага. Вярно е че трудно да се формулира ясно обяснение за това 'явление' да го наречем.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.