Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:10 05.06.24 
Музикални
   >> Лили Иванова
*Кратък преглед

Тема 04 ноември - Богини социализма s Liliнови  
Автор MARl MELAMED (новак)
Публикувано30.10.12 22:27



04 ноември, 18:55 часа/16.55 руско време/ по Първи канал на руската , Богини социализма !



Тема Re: 04 ноември - Богини социализма s Liliнови [re: MARl MELAMED]  
Автор MARl MELAMED (новак)
Публикувано05.11.12 08:38



gledahte li .... ,kade e kacheno ???



Тема Re: 04 ноември - Богини социализма s Liliнови [re: MARl MELAMED]  
Автор iwillsurvive (новак)
Публикувано05.11.12 23:32







Тема Re: 04 ноември - Богини социализма s Liliнови [re: MARl MELAMED]  
Автор ДамянМодератор (perdu)
Публикувано06.11.12 00:10



Доста жълто и злобарско. Явно са се държали коренно различно, за да получат интервю от всичките "богини". Е поне се видя, че нашата Лили е в най-добра форма и май единствената, която работи така интензивно. Имаше доста противоречия в излъченото, хем казаха, че златните години са далеч назад, хем че Лили има купени 18 000 билета за концерта на 22 ноември. Това, което обединява обявените "факти", че и двете не отговарят на истината.



Тема Re: 04 ноември - Богини социализма s Lili [re: Дамян]  
Автор Mari Mlamed (Shalom)
Публикувано06.11.12 14:33



Da gledah go sega , prav si , napraveno e tapo i eftino no e dobre vse pak che shte se vidi v Rusia , moje niakoi angajiment da si nameri LILI





Тема Re: 04 ноември - Богини социализма s Liliнови [re: MARl MELAMED]  
Автор veceлyшka ()
Публикувано06.11.12 21:03



Филмчето е направено леко иронично, взеха я Лили малко на подбив, като говориха за книгата й. Аз другите богини малко диагонално ги гледах, но и тях ги поощипаха тук и там.
Но руско-българския на Лили...





Тема Re: 04 ноември - Богини социализма s Liliнови [re: veceлyшka]  
Автор Анакин (познат)
Публикувано11.11.12 15:00



От това филмче тръгна май клюката, че Лили живее с млад мъж любовник.


Колкото до златните години, може и да имат право, новите и песни не са нещо особено в сравнение със старите и, но пък знае ли се, може да ни изненада някой ден с нещо наистина хубаво.



Тема Re: 04 ноември - Богини социализма s Liliнови [re: Анакин]  
Автор /Милена/ (ентусиаст)
Публикувано12.11.12 11:20



Знаете ли, че това изречение "новите и песни не са нещо особено в сравнение със старите" го чувам от 1975 година до 2012 -та. Вероятно са го казвали и преди 75-та. Значи вече 37 години, аз слушам едни и същи думи. Много ми е интересно, защо се получава така?





Тема Re: 04 ноември - Богини социализма s Liliнови [re: /Милена/]  
Автор Mari Mlamed (Shalom)
Публикувано12.11.12 11:59



даааа ... точно така ! аз лично , харесвам и стари и средни

и новите . разбира се има песни които не ми допадат , както от старите така и от средните и от новите някои ... вапрос на вкус ! сега сa с нова- поп -jaz музика има жестоки парчета ! чакам с нетарпение 22.11. -аренаaaaa....



Тема Re: 04 ноември - Богини социализма s Liliнови [re: Дамян]  
Автор Lady OO7 (Загадъчна жена)
Публикувано24.01.13 18:16



Скоро писаха в пресата за това. Дамян, мисля че подкрепям твоето мнение, изразено тук!






*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.