Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:05 22.05.24 
Музикални
   >> Лили Иванова
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Ужасен е тоя концерт  
Автор chancce ()
Публикувано26.04.10 21:42



Айде плейбека ще го преглътна - все пак при толкова много певци на сцената един след друг сигурно няма как иначе. Ама трябваше ли всички тия "самодейци" да се покажат?



Тема Re: Ужасен е тоя концертнови [re: chancce]  
Автор rstch (приятел)
Публикувано26.04.10 22:04



е, а те къде другаде да се покажат?!



"Дори да ни делят различни истини, не сме ли все е едни и същи хора..."

Тема Re: концертът беше добърнови [re: rstch]  
Автор stoyanov (добрият)
Публикувано27.04.10 12:19



Концертът беше на ниво, нямаше гафове, прилична организация. Всички се включиха от старите и малко по-новите ни поп изпълнители. Само Георги Христов липсваше (дори и в надписите накрая не го бяха включили за съпричастност както например: Криси Димитрова, Ивелина Балчева и др., които не участваха). Най-ми хареса Нели Рангелова с балета. За Лили си спазиха условието да не я показват в едър и свръхедър план, както другите изпълнители. Тя можеше поне да да каже нещо на микрофона. Синът на Ваня Костова също ми хареса с неговата песен. Нашите изпълнители доказаха наистина, че могат да се организират в благотворителните каузи за свои колеги. Не случайно бяха избрали заглавие на концерта - "Приятелство без край". Дано успеят да помогнат на Гого и да го спасят.



Тема Re: Ужасен е тоя концертнови [re: chancce]  
Автор mimko75 ()
Публикувано27.04.10 17:00



Слаба работа беше концерта, добре че ползваха декора от предната вечер. Хубаво е, че най после след толкова години отново видяхме гилдията обединена в името на една кауза. Всички заслужават аплодисменти.




Тема Обувките на Лилинови [re: mimko75]  
Автор mimko75 ()
Публикувано27.04.10 17:04



Ако някой не е обърнал внимание , Лили беше с много екстравагантни обувки на концерта:






Тема Re: Концерта беше добърнови [re: mimko75]  
Автор danny_boyyy (непознат )
Публикувано27.04.10 18:00



На мен пък концерта ми хареса. Е, наистина имаше малко излишно, където ми ставаше скучно, но като цяло беше добре и доста стегнато. И въпреки каузата, беше разтоварващо. Примата както винаги - уникална.

Редактирано от danny_boyyy на 27.04.10 18:00.



Тема Re: Концерта беше добърнови [re: danny_boyyy]  
Автор Shape ()
Публикувано27.04.10 19:57



Голяма досада, даже и не гледах втората част! Лили изглеждаше супер и песента и беше яка

Обувките забелязахме още в Магнито Страшни са, както и роклята!

Не знам защо в България още минава номера, че когато е благотворителен, концертът може да е на плейбек Гледали сте предполагам Live Aid или концерта в памет на Меркюри през 1992, както и всички благотворителни концерти за разните урагани и земетресения, които се направиха в Щатите - нямаше нито един, който да си отваря устата.

една любов...

Тема Re: Концерта беше добърнови [re: Shape]  
Автор chancce ()
Публикувано28.04.10 22:38



Ами ние вече сме свикнали с плейбека. Но никога няма да свикна с това да ми показват по националната телевизия артисти, които не са дори за читалищна сцена. Извинете ме, но кой е тоя Христо Сираков, примерно? Тези три минути телевизионно време, които му бяха отделени (а и на дузина други като него) са ужасно скъпи. Защо ги разхищават? Според мен хората бяха дали по 10-20-50 лв. за билети освен от благородни подбуди и с тайната надежда да чуят неща на "Тоника", които просто се изгубиха сред тая гмеж. Лили, Богдана, Васил Найденов и Тоника бяха напълно достатъчни да изнесат целия концерт. Хайде от мен да мине - и Венци Мартинов и Шкумбата. Но не повече.



Тема Re: Концерта беше добърнови [re: chancce]  
Автор Dynamix (минаващ)
Публикувано30.04.10 18:06



Гледах само края на концерта и хванах и от участието на примата в края на първа част. Не съм съгласен с мнението ти, че e ужасен. Лили ми хареса като визия, но не ми допадна песента. Можеше да изпее нещо по-подходящо.



Тема Re: Концерта беше добърнови [re: Dynamix]  
Автор stoyanov (добрият)
Публикувано30.04.10 19:10



Една песена като "Осъдени души" щеше да е най-подходяща, нали?!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.