Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:12 07.06.24 
Музикални
   >> Лили Иванова
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Лили Иванова съди Митко Щерев..  
Автор merteuil (coordinator)
Публикувано23.02.10 11:42



...нарекъл я лъжкиня

Лили Иванова дава под съд композитора Митко Щерев за обиди по неин адрес. Делото на певицата срещу автора на едни от най-хубавите й песни е в четвъртък в Софийския районен съд. Искът на поп примата е за 10 000 лева, писа trud.bg.

Мотив за делото са квалификации в статия на Щерев във вестник “Уикенд”, излязла дни след премиерата на биографичната книга на Лили “Истината” през април 2009-а. Адвокатът на Иванова - Виктор Тотев, ще оспори твърдението, че естрадната прима “винаги пее на плейбек и мами хората”, че “не знае ноти” и че е “лъжкиня”, както пише в заглавието “Лили, и на 80 ще си същата лъжкиня”.

“Всъщност става дума за това, че Лили Иванова е засегнала се е от цялостното му отношение към нейната личност. В крайна сметка както тя е звезда, така и той е звезда. И аз в чисто житейски план не смятам, че звездите следва да имат такива отношения помежду си. Ние, почитателите им, по-скоро трябва да останем с вкуса, че са недосегаеми, за да се стремим да им подражаваме едва ли не" - коментира Тотев.

“Радвам се, че ме даде под съд, защото сега ще докажа с факти всички лъжи, които Лили Иванова е казала за семейството ми”, заяви вчера пред “Труд” Митко Щерев.

“В “Истината” пише, че когато съм се запознал с жена ми, тя е била на 15 и сме чакали да вземе паспорт, за да се оженим. В съда ще покажа - казва Щерев - кръщелно свидетелство на съпругата ми, за да докажа на колко години е била тя, когато сме се оженили. Каква връзка с моята съпруга обаче има книгата на една певица? Тя нарочно съобщава, уж случайно, че съпругата ми била 15-годишна, за да изкара мен педофил, а жена ми - партизанка.”

Когато излязла “Истината” на Лили, дъщерята на Митко Щерев поискала да съди певицата. “Отказах, защото ми омръзна. Преди 4 години съм забранил да ми изпълнява песните и не желая да имам нищо общо с тази жена”, казва Щерев. Той се възмущава и от темата “Емил Димитров” в книгата: “Там пише: Емил влезе, седна до леглото, пусна ми ръка и ме погледна сластно... и аз му казах - това, което си мислиш, няма да стане.” Композиторът е категоричен: “Аз съм работил с Емил Димитров и това е обсолютна лъжа, той си беше чист гей.”

http://life.dir.bg/2010/02/23/news5926504.html

Objects in mirror are closer than they appear.


Тема Re: Лили Иванова съди Митко Щерев.. [re: merteuil]  
Автор Shape ()
Публикувано23.02.10 11:47



дано го осъди и остане и без последните си пари, спечелени с ръждясала слава. да видим тогава дали няма да се моли някой да му пее песните...

по глупав човек мисля, отдавна не сме срещали, ще се съгласите - тя го съди за клевета, той иска да доказва някви глупости за жена си и емил димитров... ами заведи си дело, плати на адвокат и така нататък.

една любов...


Тема Re: Лили Иванова съди Митко Щерев.. [re: merteuil]  
Автор вeceлyшka ()
Публикувано23.02.10 11:49



Нищо не казва за финансовата помощ, която са получили от Лили, той и дъщеря му. Като трябва да се лапа, си мълчи.



Тема Re: Лили Иванова съди Митко Щерев.. [re: merteuil]  
Автор Stoyanov (добрият)
Публикувано23.02.10 13:03



Това е доста стара статия в "Уикенд" и не знам как Лили се е сетила за нея след толкова време ... Според мен трябваше да съди автора на "Тайните на Лили Иванова" (книжка излязла март миналата година)там са истинските лъжи. Гледам в Труд" са сложили ужасна снимка на Лили правена от GSM без нейно съгласие. Всъщност съм я виждал и преди в интернет, снимката е правена от човек близък до самата нея, с когото пият кафе...

"Животът е като един филм... Доброто и любовта винаги побеждават!"


Тема Re: Лили Иванова съди Митко Щерев.. [re: Stoyanov]  
Автор estraden (непознат )
Публикувано24.02.10 15:55



Лили Иванова заслужава да осъди Митко Щерев! Аз съм плътно ЗА това тя да го осъди!



Тема Re: Лили Иванова съди Митко Щерев.. [re: estraden]  
Автор Kлeмeнтинa (непознат )
Публикувано24.02.10 18:29



И аз много искам да осъди това неблагодарно, лъжливо, алчно човече! Желая успех на Лили.
Тя трябва на всеки концерт да се бъхти да им пее песните, които са написали преди 20 години и от тогава нищо не са направили. А тя да е във форма влага допълнително средства, а те в това време чакат да им паднат парите без да си мръднат пръста - и Гаргов ,и Щерев и другите. Не са ли много хитри?



Тема Re: Лили Иванова съди Митко Щерев.. [re: Kлeмeнтинa]  
Автор Stoyanov (добрият)
Публикувано25.02.10 16:28



Днес в "Шоу" прочетох, че Митко щял и той да я съди... и, че Лили си купила място за гроб в луксозното гробище в "Бояна".

"Животът е като един филм... Доброто и любовта винаги побеждават!"


Тема Re: Лили Иванова съди Митко Щерев.. [re: Stoyanov]  
Автор new_bad_boy (новак)
Публикувано25.02.10 18:05



Стоянов, наивен ли си или глупав?

На кого е нужна китара без струни?


Тема Re: Лили Иванова съди Митко Щерев.. [re: Stoyanov]  
Автор Shape ()
Публикувано25.02.10 20:27



извинявай, може да не е така, но по постовете бих заключил- май И двете!

една любов...


Тема до модераторите [re: merteuil]  
Автор Diavolito (непознат)
Публикувано25.02.10 20:56



Има ли модератори? Тоя тъпунгер Стоянов някой няма ли да вземе да го банне ? Наистина стана вече прекалено дразнещо да се четат неговите идиотщнини!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.