Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:09 25.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Linux
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Пиратството ограбва!нови [re: KимoнГeoprиeв]  
Автор мeтълДжyмa ((не)познат)
Публикувано20.04.07 23:23



"а ти всъщност за какво скачаш?" - защото ми е кеф.
"що примерно не скачаше тъй настървено когато фла пишеше глупости на големи търкалета???" - защото не ми беше кеф. Още нещо да не ти е ясно?!? Питай, не се срамувай, ще ти обясня

. Аман от драки . Случайно да съм те репликирал нещо, че си вреш гъ*а там където двама си мерят пиш*ите?!? А ако БГпрограмиста те е назначил за негов адвокат, това е друго, но не си казал.
И двамата задавате тъпи въпроси и затова получавате тъпи отговори, но понеже ти, за разлика от него не си психопат, на теб ще дам и човешки отговор. Това тук е форум за взаимопомощ межу хора използващи Линукс, а не място за мерене на пи*ки (Линукс/Уиндоуз), създаване на хипотетични ситуации с цел доказване колко велика е ВЕЛИКАТА ОС... Той зададе въпрос с цел ПРОВОКАЦИЯ, а не с цел РЕШАВАНЕ на проблем и затова му отговорих по тозин начин. И както многообичаният от теб fla няколко пъти е казвал "нормално е тук да има оплюване на Уиндоуз-а" аз ще кажа - не е най-нормално, но е приемливо-нормално. Ако влезеш във форума на Левски, как мислиш, какво ще намериш, похвали или обиди по адрес на ЦСКА?!? Или аз трябваше да се изтъпанча насред клуб Уиндоуз и да напиша "`ей, много ви е тъпа ОС-та, бе-е-е-е, как ще подкарате нов хард (без ФС) бе-е-е-е. знаете ли под Линукс колко е лесно бе-е-е-е, mkfs"еди_ква_си" /dev/"еди_кой_си" && mount... >> fstab и си готов, а при вас как ще стане като Уин-а не го показва никъде, освен в контрол панела, за да ме информира, че е "working properly" и e "enabled", но всъщност го няма никъде, ама иначе работи и е включен!?!? Бравос, вашата ОС е върхът!!! Рестартираш с InstallCD-то, лъжеш го че ще инсталираш в свободното пространство (за да го форматира) и прекъсваш инсталацията. Поне аз така си реших проблема. Чесно казано, не ми се иска да повярвам, че това е начина, но аз друг не знам. Така и така съм отворил тази тема, а и в този форум присъстват много подръжници на въпросната ОС, та да питам - как да кажа на Уиндоуз-а (ХР), че искам новия хард да е D:, а CD-то да стане E:? Поне и от вас да има някаква полза (изключвам Franky - той поне помага, а и вече се държи що годе прилично )

Още малко толерантност никога не е излишна

Тема Re: Пиратството ограбва!нови [re: мeтълДжyмa]  
Автор DrFrancky (Keen on Yelling)
Публикувано20.04.07 23:54



/*
"`ей, много ви е тъпа ОС-та, бе-е-е-е, как ще подкарате нов хард (без ФС) бе-е-е-е. знаете ли под Линукс колко е лесно бе-е-е-е, mkfs"еди_ква_си" /dev/"еди_кой_си" && mount... >> fstab и си готов, а при вас как ще стане като Уин-а не го показва никъде, освен в контрол панела, за да ме информира, че е "working properly" и e "enabled", но всъщност го няма никъде, ама иначе работи и е включен!?!? Бравос, вашата ОС е върхът!!! Рестартираш с InstallCD-то, лъжеш го че ще инсталираш в свободното пространство (за да го форматира) и прекъсваш инсталацията.
*/

"но понеже ти, за разлика от него не си психопат, на теб ще дам и човешки отговор" :
mnogo te molia nikoga poveche ne izpolzvai dumata Windows. ama nikoga. zabravi che sastestvuva.

Дишайте лепило - хиляди GNU/Linux юзери не могат да грешат !
DrFrancky


Тема Re: Пиратството ограбва!нови [re: мeтълДжyмa]  
Автор DrFrancky (Keen on Yelling)
Публикувано21.04.07 00:03



/*
Така и така съм отворил тази тема, а и в този форум присъстват много подръжници на въпросната ОС, та да питам - как да кажа на Уиндоуз-а (ХР), че искам новия хард да е D:, а CD-то да стане E:
*/
chak sega prochetoh i po nadolu ...

start > control panel > administrative tools > computer management > disk management
right click na partitiona > change drive letter and paths...

predlozenieto mi da zabravis windows oste vazi

Дишайте лепило - хиляди GNU/Linux юзери не могат да грешат !
DrFrancky


Тема Re: Пиратството ограбва!нови [re: DrFrancky]  
Автор мeтълДжyмa ((не)познат)
Публикувано21.04.07 00:26



Докторе, тъкмо си мислех, че поне малко си се очовечил, но то е казано "вълкът кожата си мени, нрава не". Какви думи ще използвам си е моя работа, па ако ще и за да оплювам твоят бог и не си ти този, който може да ми забранява!!! Аз, за разлика от теб не се изживявам като гуру нито в Линукс, нито в Уиндоуз (забележи, че я употребявам точно както и Линукс - с първа главна буква, защото е име и без обидно перефразиране), за това мога и да греша (и съм го написал - ако четеше не както дявол евангелието, щеше да видиш), но ти можеше да ми кажеш за другия начин, а не да се стремиш да ме убеждаваш, че си въздух под налягане, защото човек, който се държи високомерно, твърдейки, че другия греши, без да му показва грешката не е нищо друго освен Симеончо - ВЕРВАЙТЕ МИ. А какъв е той - разбра цяла България

. И доколкото си спомням, репликата ми не беше към теб. Ти не ми отговаряш, за да ми поясниш нещата, а за да се заяждаш и да се притечеш на помощ на съидейника си. Няма да се учудя, ако сега и програмиста се се включи в твоя защита - така идилийката ще е пълна

Още малко толерантност никога не е излишна

Тема Re: Пиратството ограбва!нови [re: DrFrancky]  
Автор мeтълДжyмa ((не)познат)
Публикувано21.04.07 00:41



Или казано по по-ясен начин "колко пъти да ти казвам, че всички ВИЕ (защото не е само той) сте нищожества пред мен и не аз съм този който трябва да се съобразява с ВСИЧКИ ВАС. АЗ СЪМ БОГЪТ И ВИЕ ЩЕ СЕ НАГАЖДАТЕ ПО МЕН". Не е нужно човек да има медицинско образование, за да включи за какво иде реч тук.

Още малко толерантност никога не е излишна



Тема Re: Пиратството ограбва!нови [re: DrFrancky]  
Автор мeтълДжyмa ((не)познат)
Публикувано21.04.07 00:47



Наистина ти благодаря за отговора, но предишния ми пост остава в сила.
"predlozenieto mi da zabravis windows oste vazi" - ако става навъпрос за думата (както искаше в предния пост) вече ти отговорих, а ако е за ОС-та - опитвам се, но за съжаление ми се налага



Още малко толерантност никога не е излишна

Тема Re: Пиратството ограбва!нови [re: DrFrancky]  
Автор | (новак)
Публикувано21.04.07 02:38



NetBEUI? Какъв е този измислен протокол, почти никоя операционна система не го поддържа. Моят сървър пък говори само

, а тъпия Windows (и Linux ;) не го поддържа. Значи Windows (и Linux) sucks... :P



Тема Re: Този път се изцепи здравонови [re: DrFrancky]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано21.04.07 02:44



Ми пак не си прав.
С 3 минутно четене се вижда че и за това има решение.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Пиратството ограбва! [re: DrFrancky]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано21.04.07 02:44



А ми нали и аз това казвам?

Bеer? Mоre?




Тема Re: Пиратството ограбва! [re: |]  
Автор DrFrancky (Keen on Yelling)
Публикувано21.04.07 09:09



/*
NetBEUI? Какъв е този измислен протокол, почти никоя операционна система не го поддържа
*/
poddurza se ot okolo 80% ot PC-tata ne vizdam kak mozes da nareches prtocol s takava user base "измислен"
kakva e user base na plan9 ? osven 2-3 bradati ?

Дишайте лепило - хиляди GNU/Linux юзери не могат да грешат !
DrFrancky



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.