Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:54 21.05.24 
Музикални
   >> Лили Иванова
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Концерт 50г. БНТ- 7.11.- НДКнови  
Автор papafingo (новак)
Публикувано01.11.09 19:20



Зрителите на БНТ избраха в допитване кои са любимите им песни от «Златният Орфей». На 7 ноември в Зала 1 на НДК на юбилейния концерт на БНТ ще прозвучат 15 от златните песни. Концертът е апотеоз в юбилейната програма на БНТ. Негов режисьор е Милко Лазаров. Сценарист – Димитър Стоянович. На живо, в съпровод на фестивален оркестър под диригентството на Ангел Заберски – син , зрителите на БНТ ще видят и чуят:

“БЯЛА ТИШИНА” в изпълнение на ОРЛИН ПАВЛОВ и група “ПИМ-ПАМ”
“ЕДНА БЪЛГАРСКА РОЗА” в изпълнение на ЙОРДАНКА ХРИСТОВА
“ЛАДО ЛЕ,ЛАДО” в изпълнение на група “БОН-БОН”
“МОЯ ЛЮБОВ” в изпълнение на ЛЮБО,група ДОМИНО и група 032
“МЪЖКА ПЕСЕН” в изпълнение на ОРЛИН ГОРАНОВ
“НАДЕЖДА” в изпълнение на БОРИС ГУДЖУНОВ и ВАСИЛ ПЕТРОВ
“НАШЕ ЛЯТО” в изпълнение на МАРИЯ ИЛИЕВА
“НЕКА ДА Е ЛЯТО” в изпълнение на ФАМИЛИЯ ТОНИКА
“ОГЪН И ДИМ” в изпълнение на ДУЕТ РИТОН
“ПЕПЕЛЯШКА” в изпълнение на ПЕТЯ БУЮКЛИЕВА
“ПЕСЕН МОЯ, ОБИЧ МОЯ” в изпълнение на ПОЛИ ГЕНОВА
“ПОВЕЙ ВЕТРЕ” в изпълнение на АНДРОНИЯ ПОПОВА
“ПО ПЪРВИ ПЕТЛИ” в изпълнение на ВАСИЛ НАЙДЕНОВ
“УСТРЕМ” в изпълнение на МАРГАРИТА ХРАНОВА
“ЩУРЧЕ” в изпълнение на МАГДАЛЕНА ДЖАНАВАРОВА

Както сами виждате Лили явно бойкотира и този крупен, сборен концерт. Предполагам основно защото този голям проект е дело на Драго Драганов, и на мен страшно ми хареса поредицата - много модерна, с много респект към всички творци!Комплимети, Драго! А и режисьор на лайфаа сигурно ще бъде Стенли Терзиев - същият, който реализира чудесно предните й два концерта в НДК и изведнъж, не знайно защо и той попадна в графата "забвение" хаха... Време е разни нейни съветници- позастарели вносни гейове, които цял живот са били някакви дребни банкови чиновници,далече от сцената и музиката, освен под душа, с дезодоранта, да не пренареждат приоритетите на Лили, и да й казват с кого да работи, и да интриганстват. Недопустимо е певицата да обръща гръб на БНТ - телевията, която й е дала всичко, като слава и популярност през цялата й кариера, и то в половинвековния юбилей на медията! Голям гаф е това според мен! Но тя винаги си има нещо наум, винаги нещо е недоволна и никой не може да удовлетвори "взискателността" й...Убеден съм, че проблема не е в парите, а в прословутият й инат, както и в недоброжелателните нови лакеи на Примата...

Редактирано от papafingo на 01.11.09 19:24.



Тема papafingo уточни все пакнови [re: papafingo]  
Автор vaciba ()
Публикувано01.11.09 20:06



Песните са изброени през един пост по долу. Не това е проблема!
Пишеш : "Недопустимо е певицата да обръща гръб на БНТ ....... " .
Поканена ли е изобщо?
Уточни това твои расъждения ли са или наистина има бойкот?
На мен също ми прави впечатление, че нищо случващо се около Лили Иванова не се съобщава от БНТ. Дори концертите през октомври не знам дали отразиха някъде?

Редактирано от vaciba на 01.11.09 20:08.



Тема Re: papafingo уточни все пакнови [re: vaciba]  
Автор chancce ()
Публикувано01.11.09 21:06



Освен това не се знае точно кой на кого е обърнал гръб - Лили на БНТ, БНТ на Лили...или просто целокупната българска публика на БНТ. Защото дори Нова тв да те надмине по гледаемост, а разни кабеларки да ти дишат във врата...



Тема Re: Концерт 50г. БНТ- 7.11.- НДКнови [re: papafingo]  
Автор Shape ()
Публикувано01.11.09 21:23



истината е, че бнт е прекалено бедна и не може да плати хонорара на лили.

една любов...


Тема Re: Концерт 50г. БНТ- 7.11.- НДКнови [re: Shape]  
Автор papafingo (новак)
Публикувано01.11.09 21:43



не сте прави, хаха. Някой допуска ли, че БНТ няма да поканят Лили за Галата?! Нека бъдем сериозни все пак. Кой на кого е обърнал гръб- няма значение, но липсата й е сериозен гаф! Това, че тя е в топла връзка с bTV и с Ризова- не е тайна, но има медия- майка, хаха. Ще видим какво ще стане... Имате ли инфо за изявите на Лили през Ноември, освен 10.12. - Варна-ДКС, и 11.12. Бест Модел в Зала 3 на НДК... :)

Редактирано от papafingo на 01.11.09 21:44.



Тема Re: Концерт 50г. БНТ- 7.11.- НДКнови [re: papafingo]  
Автор ДpyrapkaтaMиxaйлoвнa (вълшебница)
Публикувано02.11.09 00:39



Сега.. като започнем от неточностите в първото изречение... минем покрай Заберски-син и стигнем до Драго Драганов (нищо лично против човека) - как очакваш да видиш там Лили - да се чуди човек на наивността ти?!

Нито допитването беше допитване, нито всички песни са любими - още по-малко - златни!

Думата бойкотира едва ли е най-подходяща - просто името на Лили не присъства в списъка с изпълнителите.

За всичко е виновна БНТ. По-точно - управата на БНТ.

Слаба политика, слаб мениджмънт, липса на далновидност...

Какви са тия директори на дирекции, направления и куп още чиновническа паплач дето очевидно нищо не е свършила.

Ами да бяха се постарали да я мотивират! Щом не са успели - да се замислят дали трябва да заемат тези постове.

... те много неща са недопустими, ама се случват в реалния живот.

И пренебрежителното отношение на БНТ към Лили е недопустимо, ама.. продължаваме да го наблюдаваме.

Добре че беше тази кръгла годишнина, та да се сетят за Лили. Иначе - не.

Хехех... "телевията, която й е дала всичко, като слава и популярност през цялата й кариера" - хайде, поспри се малко - много розово звучи това за да е истина.

Разликата между теб и "недоброжелателните нови лакеи на Примата" е, че техните съвети стигат до нея, а твоите - все още не.



Тема Re: Концерт 50г. БНТ- 7.11.- НДКнови [re: ДpyrapkaтaMиxaйлoвнa]  
Автор ZLATlN (минаващ)
Публикувано02.11.09 09:22



Мисля, че е било добре да се положат повече усилия от едната или от другата страна да се стигне до компромис. Но и аз съм съгласен, че е спорен избора на точно тези 15 песни. От тях аз половината никога не съм чувал, да не гожовим, че от певците съм чувал и още по-малка част.


Но в крайна сметка никой не дължи нищо на никого, БНТ е пускала Лили в годините за да си вдига рейтинга, затова Лили е правела БНТ известна, а не обратното.



Тема Re: Концерт 50г. БНТ- 7.11.- НДКнови [re: ZLATlN]  
Автор Stoyanov (добрият)
Публикувано02.11.09 13:54



Съгласен съм с някои мнения на форумците. Според мен Лили Иванова трябва да участва (въпреки всичко). това все пак е 50 години БНТ. Ето например показаха част от юбилейния концерт по случай 25 г. Златен орфей в едно от предаванията... Между другото там Лилито изглеждаше страхотно. Според мен основната причина е Драго Драганов, а и няма да се учудя, ако е отказала на поканата от организаторите.

"Животът е като един филм... Доброто и любовта винаги побеждават!"


Тема програмата на Лилинови [re: Stoyanov]  
Автор vaciba ()
Публикувано02.11.09 16:50







Тема Re: програмата на Лилинови [re: vaciba]  
Автор papafingo (новак)
Публикувано02.11.09 18:06



Мерси, ама има сбъркана дата - тази за конкурса Бест модел - не е 11-ти Ноември, а 11-ти декември.



Редактирано от papafingo на 02.11.09 18:17.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.