Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:19 09.06.24 
Музикални
   >> Лили Иванова
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: Лили Иванова Забрани Излъчването На Част От Песнитнови [re: mimko 75]  
Автор estraden (непознат )
Публикувано07.04.10 13:00



Много добре е направила Лили



Тема Re: Лили Иванова Забрани Излъчването На Част От Песнитнови [re: v.peichev]  
Автор ДpyrapkaтaMиxaйлoвнa (вълшебница)
Публикувано07.04.10 13:39



Г-н Пейчев,
Някакво разнообразие в "репртоара" от мнения няма ли да чуем? Това нещо ни го казваш за кой ли пореден път!? Може да се свържеш с хората, които цитираш в мнението си, и да ги светнеш за тази велика идея. На нас да го разправяш това - файда няма.



Не конкретно към теб...

Темата се разводни много. Просто Лили е забранила тези песни да се пускат в нейно изпълнение. Всеки друг, който се договори с авторите на текст и музика - може да си ги пее. Свобода пълна.



Тема Re: Лили Иванова Забрани Излъчването На Част От Песнитнови [re: ДpyrapkaтaMиxaйлoвнa]  
Автор ZLATlN (минаващ)
Публикувано07.04.10 14:01



Дано това доведе до пускане на новите песни на Лили. Мисля, че това е било целта - да започнат да пускат "Сам" най-накрая!

Естествено, това ще доведе и до спирането на плащания към тези композитори, които сега получаваха пари от Лили, въпреки че демонстрират такова обидно отношение към нея.



Тема Нетолерантната Кора!!!нови [re: ss12]  
Автор kora2 (zriala)
Публикувано07.04.10 15:54



Тук съм.....и се радвам, че отново се раздвижихте. Зимният сън свърши и хайде отново да плеснем с ръце и да се прегърнем. Липсвахте ми и да се надявам и аз на Вас. И дори и тез, които се опитват да ме ожилят. Не скъпи приятели, не се получава. Темата ЛИЛИ ИВАНОВА - ще бъде на първо място, но само за достойни опоненти. ВСИЧКИ ОСТАНАЛИ, КОИТО СЕ ОПИТВАТ ПО НЯКАКЪВ НАЧИН ДА Я ОБИДЯТ - НЯМАТ МЯСТО ТУК!!! Колкото до забраната да се излъчват песните й, ТЯ Е ПРАВА. Дори много късно го направи. Ако става дума за пари....мисля, че не сме ние тези дето ще ги обсъждаме. Нас ни касае да слушаме, да слушаме, да гледаме и да се кефим, че има ЛИЛИ ИВАНОВА. Останалото, както някой от вас се изрази е ВОЙНА, но не наша. Аз бих допълнила, че във всяка война няма победители. Няма и победени. Всички губят....за съжаление, а ние като странични наблюдатели нека да не обиждаме никого. Всеки е прав за себе си. Ще има нови песни и ние тук в клуба ще има за какво да си спорим. Ще одобряваме, ще спорим....живот и здраве. И наближава, дай боже да е скоро, промоцията на новият албум. Разбрах, че Лили готви и втори албум. Значи...ЖИВОТА ПРОДЪЛЖАВА. БЪДЕТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ!



Тема Re: Лили Иванова Забрани Излъчването На Част От Песнитнови [re: estraden]  
Автор /Mилeнa/ (ентусиаст)
Публикувано07.04.10 16:58



Чудесно! Сега много ще се радвам, ако авторите на текстовете на забранените за изпълнение от Лили песни, забранят текстовете им да се изпълняват от друг изпълнител, освен от Лили. Така Щерев и Гаргов ще си търсят други текстописци и например "осъдени души" ще звучи като "запушени уши" и т.н. Колкото до забраната на Лили да се излъчват съответните песни в нейно изпълнение, това така и така вече е направено и връщане назад няма. От това обаче според мен може да се извлече полза, като така се раздуха по медиите, че всичко живо да се юрне да търси точно тези песни и точно в изпълнение на Лили.

П.С. Помня по времето на комунизма, когато Камелия Тодорова избяга, в магазините за плочи стоеше нейна дългосвиреща плоча и комунягите още не се бяха усетили. Моя приятелка ми каза - давай да ходим да си я купуваме, че ще я забранят и после няма да я има. Това беше някъде около 80-те и нямахме никаква идея за бъдещето на звукозаписната техника. Така, че една забрана може да се превърне в реклама.
В общи линии за мен, пък и за вас предполагам единственото важно нещо е Лили да пее. Сега поне ще се наслушаме на нови песни

.

Разбра ли се вече датата на промоцията на новият диск?



Тема Re: Нетолерантната Кора!!!нови [re: kora2]  
Автор ss12 (непознат )
Публикувано07.04.10 18:04



Супер коментар,

поздрави!



Тема Re: Нетолерантната Кора!!!нови [re: ss12]  
Автор Stoyanov (добрият)
Публикувано07.04.10 20:37



Това дали Лили Иванова ще забрани излъчването на дадени песни и клипове е лично нейно решение, което не бих се наел да коментирам. Все пак тя участва там с глас и визия и има право да забрани тези продукти.

"Животът е като един филм... Доброто и любовта винаги побеждават!"


Тема Re: Лили Иванова Забрани Излъчването На Част От Песнитнови [re: вeceлyшka]  
Автор chancce ()
Публикувано09.04.10 21:12



Бъркаш заглавието. "Огнище" е на Тончо Русев, а "Студ" - на Гаргов



Тема Re: Лили Иванова Забрани Излъчването На Част От Песнитнови [re: chancce]  
Автор Dynamix (новак)
Публикувано13.04.10 18:36



Цитат на revolver:
Обркъжението което съветва Лили информирано ли е как само за 2 месеца, голяма част от българското население се е отдръпнало от нея? Достатъчно е да се прегледат стотиците негативни коментари под всички статии в бългаските интернет медии. Някой дава ли се сметка какъв удар е всичко това по имиджа на Лили Иванова?!


абсолютно съм съгласен, вече отрицателните мнения са повече от положителните




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.