Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:17 20.09.24 
Компютри и Интернет
   >> Linux
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Kakav Linux da si slojaнови  
Авторsomeone (Нерегистриран)
Публикувано21.07.03 12:44



Kajete mi kakav linux da si sloja, iskam prosto stabilnost, ste go polzvam za razuchavane. Novite versii na RedHat mi se struvat malko ne stabilni ?



Тема Re: Kakav Linux da si slojaнови [re: someone]  
Авторnmk (Нерегистриран)
Публикувано21.07.03 14:19



Щом си работил толкова дълго с новите версии на RedHat, че да ти се струват нестабилни, кажи какво искаш да разучаваш??



Тема Debian!!!нови [re: someone]  
Авторsteve (Нерегистриран)
Публикувано21.07.03 15:52



Според мен най-стабилен Linux е Debian. Използвам го както на сървъри, така и на десктоп машини. Но това колко е стабилен даден Linux зависи най-вече от човека който го администрира. Новите RedHat-и ми се виждат малко тромави ( вероятно защото компютърът ми е слаб ). Знам едно ISP което изцяло разчитат на RedHat. Просто всеки работи с това което най-разбира и му е най-удобно.



Тема Re: Kakav Linux da si slojaнови [re: nmk]  
Авторsomeone (Нерегистриран)
Публикувано21.07.03 17:10



ne sam kazal che sam rabotil dalgo s RH. Prosto mi se struva nestabilen ot malkoto vreme s koito sam go polzval. Osven tova sam rabotil i s Mandrake, stori mi se po zle ot RH.



Тема Re: Kakav Linux da si slojaнови [re: someone]  
АвторD1 (Нерегистриран)
Публикувано21.07.03 17:18



RedHat бил нестабилен, Mandrake бил зле...
На крива ракета, космоса и пречи!
Сложи си Windows, щото е най-стабилен за маймуни.



Тема Re: Kakav Linux da si slojaнови [re: D1]  
Авторsomeone (Нерегистриран)
Публикувано21.07.03 19:08



Ne iskam da se zaqjdam s nikoi, prosto popitah koi ot kakav Linux e dovolen. Dosega polzvah Mandrake, i naskoro ne uspqh da se logna poneje KDE-to ne iska da se startira. Znam che moje da se opravi no az ne znam kak, zatovo iskam nqkoi Linux versiq koqto da ne mi sazdava takiva problemi.



Тема RedHat !!!нови [re: steve]  
Автор vmlinuz (непознат)
Публикувано22.07.03 06:30



RedHat ne e l;osh izbor za edin na4inaest ( a i naprednal :)) linux potrebitel
Toi e sravnitelno lesen za nastroivane i instalirane , tak 4e ti go preporu4vam !!!
No vseki sam si izbira koq distribuciq mu dopada nai-mnogo, vse pak vsi4ki sa Linux, stom mojes da rabotish s edna distribuciq zan4i mojesh da rabotish s vsi4ki ostanali



Just For Fun


Тема Re: Kakav Linux da si slojaнови [re: D1]  
Авторnmk (Нерегистриран)
Публикувано22.07.03 07:41



Еее, не с лошо...



Тема Re: Kakav Linux da si slojaнови [re: someone]  
Автор Pedro Arcanjo (бавнозагряващ)
Публикувано22.07.03 09:42



Виж какво someone,
Абсолютно всеки Линукс, при който проблема е в предклавиатурното устройство е нестабилен, тромав, смотан и т.н. и т.н. Е, то това се отнася и за М$ бозите, де...
Така че, според мен дистрибуцията няма никакво значение. Значение има единствено желанието, тръпката да работиш с Линукс и да го разучаваш малко по малко.

Истината, само истината и не цялата истина...


Тема Така енови [re: vmlinuz]  
Авторsteve (Нерегистриран)
Публикувано22.07.03 14:09



Съгласен съм. Виждал съм мощни сървъри с РедХат. Дистрибуциите не на напълно еднакви, има някой неща които са различни, но тези различия не са толкова големи и лесно се свиква с тях




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.