Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:59 11.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Linux
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема малоумния модераторнови  
Автор | (</dev/random)
Публикувано22.12.07 19:13



Хайде като не можеш ти да "пълниш" форума с нещо различно от лайна, да не ни казваш какво да пишем ние тук.

If God wanted us to vote for a president, He would have sent us a candidate.


Тема Re: малоумния модераторнови [re: |]  
Автор ^]Модератор (escapist...)
Публикувано22.12.07 19:30



Това вече сме го обсъждали - пускай гласуване за смяна на модератора и ми се махайте от главата :)

2 теми, над 120 постинга за Никиту Василев, почти нищо цензурно вътре. По моя преценка - катинари.

Ама сте ми интересни. Като не се намесвам - що си траеш, като се намеся - що бараш.

Кандидатирай се. Аз отивам да гледам кино :)



Тема Re: малоумния модераторнови [re: |]  
АвторGNU (Нерегистриран)
Публикувано22.12.07 19:42



|, ти окончателно затвърждаваш мнението ми че си кретен.



Тема Re: малоумния модераторнови [re: ^]]  
Автор мeтълДжyмa ((не)познат)
Публикувано22.12.07 19:42



И все пак постъпи некоректно - в цялата тема имаше 2-3 леки обиди. Ако подхождаше с еднакъв критерии, то на приятелчето ти Франкитос трябваше вече да си му изскубал кабелите и да си му изхвърлил комповете през прозореца. За това ще направя нещо много грубо - ще си публикувам постинга-отговор към паип тук, защото докато го напиша ти си сложил катанеца. В него няма никакви обиди а само предложения за разумен разговор. А ти ако щеш и ме банирай. Е то го:

"Като твърдиш, че първо проверяваш преди да говориш, прочете ли това, което одобряваш?!? Виждаш ли нещо общо между изказването на Никиту:
"Заради домашните лицензи цената пада двойно до 567,30 лв. на лиценз"

и твоето - "Мисля, че е стандартна практика служителите на фирми с корпоративен лиценз от Майкрософт да получават безплатни (или почти безплатни) домашни лицензи"?!? Защото аз тука виждам първолашки опит да се оправдаят неоправдаеми разходи, или както казал народът "Бърка в кацата с меда и си облизва пръстите". На мен обаче ми се струва, че по-скоро е скочил целия (да се удави дано) отколкото само с ръка

!!! Така ги виждам аз нещата. Ще ми е интересно да разбера как се виждат от 8000км не като голи цитати, а като ТВОЙ коментар на изцепките му, които аз съм коментирал, за да може да се сравнят. Ако искаш после аз ще коментирам това, което смяташ, че е вярно. Естествено след като ми кажеш кое и защо.

П.С. И моля те, не ме охарактеризирай, както аз не си позволявам да правя това с теб! Ако уважението не е взаимно, то нека поне да запазим добрия тон и да оставим словесните диарии на специалистите!"

[edit] Към мода: гледам, че си заключил и другата тема, ЗАЩО? Та там отдавна хората забравиха за Мики Маус и си дискутират проблеми свързани с ООо/МО[/edit]
Още малко толерантност никога не е излишна

Редактирано от мeтълДжyмa на 22.12.07 19:49.



Тема Re: малоумния модератор [re: GNU]  
Автор мeтълДжyмa ((не)познат)
Публикувано22.12.07 19:45



БЕЗ ГРУБОСТИ, МОЛЯ!!!

Още малко толерантност никога не е излишна



Тема Re: малоумния модераторнови [re: GNU]  
Автор por4e2 ((bobr))
Публикувано22.12.07 19:49



Защо хората от Макинтраш и Уинбоуз идват да плюят в този форум?



___________________
- Христос Возкресе!
- Fixed!

Тема Re: малоумния модераторнови [re: мeтълДжyмa]  
АвторGNU (Нерегистриран)
Публикувано22.12.07 19:53



Това не е обида, това е суровата действителност. Не го казвам с лошо чувство към него. Дори му желая весела Коледа.



Тема Re: малоумния модераторнови [re: |]  
Автор aтaнac шиниkoв (какъвто си иска)
Публикувано22.12.07 19:56



Вярно беше малко преждевременно балтията на тая тема, казвам го като редовен участник в друг много строго модериран форум. Пък и таман стана интересно откъм аргументи и темата фръкна.

Редактирано от aтaнac шиниkoв на 22.12.07 20:27.



Тема Re: малоумния модераторнови [re: por4e2]  
Автор мeтълДжyмa ((не)познат)
Публикувано22.12.07 19:58



порчето, не всички критики са плюене, така че поуспокой малко топката. От скоро си във форума и не познаваш хората, за който говориш - изпусни парата и брой до 10 преди да кажеш нещо! Съвсем приятелски съвет от човек (може би) по-стар от баща ти. Преди няколко дена писах на Франкито, че всяка агресия поражда друга. Сега и на теб ли да го пиша?!? Нужно ли е постоянно да се нагнетява обстановката и да се създават дразги? Не можем ли просто да дискутираме без да се обиждаме?!?

Още малко толерантност никога не е излишна



Тема Re: малоумния модераторнови [re: мeтълДжyмa]  
Автор por4e2 ((bobr))
Публикувано22.12.07 21:35



Въобще не ме интересува кой къв е или на къв се прави, преценявам хората само по мненията им и нищо друго, а не по това кой какви претенции има да е. И аз мога да кажа, че единият от родителите ми е при новел, а другият е преподавател по физика в университет, но едва ли на някой му пука?!?
Ето и франки се мъчи да ме впечатли - от 14 години се занимавал с линукс, но до вчера подписът му беше ГНУ/Линукс :) no off, но понякога ми писва от балончести хора, визирам макаджията.
Посещавам и други форуми за линукс - немски и един руски, но само в бг сайтовете има такова мерене на дистрибуции, ос и злоба. А и не само в комп такива, просто сме едни дебили като цяло /което не е лошо/ с адски големи комплекси :(

___________________
- Христос Возкресе!
- Fixed!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.