Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:32 25.06.24 
Музикални
   >> Лили Иванова
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема куриоз в Пловдив  
Автор vaciba ()
Публикувано27.02.13 16:49







Тема Re: куриоз в Пловдив [re: vaciba]  
Автор popov.dinko 63 ()
Публикувано27.02.13 19:24



Ха ха, та нали Лили я има в писанията в египетските пирамиди. Ще я има и в далечното бъдеще !!!



Тема Re: куриоз в Пловдивнови [re: vaciba]  
Автор ДамянМодератор (perdu)
Публикувано01.03.13 22:36



да бяха сложили и една снимка да го видим този афиш от 1983г., че пак оставам с усещането, че името на Лили е сложено там да накара хората да прочетат топ новината, че най-сетне община Пловдив си е свършила работа да позабърше малко мръсотията ... след 30 години търпеливо чакане да се поизцапа малко





Тема Re: куриоз в Пловдивнови [re: Дамян]  
Автор vaciba ()
Публикувано01.03.13 22:42



Това е факт! Това малко пространство е занемарено и изоставено от десетилетия, макар, че е в центъра. Най-после светна. Естествено и днес разпознаването на столетието е с името Лили Иванова!





Тема Re: куриоз в Пловдив [re: vaciba]  
Автор Neem (непознат )
Публикувано07.03.13 20:01



Мария Илиева с 3 концерта в зала Олимпия

Рано тази сутрин певицата Мария Илиева излетя от София с директен полет до Париж. Утре е първият от трите концерта в зала “Олимпия”, където Мария ще партнира на популярният поп изпълнител Тони Карейра.


Двамата се запознават миналата година на музикалния фестивал “Топ ъф дъ поп” в Полша. Покорен от талантливата българска изпълнителка, Тони й предлага дует за неговия юбилеен албум, при това записан с Лондонския симфоничен оркестър. Песента влиза в последния му албум и вече е хит в Латинска Америка, Португалия и Франция.

Всичките места в зала “Олимпия” вече са изкупени, казва Мария и се надява да очарова публиката с впечетляващ португалски, който изучила специално за новото дуетно парче с Тони Карейра.

Сега след като Лили поиска цвята от Президента на Бьлгария за огромният успех, очаквам Мария Илиева да поиска цветя поне от Председателя на ООН :-) ама минимум





Тема Re: куриоз в Пловдивнови [re: Neem]  
Автор Дpyгapkaтa Mиxaйлoвнa (Мълчанка)
Публикувано07.03.13 20:46



На всички стана ясно какви внушения се опитвате да направите...

Но! ...Ако вие сте пропуснали да направите справка на страницата на зала Олимпия, то всеки що годе средно компютърно грамотен (като моя милост) би могъл да провери...

А на официалната страница на зала Олимпия даже и не са чували за Мария Илиева. Какво остава - да я има в програмата им.

Нито е обявено, че Мария Илиева ще пее, нито пък залата е разпродадена - както се твърди.

В програмата за 8, 9 и 10 март 2013 г. е само Тони Карера. Да, Мария Илиева може да се появи да изпеят дуетната си песен, но по никакви критерии една дуетна песен не може да се брои за самостоятелен концерт... А ако следваме тази логика... то тогава и аз имам хиляди концерти в кънтящи помещения - дует с моето ехо...

Информацията, която тук така любезно ни пробутвате - поне можеше да цитирате, че сте я копирали, със съкращения, от сайта на БНТ.

Смея да твърдя, че нямаме нищо против желанието и опитите на госпожа Илиева да напредва в кариерата - все пак тя е млада и кога, ако не сега, трябва да работи за своето име, професионално израстване и утвърждаване.

А пък, ако даде Бог, някой ден може наистина Мария Илиева да има три самостоятелни концерта в зала Олимпия.





Тема Re: куриоз в Пловдивнови [re: Дpyгapkaтa Mиxaйлoвн]  
Автор Neem (непознат )
Публикувано07.03.13 21:20



E, по тази логика Михайловна то цяла Франция би трябвало да знае за Лиляна Петрова Иванова, а то се оказа, че там е нямало пукнат французин, ако не се брои обслужващият персонал от чистачки, гардероб и прочие :-)

И понеже ти си компютьрно грамотно, като повечето от нас, сьщо трябваше да провериш колко билета бяха продадени и подарени от Лиляна и щеше да видиш от сайта на залата, че всичко на всичко 800 билета са били продадени :-) значи залата полу-празна

. Останалите зрители - бьлгари, гастарбайтери вьв Франция и една тумба клакьори от София да раздуят "успехьт"



Тема Re: куриоз в Пловдивнови [re: Дpyгapkaтa Mиxaйлoвн]  
Автор Neem (непознат )
Публикувано07.03.13 21:58



Михайловна, гледам екипьт на Иванова е изтрил всичките мнения на Дамян и онова момченце Мимко от фейсбук страницата на г-ца Лили. Тези момчета, новите, не се шегуват! Не само мненията им изтрити, ами направо цялата тема. Той и Дамян така правеше тук, ама виж какво нещо е животьт...намериха му сметката дето се вика, и то не кой да е, ами самата му любимка - Полу-Богьт, Полу-Човек Лиляна Петрова Иванова.

Ти какво мислиш Михайловна?



Тема Re: куриоз в Пловдивнови [re: Neem]  
Автор Дpyгapkaтa Mиxaйлoвнa (Мълчанка)
Публикувано07.03.13 22:12



Първо - отклонявате се от темата...

Второ - за концерта на Лили говорете като очевидец, или замълчете.
Всичко друго са инсинуации, долни клевети и откровени лъжи.

От никого, никъде, никога не се е твърдяло, че близо 70 милионна Франция трябва да знае (или да е чувала) за Лили Иванова.

Ние билети си купихме, не са ни ги подарили и залата беше пълна.



Тема Re: куриоз в Пловдивнови [re: Neem]  
Автор Дpyгapkaтa Mиxaйлoвнa (Мълчанка)
Публикувано07.03.13 22:27



Каквото и да си мисля - има значение само за мен.

А откакто нямам фейсбук - голям рахат настана.

Каква дискусия е имало, какви мнения са се изказали - не съм запозната, но по-скоро предполагач, че поради огромния наплив - целият нов екип се е ангажирал да чете, обмисля и анализира написаното. И за да насмогнат с четенето и анализирането - са затворили/премахнали дискусията...

А пък и дори да са ги изтрили - голяма работа! Достатъчно зрели сме да не изпадаме в дългосрочна депресивна фрустрация от това, че някъде в интернет мнението ни не е било зачетено...

Аз когато пиша нещо - пиша го за да задоволя СВОИ потребности... Дали ще стигне до адресата и как ще бъде разбрано - това вече е в сферата на предположенията...

От "екипа" на Лили - да правят каквото искат - да трият клипове, коментари... да забраняват - не можеш да спреш някого, дори той да е решил да се самоубива ритуално...

Сега разбра какво мисля, но също така знаеш, че това няма никакво значение...

Ефектът е само за мен - аз съм удовлетворена






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.