Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:06 27.04.24 
Музикални
   >> Лили Иванова
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Стара Загора, Варна, Бургас  
Автор ДамянМодератор (perdu)
Публикувано07.06.12 22:48



В тези градове ще пее Лили Иванова през лятото.

14 август в Стара Загора, 19 август във Варна, 25 в Бургас. Тази година датите в морските градове са неделя за Варна и събота за Бургас! Доста удобно за пътуване...



Тема Re: Стара Загора, Варна, Бургаснови [re: Дамян]  
Автор iwillsurvive (новак)
Публикувано08.06.12 10:33







Тема Re: Стара Загора, Варна, Бургаснови [re: Дамян]  
Автор ZLATlN (член)
Публикувано09.06.12 18:54



Във Варна няма нито един продаден билет, а в Бургас са продадени 4-5. Май рекламата за концертите трябва да се увеличи.



Тема Re: Стара Загора, Варна, Бургаснови [re: Дамян]  
Автор ZLATlN (член)
Публикувано24.06.12 23:57



Концертът в Стара Загора е отменен.



Тема Re: Стара Загора, Варна, Бургаснови [re: ZLATlN]  
Автор iwillsurvive (новак)
Публикувано25.06.12 12:13



Много далновидно. Стара Загора в средата на август е пустош. Почти всички са на морето. По-добре през септември или октомври.



Тема Re: Стара Загора, Варна, Бургаснови [re: Дамян]  
Автор ZLATlN (член)
Публикувано18.08.12 03:56



Концертът във Варна е след 2 дни. Някой от там знае ли дали има добри рекламив града? В момента има доста свободни места в залата.



Тема Re: Стара Загора, Варна, Бургаснови [re: ZLATlN]  
Автор ДамянМодератор (perdu)
Публикувано19.08.12 17:04



аз знам, че почти всичко е продадено, явно тези от eventim.bg нещо не ги бива да си обновят инфото в онлайн продажбата... дано да няма дублирани места.



Тема Re: Стара Загора, Варна, Бургаснови [re: Дамян]  
Автор NEMETARSI (непознат )
Публикувано20.08.12 03:12



От къде да започна? Вълнението ми е прекалено силно, за да подредя мислите си и да съм изчерпателен. Видяхме проектът Арена Армеец! Сбъдна се мечтата ми да видя Лили Иванова в един абсолютно музикантски, стилен и концептуален продукт. 100% лайв до последния звук. Фантастични аранжименти - модерни, повече в посока funk&Jazz. Старите песни изпяти и изсвирени по нов, модерен начин, редом с някои от най-новите песни. Удивен съм от ентусиазма на Лили да бъде искрено и неподправено нова, и то с успех. Исках да я видя на върха и тази вечер се гордея с нея повече от всякога. Най-после се престраши да бъде себе си и да не прави компромиси с формулата "за всекиго по нещо". Който разбира от музика ще разбере какво искам да кажа. На този концерт всичко беше ново, дори старото. Нямам търпение да слушам всичко това отново. Огромен поклон пред тази енергия, която като кълбо свърза певицата с музикантите, за да се роди продукт на откровено световно ниво. Забележките ми са малки и незначителни. Надявам се да се изчисти спойката между цялата група и притеснението на Лили, което е естествено. Една приятелка на клуба беше там и съм уверен, че по-добре от мен ще опише събитието подкрепено с повече факти за самата програма, броя и реда на песните. Аз съм прекелено емоционален сега за това. Огромно браво за този нов връх!



Тема Re: Стара Загора, Варна, Бургаснови [re: NEMETARSI]  
Автор MARl MELAMED (новак)
Публикувано20.08.12 11:57



SUPER !!! Bagodaria , dano i drugi koito sa bili tam da spodeliat !

Редактирано от MARl MELAMED на 20.08.12 13:19.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.