Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:07 22.06.24 
Музикални
   >> Лили Иванова
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Лили на корицата на обновеното списание "Лада"  
Автор Papfingo (непознат )
Публикувано20.09.10 18:05



През Октомври ще възкръсне женското модно списание, от времето на соца "Лада". То е на издателите на жълтият вестник "Галерия", издаван както казват от хората на Трактора, хаха.
Премиерната корица ще бъде украсена от Лили Иванова, заснета от Васко Къркеланов в "Склада". Да видим какво се е получило... :)



Тема Re: Лили на корицата на обновеното списание "Лада"нови [re: Papfingo]  
Автор At Point Blank (новак)
Публикувано20.09.10 20:40



Не се разбра какво е "Склада" ?



Тема имаше навреметонови [re: At Point Blank]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано21.09.10 12:52



култово заведение във Видин, но едва ли з а него иде реч.



Всички ние имаме достатъчно сила, за да понасяме чуждите нещастия

Тема Re: имаше навреметонови [re: Kиpo]  
Автор Papfingo (непознат )
Публикувано21.09.10 22:06



става дума за някакво модно студио за дизайнери, прърформанс и такива неща авангардна моде- там е заснета сесията. :)



Тема Re: имаше навреметонови [re: Papfingo]  
Автор At Point Blank (новак)
Публикувано23.09.10 08:31



Благодаря





Тема Re: Лили на корицата на обновеното списание "Лада"нови [re: Papfingo]  
Автор superkifla (непознат )
Публикувано05.10.10 17:43



Ето яяяяя!!!!
Доста е секси



http://www.viewsofia.com/article/7106/Spisanie--Lada--se-prerodi-v-nai-novoto-jensko-spisanie

Редактирано от superkifla на 05.10.10 17:43.



Тема Re: Лили на корицата на обновеното списание "Лада"нови [re: superkifla]  
Автор vaciba ()
Публикувано05.10.10 18:55








Тема Re: Лили на корицата на обновеното списание "Лада"нови [re: vaciba]  
Автор stoyanov (добрият)
Публикувано06.10.10 16:59



Не случайно Лили си е избрала най-добрият фотограф за тези сесии. Сега професионалист- фотограф с техниката, която съществува може да те направи страхотно изглеждащ. Някой дори си сменят телата с тези на модели и не можеш да разбереш по никакъв начин, че монтаж, ако не знаеш. Не бих казал, че Лили е секси, а и тя не се смята за такава... по-скоро е позирала така. Тази снимка с огледалцето ми напомня на една приказка: "Огледалце, огледалце , я кажи коя е най-красивата?"



Тема Re: Лили на корицата на обновеното списание "Лада"нови [re: stoyanov]  
Автор superkifla (Хайдутин)
Публикувано06.10.10 17:29



Е защо, секси си е и не го казвам изобщо с лошо чувство, харесва ми и е предизвикателна! Чух, че главен редактор е Биляна Димитрова, тя беше много добър моден журналист в списание МОДА, дано и тук да се справи подобаващо... малко ми идва в повече това за Маджо честно казано.... В петък ще видим, пише осми окотмври че излиза списанието



Тема Re: Лили на корицата на обновеното списание "Лада"нови [re: superkifla]  
Автор Alexandros (минаващ)
Публикувано07.10.10 15:52



Секси? Значи те предизвиква сексуално с тая поза, в смисъл да и го-о.....Е,някои си падат по вехта плът но все пак....



Редактирано от Alexandros на 07.10.10 15:54.



Тема Re: Лили на корицата на обновеното списание "Лада"нови [re: Alexandros]  
Автор Shape ()
Публикувано07.10.10 19:21



селянията прелива...

една любов...


Тема Re: Лили на корицата на обновеното списание "Лада"нови [re: Alexandros]  
Автор din63 (непознат )
Публикувано07.10.10 22:03



Alexanros, ти не си нормален човек, какъвто би трябвало да бъде един съвременен, европейски човек.
Със твоите тъпизми вече ми дойде в повече.
Като станеш след време и ти вехт ще бъдеш ли на висотата на Лили и ще имаш ли на нейната възраст такъв хъс за работа. Или тогава, не дай си боже да мериш кум със задника си ...



Тема Re: Лили на корицата на обновеното списание "Лада"нови [re: Alexandros]  
Автор katorno_kardona (новак)
Публикувано08.10.10 02:05



Според мен,това е много красива снимка с уникално естетична поза....ЛИЛИ, освен че е талантлива е и хубава жена, перфектна е винаги ,във всичко и отвсякъде!



Тема Re: Лили на корицата на обновеното списание "Лада"нови [re: katorno_kardona]  
Автор Shape ()
Публикувано08.10.10 14:33



списанието е много долнопробно и клюкарско, а интервюто - абсолютно нищо ново, никаква креативност, отговорите на лили са 50% "ще се въздържа от отговор"... в такъв случай не се дава интервю просто. много странно...

добре че са снимките, които обаче за мен са прекалееено неестествени, да се изразя така. не знам защо е нужно това.

какво мислите?

една любов...


Тема Re: Лили на корицата на обновеното списание "Лада"нови [re: Shape]  
Автор chancce ()
Публикувано08.10.10 19:53



Това са списания за фризьорски и козметични салони, за фитнес центрове. Ей така да попрелистиш да видиш нещо, докато чакаш. А списание "Лада" и навремето не беше нещо кой знае какво. Но можеш ли все пак да пуснеш тук интервюто да го прочетем? Снимките вече ги видяхме.



Тема Re: Лили на корицата на обновеното списание "Лада"нови [re: chancce]  
Автор Shape ()
Публикувано09.10.10 17:27



мисълта ми беше, не че не е на високо ниво или не е достатъчно културно... то просто не става, клюкарско, жълто е. не знам дали лили е погледнала за какво става въпрос. има заглавия, които могат да бъдат намерени в жълтата преса.

има една много добра снимка, да се поправя. но другите са airbrush-нати до припадък и супер преосветени. аз за себе си си мисля, че ако исках на тази възраст да се виждам по този начин, щях доста да поработя върху себе си.

ще кача интервюто, няма проблем ;)

една любов...



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.