Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:48 23.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Linux
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Искам Линукс :(((нови  
Автор kube (jako pakostnici)
Публикувано18.10.05 23:36



Писна ми от тъпия Windows.Само проблеми и кво ли не.Моля ви приберете една излъганаризмамена и отчаяна заблодена овца и я приберете във вашия клуб :)))).Кажете от каде мога безплатно да си сваля Линукс.Може и да не е най новата версия само да мога да се махна от Бил Геиц.Благодаря ви

луд сам мамо,ям паркет


Тема Re: Искам Линукс :(((нови [re: kube]  
Автор Ocoroвeц (Петър Осоговец)
Публикувано18.10.05 23:53



Я удари едно шише гроздовица...


---
In Neci Renascor Integer

Тема искам хеликоптер :(((нови [re: kube]  
Автор ~!@$%^amp;*()_+ (целия горен ред)
Публикувано19.10.05 00:13



писна ми от тъпите автомобили, задръствания и катастрофи. Моля ви приберете една излъганаризмамена и отчаяна заблодена овца и я приберете във вашия клуб :)))).Кажете от каде мога да си зема хеликоптер.Може и да не е най новия модел само да мога да се махна от шосетата.Благодаря ви

п.п. и аз като преждеговорившич не мога да управлявам хеликоптер, не знам точно как и за какво ще го ползвам, нямам си идея ще ми върши ли работа и дали мога да си го позволя.
важното е да ям паркет / къртя мифки.



Тема Re: искам хеликоптер :(((нови [re: ~!@$%^amp;*()_+]  
Автор kube (jako pakostnici)
Публикувано19.10.05 01:32



За хеликоптер ела в Плевен на ул.Тунджа22 ет.3 ап.7 и ще ти го вкарам в газа.По добре не пиши като не помагаш.Ако си решил да се покажеш колко си орегинален и кви лафчета знаеш влез в miRC.Като си с Линукс да не си с космически кораб.Това е операциона система брат ми.Не е само за хакери и може да се ползва и от необразовани предполагам.ПЪк аз исках от каде да си го сваля.Как ще го ползвам и кво ще го правя това " чудо" си е моя работа.Аре ходи да спиш.Сега някои ако иска да помага щот този форум е за това а не да си правите асоциации тоя колко е зле щот е с Виндоуз па ние кви сме хакери с Линукс.Моля дайте линк или пишете на kubeto_@abv.bg

луд сам мамо,ям паркет


Тема кубчо, глупчонови [re: kube]  
Автор ~!@$%^amp;*()_+ (целия горен ред)
Публикувано19.10.05 01:37



не съм с линукс, още не е дорасъл да ми върши работа, а и за спане ми е рано

и още нещо, сина ми дето никога не се е учил да пише на български, го прави по-правилно от тебе.

Редактирано от ~!@$%^amp;*()_+ на 19.10.05 03:39.



Тема Re: искам хеликоптер :(((нови [re: kube]  
Автор seo (шматка)
Публикувано19.10.05 08:50



хем си нагъл
хем си недорасъл
хем си неграмотен
кажи ми, защо се заяждаш ?

the lord of destruction


Тема и понеже съм великодушеннови [re: kube]  
Автор ~!@$%^amp;*()_+ (целия горен ред)
Публикувано19.10.05 08:55



ето ти линка за линукс


не че щи свърши работа .



Тема Re: Искам Линукс :(((нови [re: kube]  
Авторcfdp (Нерегистриран)
Публикувано19.10.05 09:48



Май не си много наясно що е то Linux
http://www.linux.org/info/index.html
Обърни внимание на distribution section

В никой клуб няма да те приемат щом постинга ти започва с 'Писна ми от тъпия Windows...'.
А тоя Бил Геиц пък направо....



Тема е са както си начинаещнови [re: kube]  
Автор ЛУД ПPЪЧ (еблив смърдел)
Публикувано19.10.05 10:42



ще дойде fla и ще ти каже да си изтеглиш убунту, щото бил най-лесен за начинаещи.
обаче, като се има предвид яденето на паркет, и с това ще се справиш:






а това е made_in_bulgaria:




Тема Re: искам хеликоптер :(((нови [re: kube]  
Автор DrFrancky (Keen on Yelling)
Публикувано19.10.05 11:56



dneska imas bonus i nema da te zapsuvam iako , niama da ti obesniavam che si kreten i tn..
no s udovolstvie chakam sledvastoto ti proevlenie

samo da ti spomena nesto:
idvas da prosis a se zaiazdas ??? nekaksi ne se vruzvat nestata . kogato molis za nesto e hubavo da si po tih ot vodata i po nisak ot trevata . zadavas si maloumnia vapros i si traes , ako otgovariastite ti iskat oste informacia otgovarias TOCHNO i IASNO , bez nikfi shitz. ne se zaiazdas s okolnite oste s pristiganeto si.
v klub linux ne spomenavas za drugi os /zastoto iavno ne gi razbiras/
dumite hakeri i crakeri gi zabravias
ne si pravi pogresni izvodi
/*
Сега някои ако иска да помага щот този форум е за това а не да си правите асоциации тоя колко е зле щот е с Виндоуз па ние кви сме хакери с Линукс
*/
az sam s windows, raboti si mi super dobre , niamam nikakvi problemi, i smiatam che e po-dobur ot linux v siako edno otnoshenie ( s malki iskluchenia )

DrFrancky




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.