Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:44 19.04.24 
Хуманитарни науки
   >> Езикознание
*Кратък преглед

Тема Британика или Фарос  
АвторHeвeнa (Нерегистриран)
Публикувано19.08.06 16:03



Здравейте!
Студентка съм първи курс и тъй като съм изостанала с Англ., реших да се запиша на курс. Нивото ми е Intermediate.
Но не мога да избера Британика или Фарос. Бихте ли ми препоръчали някой учител от някоя от тези фирми, който е добър и при който да се запиша. Интересувам се най-вече за района Белите брези.
Благодаря Ви предварително!



Тема Re: Британика или Фароснови [re: Heвeнa]  
Автор Black (Духовник)
Публикувано19.08.06 16:06



Ако си Intermediate в Britanica ще настояват да се запишеш в Pre-, ама не им се давай


Ама там е такава скука...

... No words ...

Редактирано от Black на 19.08.06 16:07.



Тема Re: Британика или Фароснови [re: Heвeнa]  
Авторger (Нерегистриран)
Публикувано19.08.06 19:09



ima ne6to vqrno v tova za Britanica i nivAta.az sym prepodavala i vuv Faros i v Britanica. vs spored men zavisi ot u4itelq.moje6 da si nameri6 ka4estveno obu4enie i v malka firmi4ka na mn po-niska cena.nqma da e kolegialno da se zadulbavam v podrobnosti za dvete firmi.6tom si na tova nivo, ako se poraztursi6, razpita6 i na dr mesta, 6te moje6 sama da preceni6 kakvi u4ebnici ti haresvat naprimer, dali e realno tova, v koeto 6te se opitvat da te ubedqt i t.n.
ako trqbva da e nqkoq ot dvete firmi, mislq, 4e vse pak po-dobriq izbor e Britanica.good luck.



Тема Re: Британика или Фароснови [re: ger]  
Автор lud! (непознат )
Публикувано08.09.06 15:43



zdraveite, a kakvi sa cenite za nivo v britanica? v saityt im ne se spomenava nishto po vyprosa





Тема Re: Британика или Фароснови [re: lud!]  
Автор Black (Духовник)
Публикувано08.09.06 19:07



320 с учебника.

... No words ...


Тема Re: Британика или Фароснови [re: Heвeнa]  
Авторleeann (Нерегистриран)
Публикувано16.09.06 12:05



Za men po dobre se zapishi v Prestige, ne che te niamat greshki, no cenite sam im dobri puk i sega stanaha izpiten centar i mojesh i certificate da si vzemesh.Dobri sa i ne prepodavat, kato navsiakade po Headway a po Matters na Longman, koiato e po-dobra.
Az hodih tam na certificaten kurs i sam mnogo dovolna.
Uspeh




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.