Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:17 09.07.24 
Компютри и Интернет
   >> Linux
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: прекомпилиране на ядронови [re: Dark Master]  
АвторMopт (Нерегистриран)
Публикувано27.11.02 18:19



Не знам защо но на мойта 486-тица на можах да подкарам 2.4 адро, но пък с 2.2.19 стана, след като го направих около 300k.



Тема Re: прекомпилиране на ядронови [re: Mopт]  
Авторpurist (Нерегистриран)
Публикувано27.11.02 18:53



точно на машина с 1.2 GHZ и 512 MB съм и откакто разкарах скапания enterprise кернел който идва с redhat (и който се инсталира независимо дали го искаш или не) машината стана доста по "отзивчива", особенно в графичен режим. поне 3-4% подобрение има.



Тема Re: прекомпилиране на ядронови [re: purist]  
АвторTool (Нерегистриран)
Публикувано28.11.02 10:58



Eee, не съм страдал от кернела на RedHat, не ги знам що за чудо са изобретили и компилирали. На Salckware диска си има различни кернели и винаги мойе да си избересх един без да прекомпилираш, а повечето неща за на модули, така че който и кернел да сложиш винаги си ги имаш модулите за тройто хардваре.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.