Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:18 18.06.24 
Музикални
   >> Лили Иванова
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Някой остават нещо след .....нови [re: vaciba]  
Автор rstch (приятел)
Публикувано16.02.10 23:25



... мога да кажа доста неща за това как се разделиха Лили и гаргата и едно няма да е приятно за него... мисля си - що не го пощадя?....



"Дори да ни делят различни истини, не сме ли все е едни и същи хора..."

Тема Re: Някой остават нещо след .....нови [re: Alexandros]  
Автор din63 (непознат )
Публикувано16.02.10 23:28



А ти мойто момче, много се мислиш за точен в преценките си за Лили.
Кой, за бога, в България работи така здраво и има още публика. Не е ли уникален случая при Лили, че гласът й още държи, и има енергията на тази възраст да пее и да се бори срещу злостното и уникално българско качество - да плюеш срещу малкото ни таланти, които имаме ! Да, Лили има талант - тя си
го изгради, с поведението на сцената, с опита, който натрупа за близо 50 години.

Я посочи кой от цялото ни поп, поп-фолк съсловие може да напълни 2 пъти НДК. Още няма такъв изпълнител и нямам нищо против да имаме.

Да, признавам си, че Лили малко прекалява с мрънкането, но тя си има причина - много са й враговете, псевдоприятелите и всичките искат да я скубят. Всичките й проблеми идват от това. Сигурен съм, че си наясно !

А случаят с Гаргов е такъв - иска пари от стара слава. Ами да стане и да работи и тогава парите ще завалят.

И така, мойто момче, научи се да обичаш това, което имаме в България. Малка страна сме и всяко нещо в нея си има цена ! Аз, например не съм фен само на Лили - всичко слушам, без изключение, стига да е хубаво и стойностно.

За всички ни има място под слънцето и облачетата, нали !





Тема Re: Някой остават нещо след .....нови [re: rstch]  
Автор chancce ()
Публикувано17.02.10 08:09



И аз като ББ "наострям уши" да чуя туй-онуй. Мигар има нещо около тази раздяла, което да не е описано в "Истината"? Петимен съм да го чуя, може и да не е тук, щото жълтата преса чете много усилено.



Тема Re: Някой остават нещо след .....нови [re: chancce]  
Автор new_bad_boy (новак)
Публикувано17.02.10 08:47



особено тези доста оср....



На кого е нужна китара без струни?

Тема Re: И Асен Гаргов се разлянови [re: chancce]  
Автор v.peichev (страшен)
Публикувано17.02.10 10:36



Факт е, че баба Лили няма нормална група, пуска синбек или плейбек, държи статив с ноти и текстове и не е писала сама музика и/или текст през живота си. Не мога да изпитвам уважение към подобни певачки.

За сравнение бях на концертите на Moonspell, My Dying Bride в Солун, Vader/Marduk и никъде нямаше синбек, плейбек, стативи и т.н. На 27 съм на Hypocrisy и знам, че те също ще се раздадат и няма да се лигавят като баба Лили. Българските подгряващи групи - Embrace By Dark на Moonspell, Past Redemption на Vader/Marduk също не си позволиха лигавщини като синбек, плейбек, стативи и се представиха достойно.

Коткотрепач

Редактирано от v.peichev на 17.02.10 10:45.



Тема Re: Здравейте.нови [re: v.peichev]  
Автор Stoyanov (добрият)
Публикувано17.02.10 12:49



Здравейте. Преди малко идва съпруга на наша певица в моето студио да прехвърлим едни записи и ми сподели, че говорил с Митко Щерев вчера и той му казал, че още един композитор ще забрани на Лили да пее негови песни, но не разбрах кой е точно. За песента "Без радио не мога" разбрах, че й е забранена. Според мен самата Лили трябва да има някаква тактика, защото вече е факт, че няма да чуваме: "Осъдени души", "Хризантеми", "Вечност", "Подарих ти любовта", "Девет кръга", "Ветрове", а вече и "Детелина" и мн. др. на Асен. Няма какво да се лъжем, но Асен Гаргов е страхотен композитор (и певец). Знам също, че "Животът ни събира, животът ни разделя" е на Асен Гаргов и е подарил песента на Лили (разрешил е да я представя за нейна песен)... А песента "Ако те забравя" според мен е нещо страхотно. Още я слушам и ми звучи актуално, въпреки,че е от преди 25 години. Друго впечатление ми направи, че на концерта-бенефис на Борис Гуджунов (скоро го излъчваха по БНТ-Сат) бяха всички естрадни наши звезди от старото поколение, но само Лили липсваше...?!

И едни призив към клуба: Приемайте мнението на пишещите тук и не обиждайте съфорумците! Все пак пишем една дузина хора и трябва да се приемаме такива, каквито сме (макар и с малко по-различно мнение).



"Животът е като един филм... Доброто и любовта винаги побеждават!"

Тема Re: Здравейте.нови [re: Stoyanov]  
Автор вeceлyшka ()
Публикувано17.02.10 16:46



Да се каже, че Гаргов е голям певец е повече от пресилено. Музикант да, но певец...
А за забранените песни - слушали сме ги 20-30-40 години и пак ще си ги слушаме. Тъкмо стимул да се създава нова продукция.



Тема Re: Здравейте.нови [re: Stoyanov]  
Автор Alexandros (минаващ)
Публикувано17.02.10 16:49



Е някои просто не приемат различни мнения от дитирамби относно героинята на настоящия фен-клуб.Това го знаем от години.Вместо това използват епитети, малко да позалъжат измъчените си душички че може би са прави или поне малко велики колкото е Лили Иванова...



Тема Re: Здравейте.нови [re: Alexandros]  
Автор din63 (непознат )
Публикувано17.02.10 17:38



Мило момченце, не се смятам за измъчена душичка, още повече пък искам да съм велик като Лили.
Вярно, всеки има право на мнение, но дотолкова, че да се зачита правото пък на Лили да се чувства незасегната. Уважавам Лили, както и други естрадни величия, но тя е доста работна жена. А такива, които работят много, аз ги уважавам още по-много, че в днешно време всеки иска пари без много, много зор да си дава.
И да плюем и осираме всеки, който се е качил малко по-нависоко.
Жалко, че в България сме си такива. А с теб, мойто момче, няма да се занимавам, може още да не умееш да преценяваш добре нещата. Като пораснеш - тогава. Сега може би ти плащат, за да плюеш или си пък си един
много пъпчив пубер, който говори повече с хормоните си, докато тиквата му узрее...





Тема Re: Здравейте.нови [re: din63]  
Автор chancce ()
Публикувано17.02.10 19:40



Между другото, когато през 1981 г. Лили и Тончо се скараха, многознайковците говореха същото - край, с нея е свършено, сега кой ще й пише песните. Просто тогава нямаше жълта преса (даже никаква) и просто тия неща се говореха под сурдинка. Пък то какво стана - настана най-великия преидо от кариерата й. А все пак, съгласете се, че Гаргов изобщо не може да се сравнява с Тончо Русев. Оня има поне 5-6 песни за Лили, които са вечни. Гаргата има само една - "Детелина" (нафталина)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.