Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:55 22.09.24 
Музикални
   >> Лили Иванова
*Кратък преглед

Тема Концерт във Варна 9 март 2011нови  
Автор Dynamix (минаващ)
Публикувано16.03.11 17:04



Приятели, имало ли е концерт на Лили във Варна на 9 март? Аз бях извън България за малко и въобще не разбрах дали е имало концерт. От ДКС не можаха да ми кажат дали е имало концерт като се обаждах, а в нета няма никаква информация за такъв концерт... Абсолютно нищо не е написано. Мои приятели също не са ходили на този концерт... Ако е имало концерт опишете го, ще е интересно да прочетем в клуба.





Тема Re: Концерт във Варна 9 март 2011нови [re: Dynamix]  
Автор MGrigorovOff (непознат )
Публикувано17.03.11 14:02



Я - вижте кой се интересува от концерта в варна - този който обижда всички фенове и си разнася простотията из всички теми, но ... какво да се прави , нека му отговорим! Относно до концерта - може би за твое съжаление: Да, концерт ИМАШЕ. Лили беше в СТРАХОТНО НАСТРОЕНИЕ, залата беше ПРЕПЪЛНЕНА и се ПРЪСКАШЕ ПО ШЕВОВЕТЕ. Лили беше в НАСТРОЕНИЕ и СТРАХОТНА ГЛАСОВА форма. Пя около 140-150 минути НА ЖИВО. Доволен ли си от описанието и ще ти останат ли думи да плюеш и тук?



Тема Re: Концерт във Варна 9 март 2011 [re: MGrigorovOff]  
Автор stoyanov (добрият)
Публикувано17.03.11 14:48



А защо да не се интересува? В случая ти се заяждаш с Dynamix. Пита съвсем нормално за концерта във Варна без да плюе. Аз не съм ходил на този концерт и затова не коментирам. Но е вярно твърдението, че никъде не се отрази в медиите тази изява на 9 март във Варна!



Тема Re: Концерт във Варна 9 март 2011нови [re: stoyanov]  
Автор katorno_kardona (новак)
Публикувано17.03.11 18:05



Привет, Стоянов! Кои медии, варненските мастити медии или някоя национална ТВ медия? То нашите медии са по принцип в перманентна летаргия.



Тема Re: Концерт във Варна 9 март 2011нови [re: katorno_kardona]  
Автор stoyanov (добрият)
Публикувано17.03.11 18:37



Здрасти, katorno_kardona! Радвам се, че чета мненията ти. Ами никъде не се отрази изявата за концерта по варненските медии (и вестници и варненски ТВ-програми). Днес пробвах да потърся инфо в нета и ми направи впечатление един факт - абсолютно нищо не излиза за концерт във Варна на Лили от 9-ти март. Доста странно?



Тема Re: Концерт във Варна 9 март 2011нови [re: MGrigorovOff]  
Автор Dynamix (минаващ)
Публикувано04.04.11 11:58



MGrigorovOff, мерси за отговора. Май само ти си писал за този концерт в целия интернет. Аз имам и друго инфо от близки хора. Не е бил хич добър концерта на Лили, един от най-слабите й... Времето е било отвратително навън, имало е доста празни местенца... Никъде, ама абсолютно никъде не се е отразила проявата по медиите... Нито дума! Даже от най-върлите фенове не написаха нищо в любимия си клуб! Обикновено за хубавите работи се говори и пише много и навсякъде. А в случая - НИЩО! Невероятно, но факт!



Тема Re: Концерт във Варна 9 март 2011нови [re: Dynamix]  
Автор katorno_kardona (минаващ)
Публикувано04.04.11 16:49



Жалко, че Стоянов не е бил на концерта на Лили, а на него аз лично бих повярвал и ако представянето на Лили е било слабо, не би ни спестил мнението си. Той е интелигентен мъж и знае как да поднесе мнението си, било то положително или отрицателно...за всичко се иска интелект, обективност и подходящ индивидуален почерк, затова му пожелавам красива пролет и много обич!

Редактирано от katorno_kardona на 04.04.11 18:48.



Тема Re: Концерт във Варна 9 март 2011нови [re: katorno_kardona]  
Автор stoyanov (добрият)
Публикувано04.04.11 19:14



katorno_kardona, здравей! Не съм бил на концерта, вярно е. Иначе с удоволствие бих описал всичко. Достатъчно ми е да видя Л. Иванова веднъж в годината на някакво нейно участие. Тук много хора знаят, че аз я харесвам в по-младите й години. Даже не слушам въобще последните й няколко албума. На мен ми казаха, че въобще не е имало концерт във Варна, но после се оказа, че това било за коледния концерт във ФКЦ. Не знам и не мога да си обясна това информационно затъмнение за този концерт на 9-ти март. Много ти благодаря за прекрасното пожелание!




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.