Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:22 07.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Linux
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: ...нови [re: Bълk]  
Автор ^]Модератор (escapist...)
Публикувано04.12.06 14:41



Където мернах името, изтрих го.
Колкото до модерирането, казвал съм го преди, ще го кажа за последно - каквото си насерете по форума, това ще си четете.
Нямам физическата възможност, нито пък желание да трия 100-200 постинга на седмица само защото не можете да водите нормален, писмен разговор.
Това е вашият клуб, не моят. Вие си го правите, такъв какъвто е - аз само трия рекламки и като имам нещо да кажа в някоя тема го правя.
Пиша на кирилица, защото така ме кефи, но нямаме правило което изрично да постановява писането на кирилица. От моята камбанария, писането на латиница (защото франки не пише на популярната чатерица/шльокавица) е напълно в реда на нещата.

Сега, по текущата тема. Съобщението ми към бирата беше написано от потребителя ^], не от модератора. Просто лично мнение.
Не намирам за адекватно заяждането със слетите букви. Все пак, биричката разчете въпросният отговор написан на латиница. Тогава нямаше проблеми да чете латиница. Изведнъж, предполагам прочитайки 2-3 други теми и влизайки в тона на други популярни форумни герои реши да брани "българското". Негово право е.
Просто не съм съгласен с него, като потребител.
Толкова и по тази точка.

След като има толкова недоволни от модератора, няма нищо по-просто от това да се прегласува позицията, ще пусна съобщение на администраторите и нещата ще се подредят както искате. Честно казано, има и по забавни начини да си уплътниш времето от четене на храчки по бавен и бъгав форум.

п.с.
А да, тази тема ще я заключа. Оляхте се, пак.
п.п.с.
всъщност.. не, няма да я заключвам, няма сми.

Редактирано от ^] на 04.12.06 14:55.



Тема Re: ...нови [re: ^]]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано04.12.06 17:26



Нямам проблем да чета маймуница.
Споменах - на времето и аз пишех на маймуница.
Ама колкото и да е - четенето на маймуница затруднява. Едва ли ще се намери някой в този форум а и в който и да е да твърди че му е по лесно да чете маймуница от колкото кирилица.
Не за първи път отговарям слято на постове на маймуница. И може да се чете и слятото писане. А може да не се чете.

Май и ти не можеш да разбереш че аз не се заяждам пишейки слято. Просто е моят начин за отговори на маймуница. Така съм решил да го правя доста преди да пиша в този форум и не виждам защо трябва да го променям.

Не се заяждам нито за маймуница нито за операционни системи нито за езици за програмиране. Заяждам се само с хомеопати.

Bеer? Mоre?




Тема Не съм съгласеннови [re: ^]]  
Авторfla (Нерегистриран)
Публикувано04.12.06 21:24



Знам, че не уважаваш мнението ми, но ще си го дам. Ако и да не си съгласен и ти :)

----------
Колкото до модерирането, казвал съм го преди, ще го кажа за последно - каквото си насерете по форума, това ще си четете.
----------

- Не си прав. Не си прав, защото едни ги творят, а други ги четат. Тоест може едни да обиждат, а други да трябва да им чета глупостите. Втори да псуват, а трети пак да им четат "творбите". Така че, според мен е редно да има някаква цензура.
Но съм съгласен за времето, че е кът. Така че разбирам гледната ти точка само заради този аргумент.



Тема Re: Правилата за модериране са яснинови [re: DrFrancky]  
Автор Bълk (умора няма)
Публикувано06.12.06 00:16



искаш ли да изнеса информация тук за името на ДрФранки и хора много бързо с тази помощ да си напряват връзка за това кой си ти, какъв си ти, къде си ти, длъжността ти и заедно с това и връзка с как наричаш всички глупаци, дебили и малоумници? Едва ли една група от хора (рефлектираща върху теб) ще са доволни от подобен имидж който създаваш на няколко търговски дружества.

За цялото нещо не ми трябва много - само да кажа имената ти, всичко друго се прави с една заявка към булстат или апис. Вече няма как да се скриеш, ти си в скрижалите на съдебния регистър и след новата година по наследство в търговския регистър.



Тема Re: Правилата за модериране са яснинови [re: Bълk]  
Автор DrFrancky (Keen on Yelling)
Публикувано06.12.06 12:40



az samia sam gi iznasial TUK i na DRUGI MESTA. az ne sam takava miziturka che da se kria. mozes da pusnes edin google za Javor Ninov i da vidis sam. ili puk za DrFrancky. zastavam zad vsiako edno moe mnenie i ne se kria koi sam.

SPRI SE

Дишайте лепило - хиляди GNU/Linux юзери не могат да грешат !

DrFrancky

Редактирано от DrFrancky на 06.12.06 12:41.



Тема Re: ...нови [re: ^]]  
Авторhmm... (Нерегистриран)
Публикувано11.12.06 10:59



Тъй като гледам, лайната стават все повече и повече. Voland, моите уважения, но за модератор не ставаш. Пусни една нова тема за отвот и ново избиране на модератор. Това би решило проблема с лайната във този клуб.



Тема Re: ...нови [re: hmm...]  
Автор DrFrancky (Keen on Yelling)
Публикувано11.12.06 11:06



kfo ? svobodata ne vi ponasia ?

Дишайте лепило - хиляди GNU/Linux юзери не могат да грешат !

DrFrancky


Тема Re: ...нови [re: DrFrancky]  
Авторhmm... (Нерегистриран)
Публикувано11.12.06 11:32



Абе келеш, вземи се кротни малко, а? Тъпанар с тъпанарите.
Voland, чакам новата тема.



Тема Re: ...нови [re: hmm...]  
Автор horror ()
Публикувано11.12.06 12:21



Не виждам защо е необходимо да се сменя модератора. Той е избрал принципа на ненамеса и саморегулиране в което няма нищо лошо. По този начин се вижда до колко клубарите могат да се държат прилично, без някои да ги бие по главите. и да налага ред принудително.

Error 113: Illegal operation. Brain not found. Process terminated.


Тема Re: ...нови [re: hmm...]  
Автор DrFrancky (Keen on Yelling)
Публикувано11.12.06 16:02



tova ot bashtati li go nauchi ?
ili i maikati taka ti vika ?

Дишайте лепило - хиляди GNU/Linux юзери не могат да грешат !

DrFrancky



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.