Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:01 22.06.24 
Музикални
   >> Лили Иванова
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Концерт на 22 Ноември в зала Арена Армеецнови  
Автор Обективен ()
Публикувано03.04.12 10:47



Отварям тема за предстоящия есенен концерт. Според Днес.бг, вече били продадени 50 билета. Някой има ли информация къде се продават билети и какви са цените ?



Тема Re: Концерт на 22 Ноември в зала Арена Армеецнови [re: Обективен]  
Автор persona_non_grata (новак)
Публикувано03.04.12 11:13



http://www.eventim.bg/bg/bileti/lili-ivanova-i-grandliorchestra-sofia-sports-hall-arena-armeec-402505/performance.html



Тема Re: Концерт на 22 Ноември в зала Арена Армеецнови [re: persona_non_grata]  
Автор Обективен ()
Публикувано03.04.12 13:37



Много хубава схема. Направо можеш да си избереш местата по Интернет. Само се чудя, като гледам най-скъпия сегмент в този партер 1, тъй като според мен сцената ще е доста високо, и ако си най-отпред може да е доста неудобно. А тези, които са в страничните сектори направо не знам - с обърнати глави ли ще гледат. Прощавайте за въпросите, но никога не съм бил в тази зала.



Тема Re: Концерт на 22 Ноември в зала Арена Армеецнови [re: Обективен]  
Автор MARl MELAMED (новак)
Публикувано13.04.12 13:59



OOOOOOOF... NE MI SE OTVARIA SHEMATA ...AA....? KAK DA IA OTVORIA ?



Тема JAVAнови [re: MARl MELAMED]  
Автор vaciba ()
Публикувано13.04.12 20:51



Изтегли си JAVA. Ето линк -


Инсталирай и след това рестартирай компютъра.



Тема Re: Концерт на 22 Ноември в зала Арена Армеецнови [re: Обективен]  
Автор Дени Василева (непознат )
Публикувано16.04.12 23:50



Била съм на 2 спектакъла в залата .Най-добре се вижда от местата най-отпред пред сцената - Партер 1.Сцената нищо че е висока не е много близо и от първите редове се вижда най-добре.Също много добре се вижда от високите места B1 и B2.Вече имам опит.Първия път бяхме отктрани на А2 и не беше никак приятно, но сега вече имаме опит :) Понеже най-хубавите места в ПАРТЕР 1 са скъпички ще побързаме да се вредим на сектор B1 или B2.



Тема Re: JAVAнови [re: vaciba]  
Автор Обективен ()
Публикувано17.04.12 16:00



Пробвах на 4 компютъра, теглих и Джава и какво ли не и схемата не се отваря. Отваряше се точно 1-2 дни след като бе обявен концерта и от тогава насам не се отваря.



Тема Re: JAVA - забележка [re: Обективен]  
Автор vaciba ()
Публикувано17.04.12 16:41



Сутринта погледнах как вървят продажбите. Най-долу на страницата с цените на билетите има забележка:

Покупка по план на зала

Кликнете на лявата икона, за да отворите план на залата. Моля, деактивирайте pop up blocker във Вашия уеб браузер и проверете, дали имате инсталиран Java plug-in . Можете да свалите най-новия Java plug-in от java.com.

Редактирано от vaciba на 17.04.12 21:19.



Тема Re: JAVA - забележка [re: vaciba]  
Автор Дени Василева (непознат )
Публикувано17.04.12 21:49



От схемата на залата човек, който не е бил там поне на 2-3 концерта не може да се ориентира.Схемата прилича на стадион и това може да подведе хората.Изообщо не е като на стадион, защото разстоянията и ъглите на виждане са други.Примерно на стадион от далечните места срещу сцената не се вижда нищо , а в тази зала се вижда перфектно на сектори B1 и B2 .На стадион от страничните места ъгъла на виждане е голям и се вижда добре, докато в залата ъгъла е малак и тези странични места не са за ценители.
Истината е сектор ПАРТЕР 1 и донякъде предните места на ПАРТЕР 2 .А ако там няма места секторите B1 и B2. Това са добрите места в тази зала за концерти.За спорнтни състезания е съвсем различно.



Тема Re: Концерт на 22 Ноември в зала Арена Армеецнови [re: Обективен]  
Автор ZLATlN (член)
Публикувано21.04.12 02:25



статия в "24 часа"


Лили Иванова е получила предложение да стане рекламно лице на френския козметичен гигант “Диор”.

Това разказа самата тя минути след като обяви, че на 22 ноември ще пее в най-голямата българска зала “Арена Армеец”.

“Има една изненада, едно предложение, което ми бе донесено от г-н Зашев (Стефан, който организира концерта й в зала “Олимпия” в Париж) от Франция. То е да стана лице на “Диор”. Аз се съгласих, казах “да”, но нещата още са в развитие. Засега не знам нищо конкретно”, разказа примата на българската естрада в понеделник вечерта.

Преди това тя обяви концерта си, който има намерение да направи в края на годината. На него ще представи съвсем нов репертоар - 23-25 песни. Почти всички са нови, има 2-3 стари парчета, но ще бъдат в друг аранжимент. “Не искам да имам проблем с най-старите автори, затова няма да изпълня песните от едно време”, каза звездата.

“Оня ден записах най-новата си песен - “Ти не си за мен”, по текст и музика на Явор Кирин”, обясни тя.

Датата на концерта е избрана случайно, просто тогава залата е била свободна. На сцената с Лили ще се качат 31 музиканти, събрани в “Гранд Ли оркестър”. Името на бенда е измислено от цигуларя Васко Василев, който е добър приятел на певицата.

Музикален продуцент на концерта е Стоян Захариев, чиято задача е подборът на голяма част от оркестъра.

В него са Живко Петров - пиано, на барабаните Стоян Янкулов-Стунджи, перкусии - Калин Вельов, брас от Михаил Йосифов и Димитър Льолев, соло цигулка Орлин Цветанов, вокалите на Елена Кокорска и Александър Славчев и др.

Освен тях ще се включи и щрайх от 16 симфонични музиканти с концертмайстор Пламена Жекова. (24часа)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.