Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:41 03.06.24 
Музикални
   >> Лили Иванова
*Кратък преглед

Тема Камино  
Автор /Милена/ (ентусиаст)
Публикувано01.09.10 21:00



Лили Иванова издава нов албум
Лили Иванова издава “Този свят е жена”.

Така се нарича дискът с 12 нови песни, който ще е на пазара от 10 септември. Днес певицата е на снимките за клипа на песента “Камино”.

Ремиксът в стил чил аут е поръчан от музикална компания във Виена, а мастерингът е на Брайън Гарднър, уточни Лили вчера.

Гарднър е известен с мастерирането на парчета на Мадона и Майкъл Джексън.



Тема Re: Каминонови [re: /Милена/]  
Автор At Point Blank (новак)
Публикувано03.09.10 13:45



Чудесна новина



За съжаление промоция не се предвижда. Да се надяваме албума и видеоклипа да бъде промотиран по някоя от националните медии, като най-вероятно това да е bTV.



Тема Re: Каминонови [re: At Point Blank]  
Автор Shape ()
Публикувано03.09.10 16:46



странно е само името.... "този свят е жена" вече излезе :S

стига с тия промоции! промоции правят в пайнер, това са глупости! каде сте чули някой да прави промоция - кайли, мадонна, шаде или робин, scissor sisters...
прави се евентуално представяне пред жива публика в някой малък клуб без да се шуми многор за да се тества. но публика от фенове, а не приятели и композитори... не знам защо някви специфични за тоя бизнес неща в българия не са и чували за тях...



една любов...

Тема Re: Каминонови [re: Shape]  
Автор At Point Blank (новак)
Публикувано03.09.10 18:59



Така е Shape, но промоцията се прави в България за реклама, която е наистина необходима. За съжаление световните осведомителни агенции няма да разпространят новината за новия албум на Лили, както например с Мадона, Кайли, Шаде, нито пък новия клип на Лили ще бъде разпространен по международния видеообмен като новина.
Целта на тези промоции е именно да се шуми, да се покаже, че има нещо ново. Тази година бях на концерти в Ст. Загора, Бургас, Пловдив, Варна и Добрич и много неловка беше ситуацията, когато от публиката искаха песента "Детелини". Въпреки шумотевицата, хората явно не се интересуват от композиторски забрани или просто не са наясно тази песен на кого е.
Доста често ми казват, че след "Ветрове", Лили нямала други клипове. И наистина последните клипове минават някак си незабелязано.

Ето една интерпретация на "Ти дойде", която учудващо за мен, много хора намират за успешна





Тема Re: Каминонови [re: At Point Blank]  
Автор ДpyrapkaтaMиxaйлoвнa (вълшебница)
Публикувано04.09.10 13:46



Относно интерпретацията на Ти дойде - ужас.. Фалшивее, лош опит за имитация, заемки от поп-фолк скимтене...

Както казва Камелия Тодорова - "пеенето е дишане и духане". Те тая другарка - с дишането не се спрява. С духането в пеенето - също.



Тема Re: Каминонови [re: At Point Blank]  
Автор chancce ()
Публикувано04.09.10 17:46



Ужас! Косите ми настръхнаха като чух това изпълнение. И то след като се опитах да се абстрахирам от това, че я пее и Лили Иванова.



Тема Re: Каминонови [re: At Point Blank]  
Автор Shape ()
Публикувано04.09.10 18:45



около лили няма да се шуми много повече, колкото и промоции да направи! проблемът е друг. но да не навлизаме в подробности.
просто начинът ми е нетипичен, леко с менталитет на звезда от малка държава - а лили никога не е била такава - това е нещото, което я отличава.

за клиповете - няма медии в българия! но от друга страна никой не върти и клиповете на barbra streisand и това нея никак не я притеснява, защото хората си купуват албумите и двд-тата и - и двете последни са златни и платинени!

една любов...



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.