Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:57 01.07.24 
Компютри и Интернет
   >> Linux
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Тема Re: Oбичамнови [re: Grok]  
АвтормeтълДжyмa (Нерегистриран)
Публикувано14.09.07 18:15



Въпросът не е в инсталацията на излишния софт (нищо неми пречи да го деинсталирам (и да му почистя ла*ната в регистрите след това), а в това, че като дам Control Panel/Printers and Faxes/Add a printer/A network printer, or a printer attached to another computer/Browse for a printer ми дава cups-сървъра (к6-2) и принтера към него (HP_PSC_1400_series_USB_1) и като го избера ми дава

. Разглеждайте снимките по ред на номерата. Ако някой има идея, да казва, че не е особено удобно да бъркам зад компа и да включвам/изключвам принтера всеки път когато искам да печатам от лаптопа (под Уин)



Тема Re: Oбичамнови [re: мeтълДжyмa]  
Автор мeтълДжyмa ((не)познат)
Публикувано14.09.07 18:20



горното го писах аз, но докато го проиграя, направя снимките и да ги кача и дир-а ме е изхвърлил

Още малко толерантност никога не е излишна



Тема Re: Oбичамнови [re: мeтълДжyмa]  
Автор DrFrancky (Keen on Yelling)
Публикувано15.09.07 13:50



http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/document?dlc=en&lc=en&product=305947&lang=en&cc=us&docname=c00016441

Дишайте лепило - хиляди GNU/Linux юзери не могат да грешат !
DrFrancky


Тема Re: Браво!нови [re: fla]  
Авторбaй_xxx (Нерегистриран)
Публикувано16.09.07 10:55



цензурирам си ника
опитах се да вникна в мислите ти и благодаря че си ми отделил толкова време.Някой е написал че след 15-ти ще намалеят мненията,не ходя на училище от известно време,няма да намалеят

.Пак ще се опитам да повторя и ще гледам да не дразня повече никой тук,от гледна точка на комфортната анонимност в интернет,въпреки че никой не е анонимен това го знаем всички всеки може да бъде намерен.

Малко неясно го казах по горното не се крия просто не ми се регистрира.

Чисто и просто НЯКОИ от потербителите на Линукс ,това ми се случва напоследък много често в специализирани форуми,чат виждам подигравателното отношение към нас уинодус потребителите и това ме подразни и то доста .Видиш ли тея леймъри смотани никога няма да достигнат нашето ниво.А пък аз никога не съм си и помислял че линуксаджиите са нещо по-надолу от мене,а някакви дето наистина на 15 почват даскало се опитват да ме убедят че нищо не разбирам и че истината е една ЛИнукс и че идва края на чичо Бил понеже всички спирали да пишат програми за Уиндоус на това ако не му казваш на черното бяло не знам на кое.
Е да ама не истината е някаде по средата.
Ще си допиша но сега не мога.


успех



Тема Ето ти още еднанови [re: бaй_xxx]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано16.09.07 14:39



гледна точка.
Сигурно има 800 - 900 млн потребители на Виндовс. От тях 99% са абсолютни ламери. Може процента да е по висок - не знам.
Има 2 - 3 ммлн линуксаджии. Е да ама абсолютните ламери сред тях са много малко.
Казано с други думи - средното ниво на линуксаджиите (като обща компютърна грамотност) е много по високо от средното ниво на виндовсаджиите.
На практика виндовсаджиите с добра компютърна грамотност се вмъкват в рамките на статистическата грешка.
Е малката подробност че най-вероятно като брой са в пъти повече от всички линуксаджии - е просто подробност



Bеer? Mоre?



Тема Re: Ми ти си го казанови [re: ЛУД ПPЪЧ]  
Автор Dilithium (новак)
Публикувано25.09.07 17:30



На пиратебей.орг имаше торент на ОС Х за ИНтел (бях си го сложил на ПЦ лаптопа)

Позна ми хардуера, но не ми беше интуитивен за работа, едвам намерих шела и като минимизирам нещата, те като че ли изчезват, а не са затворени, всичко е наотворено но скрито и трябва да навигейтваш за да го пуснеш обратно.
Не ми хареса, но your mileage may vary дет'се вика по тукашните земи.
Ако не може да намериш линка към торента кажи.



Тема Re: Ми ти си го казанови [re: Dilithium]  
Автор Ocoгoвeц (alter ego)
Публикувано25.09.07 19:58



Не ти ли хареса?

Her love rains down on me easy as the breeze


Тема Re: Ми ти си го казанови [re: Dilithium]  
Автор | (</dev/random)
Публикувано26.09.07 00:26



> и като минимизирам нещата, те като че ли изчезват, а не са затворени,

Искаш да кажеш като затвориш предполагам, а не като минимизираш. Като минимизираш нещо, то се появява в dock-a. Ако затвориш прозореца не е задължително програмата спре да работи, но това пак се вижда много лесно в dock-a. Работещите програми имат черно триъгълниче отдясно. Иначе MacOSX има разни бързи клавиши, които показват всички прозорци или десктопа и разни други подобни, които аз не използвам понеже имам виртуални екрани. Но често използвам dashboard-a в който имам калкулатор, unit converter, прогнозата за времето и разни други аплетчета.

When your hammer is C++, everything starts looking like a thumb. -- Steve Hoflich


Тема Re: Ми ти си го казанови [re: Dilithium]  
Автор ЛУД ПPЪЧ (еблив смърдел)
Публикувано26.09.07 10:22



пуснах го, ще видим дали ще тръгне.

а девки выебли попа - так емy и надо...


Тема и що им сенови [re: бaй_xxx]  
Авторxex (Нерегистриран)
Публикувано27.09.07 14:15



връзваш на тия потребители? и те са ламери, само дето не го знаят.


пубертетчета некви - игнорираш ги и готово.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.