Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:24 22.06.24 
Музикални
   >> Лили Иванова
*Кратък преглед

Тема Грандиозен концерт след голямото чистененови  
Автор vaciba ()
Публикувано05.05.12 00:11



Едни от най-известните лица на българската музикална сцена ще се включат в грандиозното благодарствено парти на "Да изчистим България за един ден" на 12 май. След като доброволци от цялата страна се включат в кампанията, за да направят родината си по-чиста и красива, от 19 часа на площада пред НДК ще започне и концертът. Водещи на събитието ще са лицата на инициаторите от bTV Виктория Петрова и Емил Чолаков, а купонът ще тече с Лили Иванова, Спенс, финалистите от "Гласът на България", D2, Б.Т.Р., Тома, Бони, Силвия Кацарова, "Мастило".



Тема Re: Грандиозен концерт след голямото чистененови [re: vaciba]  
Автор Дени Василева (непознат )
Публикувано13.05.12 10:20



Концерта беше под всякаква критика.Само Лили беше на ниво.Изпълни набързо Ти не си за мен и се скри, защото изообщо не й беше мястото сред плеядата от бездарници.

Редактирано от Дени Василева на 13.05.12 10:22.



Тема Re: Грандиозен концерт след голямото чистененови [re: Дени Василева]  
Автор redjeep (TJ-Sport)
Публикувано14.05.12 03:16



да тя е велика!



Тема Re: Прекрасен беше концерта [re: Дени Василева]  
Автор Lady OO7 (Загадъчна жена)
Публикувано14.05.12 17:47



Мила Дени, може ли да не се съглася с теб. Концертът беше много добър! Хареса ми. Лили беше на плейбек и участваше само за да си направи реклама за концерта на 22 ноември. Това и малките деца разбраха. Ако трябва да сме честни - на хората не им допадна тази песен. Иначе ми хареса как изглеждаше - велеколепно за възрастта си и беше спазено да не се снима отблизо. Много ми харесаха последните изпълнения на групите, а и по възгласите и ръцете на публиката се усети, че е така. Безспорен факт! Според мен грешката на Лили беше, че не пя последна. Това си е моето мнение. И още веднъж - концерта беше супер!



Тема Re: Прекрасен беше концертанови [re: Lady OO7]  
Автор katorno_kardona (минаващ)
Публикувано14.05.12 22:16



Скъпа, Lady OO7...не съм толкова вещ, дали Лили е пяла на плейбек или не, но песента според мен е хубава, а и хората , ако си забелязаха я аплодираха бурно и викаха " още", " Лили".....нима мислиш, че ако Лили е снимана от близо , едва ли не някой ще се стресне....аз например страшно много харесвам Лили с вдигната коса, така че да се вижда повече от лицето й....за мен лично, Лили е голяма сладурана, хич не ме вълнува на колко години е, кой век се е родила, или кое хилядолетие тази година ще започне......кефи ме да я гледам и това е...обичам да я слушам и това е....това е мое неангажиращо НИКОГО мнение...БЕЗПОРЕН ФАКТ Е , е че ЛИЛИ е най-добрата!



Тема Re: Прекрасен беше концертанови [re: Lady OO7]  
Автор vazduharka (съобразителна)
Публикувано14.05.12 22:44



Здравейтe,

По всичко личи, че не сте слушали внимателно концерта.
Не знам как допуснаха:
- Криско да изпее песен с текст 'Бременно момиче, как ухаеш на аборт' по национална телевизия
- Графа да се яви с песен на стара, улична, добричка група
- Спенс да излезе с влачещо се дъно на панталона на сцена
- Вики да мънка нечленоразделно нещо като песен
Не искам да коментирам поп-фолк дивите...
Чудно наистина е, че Лили се е съгласила да изпее дори 1 песен. И тази песен, въпреки че не ми е любима, блестеше на фона на останалия шум.
Под наслов да изчистим София, публиката остави площада пред НДК преливащ от фасове и бирени бутилки...
Тази обстановка е далеч от представите за супер концерт.
Това което може да се признае, че поне не липсваше настроение.
А за Лили и нейната визия, спор няма. Тя винаги е номер едно.



Тема Re: Грандиозен концерт след голямото чистененови [re: vaciba]  
Автор NEMETARSI (непознат )
Публикувано14.05.12 22:57



Бях на концерта. Най-отпред. Лили не предизвика възторг с появата си и въпреки, че беше добре посрещната не извика онова чувство у публиката, което сме свикнали да виждаме. Лош избор на песен. Плейбек. В началото звучи зле, после става поносима. Аз скандирах най-силно от всички и виках ОЩЕ, защото обичам Лили искрено. Но с песни като тази - недонаправени и недоизмислени, нещата няма да се случат. За първи път в кариерата на Лили Иванова чувам серия от песни, които звучат половинчато и оставят онова чувство, че текста и музиката са изнасилени. Време е Кирин да спре да я погубва. Това е искреното ми мнение. Единственото изключение от новите песни е ИКАР. Дано запее нея, вместо тези тегави полуфабрикати.



Тема Re: Грандиозен концерт след голямото чистененови [re: NEMETARSI]  
Автор ДамянМодератор (perdu)
Публикувано16.05.12 21:46



аз намирам песента за много добра, нещо, което не давам често като оценка. Песента има фабула и целият текст е подчинен на това: в една връзка, единият партньор се задушава и търси раздялата, свободата. Текстът е много добър, бързо въвежда в ситуацията, което е необходимо за 3-минутно послание и освен това го прави по актуален съвременен начин, без много метафори и далечни намеци. Това за мен е плюс, защото повече хора ще го схванат, съгласете се, Павел Матев не е за всеки. Текстът не е разводнен с думи, които са се появили, за да стане римата, което вече е по-скоро изключение в текстовете за песни. Така че, аз поздравявам автора, Явор Кирин, браво! Особено като се сравни с предишни негови текстове, този е по-добър.
За музиката, на мен ми допада, и мисля, че повечето хора я харесват.

Категорично не съм съгласен, че хората не са харесали песента на площада. Обърнах се специално назад и се огледах: много хора бяха запалили запалките си пляскаха, викаха, според мен песента се прие добре и има данни за хит. Не съм съгласен и с това, че хората не посрещнали Лили както винаги. За нея имаше най-много овации, това видях и чух на площада, това са видяли по телевизията мои близки, които са гледали (близки не означава фенове на Лили). Така че, не мога да разбера защо такива тенденциозни коментари се пишат, има запис и то се вижда и чува ясно как хората реагират.

И какво сте се хванали с тоя плейбек, какво очаквате? Концертът се предава директно, от открито място, където не е проведена нито репетиция, нито дори саундчек... Това, че разни читалищни деятелки не им пука като дзвекнат какво ще излезе "по телевизора", не означава, че професионалистите трябва да рискуват да се издъни изпълнението им, и концерта, и цялата проява. Това е професионалното поведение: в тези полеви условия да се получи един добър звук. Така че, айде малко да помислим, какви са обстоятелствата и после да се възмущаваме.

А къде и кога, можете да чуете Лили на живо, няма нужда да обяснявам, все още има билети...




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.