Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:14 21.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Linux
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема сензация, поредната световна конспирация!!!нови [re: fla]  
Автор ~!@$%amp;^*()_+ (целия горен ред)
Публикувано03.06.05 22:08



има данни за споразумение между екипите разработващи KDE и Gnome, и производителите на хардуер.
за да се купува гадния нов хардуер, програмистите от двата екипа се стараят да направят съответните продукти, колкото се може по-тежки и с по-големи хардуерни изисквания.
за сега производителите на KDE водят убедително.

а интел и без амд, има далаверада прави все по-бързи процесори, кой иначе ще си купи втори, трети ... амнайсти път?



Тема Re: сензация, поредната световна конспирация!!!нови [re: ~!@$%amp;^*()_+]  
Автор Potencialen emigrant (computer)
Публикувано04.06.05 10:57



Mi... koy.
Procesoryt raboti 18 meseca, sled koeto ti izticha licenzyt i toy se samounishtojava (ne nepremenno sys zrelishtna eksploziya ). Da ti se struva neprilojimo?

Otkriyte greshkite:



Тема Re: сензация, поредната световна конспирация!!!нови [re: Potencialen emigrant]  
Автор lmBlack (Хладнокръвен)
Публикувано04.06.05 11:17



Защо да е без зрелищни експлозии ?!
Нали съм си платил. Искам да гледам !


.why do they call this a word processor?
It's simple.You've seen what food processors do to food.


Тема Не си си платил достатъчнонови [re: lmBlack]  
Автор Mackлин (ном)
Публикувано04.06.05 14:26



За да наблюдаваш зрелищната експлозия от първия ред, трябва да си вземеш турбо-перка с вградена оптика карл-цайс, mpeg2 камера и wireless връзка към Интернет. Всичко това само срещу 199.99, и ще можеш да наблюдаваш експлозията от мобилния си телефон.

Специално за професионалисти се предлага за още 399.99 пакет с долби съраунд и twin камера, благодарение на които можете да се насладите да синхронизираното изгаряне на двата процесора на production сървъра Ви.

Забележка: при отваряне на пакета губите гаранция и процесорът Ви изгаря веднага с тихичко "пук". Моля, съобщавайте за подобни и други пиратски действия на съответните служби, благодарим Ви предварително

Понякога седя и си мисля, а понякога само си седя ...


Тема Re: Не си си платил достатъчнонови [re: Mackлин]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано04.06.05 16:13



Имаш предвид, $199.99 месечно? Или седмично?



Тема Re: Интересна статия в /. (flame on)нови [re: DrFrancky]  
Автор avenger (пристрастен)
Публикувано09.06.05 16:54



или пък фърмата ЗЬЦ решава да напише нещо новичко (използвайки МС-нешто си ) за да изкара некои лев ... на малко след като свършат идва големиа чичко и казва "видите ли тва дето сте направили е много хубаво ... ама заради едикакво си треда да кихнете едиколко си на чичко били .... или пък наи добре ето ви малко джобни да се почерпите пак ние ште вземем това дето сте направили и ще забеавим че ни се мешате в работата" ....

А и да не забравяме защо 2 месеца след като излезна дос 6.2 пуснаха 6.22 .. без дублеспейс ... или пък защо тцп стека на 98 имаше същите бъгове като този на бсд от преди няколко години по-рано ...

А и това да те принудят да продадеш своя продукт на цена която те искат е все едно да ти го откраднат.

По този въпрос съществуват две мнения. Едното е неправилно, а другото е моето.


Тема Re: Към: ~!@$%amp;^*()_+ - за тона във форуманови [re: DrFrancky]  
Автор avenger (пристрастен)
Публикувано09.06.05 16:59



За това си прав ... колкото по бърз процесор имам толкоз по бавно ми работи вин-а .... и тва принуждава потребителита (като мен) да изкат по бързо цпу-та ... и от там фирми като интел и амд хвърлят пари за нови разработки ...

По този въпрос съществуват две мнения. Едното е неправилно, а другото е моето.


Тема Re: Към: ~!@$%amp;^*()_+ - за тона във форуманови [re: DrFrancky]  
Автор avenger (пристрастен)
Публикувано09.06.05 17:01



баси ... да немаш огледало пред ПЦ-то ?!

Имам чувството че гледаш себе си кат пишеш тука ..... да не би акушерката да те е испускала като малък и за тва ти е крив света .... в смисъл че сичко вийдаш наопаки ....

По този въпрос съществуват две мнения. Едното е неправилно, а другото е моето.


Тема Re: Тц,нови [re: DrFrancky]  
Автор avenger (пристрастен)
Публикувано09.06.05 17:03



Краи .. това е ... вече ти се забранява да имаш огледални предмети около себе си ... се се оглейдаш неиде пак пишеш зас другите .... не стаа така

По този въпрос съществуват две мнения. Едното е неправилно, а другото е моето.


Тема Re: Бъдещето да покаже!нови [re: DrFrancky]  
Автор avenger (пристрастен)
Публикувано09.06.05 17:10



Първо на първо мхз немат нищо общо с производителноста .... тва с увеличаването на мгз е вяла работа .... защо пентиум М на 1700 има по голяма производителност от пентиум 4 2800 ?!??!

Мхз са за ахмаците като теб .... дето си викат глеи сия аз имам 2000 мхз значи ми е по бърз компа ....

Маи некои е пропуснал детската градина .....

По този въпрос съществуват две мнения. Едното е неправилно, а другото е моето.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.