Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:18 26.05.24 
Музикални
   >> Лили Иванова
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Варна - 29 Август, Летен театър  
Автор Papfingo (непознат )
Публикувано11.06.11 23:52



Традиционният концерт на Лили във Варна е на 29 Август (понеделник), разбира се, в Летният театър, от 20.30 часа.



Тема Re: Варна - 29 Август, Летен театър [re: Papfingo]  
Автор rubberdick (непознат )
Публикувано30.08.11 01:51



Концерта беше НЕВЕРОЯТЕН!
Няма какво да коментирам пеенето й, то винаги е просто перфектно.. Два часа и десетина минути продължи концерта, беше много щастлива, поне колкото успях да видя аз. :)) Доколкото помня пя тези песни, не помня точно реда им:

Стрелките
Роклята
Искам те
Ти сън ли си
Животе мой
Една любов
Искай докрай
Невероятно
Камино
Без правила
Черната овца
Ти дойде
Сам
Какво си ти
За тебе бях
От векове за векове
Недей ме пита
Искам любов
Този свят е жена
Ако спра да обичам

Може и да пропускам нещо..
Каза че тази година концерт в НДК няма да има, но подготвяла някаква изненада.
Беше наистина много, много слаба.. което не знам хубаво или лошо е, но изглеждаше страхотно!
И пак да кажа възхитен съм за кой ли път от нея, поклон до земята...



Тема Re: Варна - 29 Август, Летен театърнови [re: Papfingo]  
Автор carmil (непознат )
Публикувано30.08.11 10:43



Страхотен концерт! Лили кипи от енергия, като че ли е в началото на кариерата си. Тя е човек, който може да служи за пример с цялостния си начин на живот.
Друга такава личност в БГ нямаме. При нея невероятно съчетание между дисциплина, духовно израстване и талант.
Дано по-дълго ни радва!



Тема Re: Варна - 29 Август, Летен театърнови [re: rubberdick]  
Автор MARl MELAMED (новак)
Публикувано30.08.11 11:07



Blagodaria za informaciata ! Bravo LILI ! Zavijdam na tezi koito sa bili ... no drugia koncert shte doida i az !





Тема Re: Варна - 29 Август, Летен театърнови [re: rubberdick]  
Автор alejandro... (непознат )
Публикувано30.08.11 11:28



Heвероятен концерт! Лили бе просто във върховна форма: глас, излъчване, талант, красота, няма друга като нея, показа го и го доказа за сетен път. НЕДОСТИЖИМА !!!

Очаквам с нетърпение изненадата в Арена...



Редактирано от alejandro... на 30.08.11 11:29.



Тема Re: Варна - 29 Август, Летен театърнови [re: carmil]  
Автор iwillsurvive (непознат )
Публикувано31.08.11 15:09







Тема Re: Калканът...нови [re: iwillsurvive]  
Автор Dynamix (минаващ)
Публикувано23.09.11 09:56



С калкан ще дарят примата Лили Иванова варненските й фенове.
По средата на концерта й в летния театър тя усети носещия се в Морската градина аромат на пържена риба.



... и после е изхвърлила или са й изхвърлили Калкана в кофата за смет... Така прави Лили, за да се съхрани свежичка! Всичко е поза за пред хората.

Лиленце Пиленце... Тя си го измисли... Помните ли клипчето Без радио не мога ??? Как Лиляна взема едно малко пиленце в ръце - същите тези ръце, с които си държи микрофона и до днес Така, че не е объркала Лили с определението Лиленце - Пиленце и знае тайната на Любовта!!!

50 ГОДИНИ НА СЦЕНА! Може би ще е първа в Света!

Само един човек е харесал статията в дира... сигурно този, който е пуснал поста. Лили не обича гъзоблизци, а истински мъже и свежи цветя!

Редактирано от Dynamix на 23.09.11 09:59.



Тема Re: Калканът...нови [re: Dynamix]  
Автор krassi2O1O (минаващ)
Публикувано22.10.11 12:50



Никак дори не се учудвам, че билетите за концерта на Л. И. в Летния театър във Варна не са се продали и много места са останали празни. Лудост е при тази мизерия в България, когато хората гладуват, тя да иска по 20 лева за билет. Това е подигравка с публиката! Миришело й на пържена риба и й се прияло. Много важно! Още малко, за да вземе пари, тя ще започне да пее и по кръчмите, където продават скара-бира.



Тема Re: Калканът...нови [re: krassi2O1O]  
Автор kamino74 (новак)
Публикувано22.10.11 20:04



Извинявай ама аз бях там и изобщо не беше празно. Имаше хора насядали и по пътеката.Не говори без да знаеш....



Тема Re: Калканът...нови [re: krassi2O1O]  
Автор Дpyгapkaтa Mиxaйлoвнa (Мълчанка)
Публикувано22.10.11 20:55



Нашият другар - нереализиран артист, и той моля ви се - започнал по почина на другаря ви Щерев да изписва името на Лили Иванова само с Л (точка) И (точка).

Ах, златният на мама, ще му се изхабят пръстенцата от толкова много щракане по клавиатурката. Недей, дете мое, да не се повредиш нещо. То стига, дето си се повредил в главата, та сега и в ръцете!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.