Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:51 18.06.24 
Музикални
   >> Лили Иванова
*Кратък преглед

Тема Аууу как им го зачука!нови  
Автор chancce ()
Публикувано20.02.10 19:03



Много ми хареса Лили. А пък обаждането на Митко Щерев бе много " на място".Така се изложи, че сигурно и неграмотните вече са разбрали как стоят нещата. И както разбрахте - предстои "Детелина" вече да се рецитира от Лили. А публиката ще я пее. Нека й забрани Асен Гаргов.



Тема Re: Аууу как им го зачука!нови [re: chancce]  
Автор kora2 (zriala)
Публикувано20.02.10 20:48



Ама това е страхотна идея

Ачо ще ни пуска синбека, Лили може и да не рецитира, не заслужава да му прави кеф на "онзи", но ние ще си пеем. Защото песента наистина е обичана заради Лили.



Тема Re: Аууу как им го зачука!нови [re: chancce]  
Автор Alexandros (минаващ)
Публикувано22.02.10 02:09



Кой на кого го е зачукал?Лили за пореден път си го зачуква пред погледите на хиляди зрители. Беше просто неудобно и някак изморително да гледам тази женичка да повтаря едни и същи неща които дори и предварително написани на хартия звучаха толкова инфантилно и банално.Лили като че ли беше в състояние на афект (може би с право) но човек все пак не разсъждава трезво когато е в такова състояние.Просто беше смешна и въобще цялата тази история със забранени песни.Сякаш нас като потребители на тази музика ни интересува това.Иванова въобще не трябваше да се излага коментирайки публично проблемите си с някакви проценти и отчисления.Има си други хора за тая работа.Мястото й е на сцената но тя както винаги иска да се изкара малка и невинна.Сама създала себе си! По-голяма глупост да сте чували? Никой не създава сам себе си.Първо ни създават нашите родители и после ние не живеем сами а в общества и малко или много се влияем и формираме като личности или в случая на Лили като артисти от това което става около нас. Няма да употребя термини да не ви дразня но според мен Иванова се е простила със здравия разум





Тема Re: Аууу как им го зачука! [re: Alexandros]  
Автор Stoyanov (добрият)
Публикувано22.02.10 12:32



"Зачука" ?!? Лили въобще не трябваше да с явява пред тв-зрителите... наистина си личеше, че беше ядосана и говореше прибързано... и де факто нищо не каза. Не защитавам ничия страна (всеки е прав от неговата гледна точка), но е факт, че "Детелина", "Хризантеми" и "Ветрове" (по-новата на Герасим и също забранена) бяха най-харесваните песни от публиката изпяти от Лили Иванова. Остава сега Ирина Чмихова да "забрани" "Камино"-то. Преди няколко дни идва едно момиче (фенка на Лили) да пием по едно кафе и се заприказвахме за Лили... Мнението й например е, че след "Ветрове" Лили е трябвало да се оттегли достойно и нямаше да има скандали и писане на глупости по жълтата преса... Ей сега Алочка ще има заключителни концерти и сбогуване с публиката... не искала да досажада повече на хората... Четох едно интервю и в него казва, че обичала Емил и Васко Найденов, но за нашата Лили - нито дума... такива работи...



"Животът е като един филм... Доброто и любовта винаги побеждават!"

Тема Re: Аууу как им го зачука!нови [re: Stoyanov]  
Автор din63 (непознат )
Публикувано22.02.10 22:41



Айде, айде, вие ще сте хората, които ще коментирате така генерализирано събитията около Лили. Не ви ли е дошло на ум, че Лили е жертва на цялата тази неуредица за работата на българските певци и изпълнители от тоталитарния режим до наши дни. От Концертна дирекция до Музикаутор имаше ли нещо уредено както на запад. Там защо няма такива истории. Защото отдавна си имат правила и се спазват, а тук тепърва се изграждат отношенията между композитори и изпълнители. И защо това не се случва със други колеги на Лили ? Отговорът е прост - Лили работи и печели пари, а други надничат в канчето й и яко й завидяха. И тя трябва да се бори за да се защити.
Поставете се на нейно място да видите как е. Да видите на живо как българския манталитет и завист се изсипва като помия от канализацията. Това е меко казано. Жалко за нас българите, срам ме е .

Редактирано от din63 на 22.02.10 22:43.



Тема Re: Аууу как им го зачука!нови [re: Stoyanov]  
Автор Shape ()
Публикувано22.02.10 23:16



за едно си прав - не зачука, начука им го!
и какъв капацитет са някви твои приятелки, не се занасяй, на 12 ли си?
добре направи, че се появи, защото така се изясни, че единствено от злоба и мизерия и се забранявят разни песни /извинявайте, ама Детелини, Хризантеми са най-глупавите песни, любими на народ, който слуша нон-стоп чалhа; Лили сама знае това/.
резултатът е - 15 мин слава по телевизията за гаргов /който никой роден след 70та година не познава/ и реклама за Лили, пълни зали, частни партита, тв предавания...
даже сами си го на******

една любов...


Тема Re: Аууу как им го зачука!нови [re: Shape]  
Автор Stoyanov (добрият)
Публикувано23.02.10 12:53



Всеки има право на лично мнение и си има своя гледна точка! На мен също ми е интересна темата, но например смятам, че не трябваше Лили да излиза и да се обяснява по този начин - букет цветя (ни в клин, ни в ръкав) и после... била "Коня-Вихрогоня" и т.н. Напомни ми за миг "Всяка неделя" с Кеворк. Една звезда от нейния ранг (все пак е символа на бъл. естрада) не би трябвало въобще да се занимава с тези неща и да се обяснява... Нали затова си има адвокати. Аз не мога да ви се начудя!? - каквото и да направи Лили винаги е права, а всички грешни (които имат някаква критика или претенция към нея)... Затова не заемам ничия страна, но е истина, че без композиторите, текстописците, аранжорите, музикантите, продуцентите и хората помагали й в кариерата през годините нямаше да бъде това, което е сега. Така си е, колкото и да се опитва да ни убеди,че се е "създала" сама. Няма такъв филм. А и не ме вълума сега дали щяла да пее "Детелина" или не. Аз си имам толкова записи, коити си слушам и гледам. Тук в клуба се знае, че я харесвам в други периоди от кариерата й.



"Животът е като един филм... Доброто и любовта винаги побеждават!"

Тема Re: Аууу как им го зачука!нови [re: Stoyanov]  
Автор katorno_kardona (непознат )
Публикувано23.02.10 20:14



ЛИЛИ е права!!!!!!.....винаги е казвала,че гласът и е даден от Бог ...другото е много труд,усет,изпипване на всеки тон и стон до детайли,обич към публиката,която е истинският създател!!.....ако тези,които имат претенции,че са я създали,нали са писали и за други певици и певци....защо досега не саздадоха друга като нея,след като са такива божествени създатели ,къде са им творенията??.....да,ама не могат!....ЛИЛИ си е явление....ако иска и прецени и "Зайченцето бяло.." ще изпее красиво,лирично и омайно!!!......Опасно племе сме,непонасящо и неоценяващо можещите и талантливите....да бе се родила ЛИЛИ на запад!!!




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.