Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:45 13.06.24 
Музикални
   >> Лили Иванова
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Концерт 50г. БНТ- 7.11.- НДКнови [re: papafingo]  
Автор So_Alien ()
Публикувано05.11.09 12:29



Току що се обадих до БНТ и ми казаха, че поканите за концерта са само за вътрешни хора...

Защо си тъй неповторима, щом този свят е повторим....


Тема Re: Концерт 50г. БНТ- 7.11.- НДКнови [re: So_Alien]  
Автор Akcиния85 (новак)
Публикувано06.11.09 16:32



Iskam d avi kaja 4e dnes minah prez NDK i si kupih bilet ot 10 leva za koncerta v subota Ne e samo s pokani



Тема Re: Концерт 50г. БНТ- 7.11.- НДКнови [re: papafingo]  
Автор ДpyrapkaтaMиxaйлoвнa (вълшебница)
Публикувано07.11.09 22:16



Всички изпълнители, взели участие в юбилейния концерт на БНТ, трябва да кажат едно голямо БЛАГОДАРЯ! на Лили Иванова.

С не присъствието си на този концерт, Лили направи огромна услуга на своите колеги (доколкото някои от тях могат да се нарекат нейни колеги), защото им спести резила - да лъсне отчайващото им не можене да пеят на живо.

Единствените изключения бяха може би Марги Хранова и Орлин Горанов - те бяха най-точни в изпяванията си.

Изпълненията на песните на Лили - Наше лято и Щурче, можем да ги оставим без коментар.



Тема Re: Концерт 50г. БНТ- 7.11.- НДКнови [re: ДpyrapkaтaMиxaйлoвнa]  
Автор katorno_kardona (непознат )
Публикувано07.11.09 22:38



Да.....това изобщо концерт ли бе?....пълна излагация,позор!



Тема Re: Концерт 50г. БНТ- 7.11.- НДКнови [re: katorno_kardona]  
Автор din63 (непознат )
Публикувано08.11.09 00:19



Аз пък тайничко си очаквах изненада на този концерт. Да се появи Лили за всеобщо изумление и да тури всичките в един контейнер. Но и така май се получи добре. А Драго си е банален вече със такива изяви...
Но ще разберем ли защо все пак Лили не участва, като се има предвид, че става дума за юбилей на Българската национална телевизия с която всички сме израстнали?



Тема Re: Концерт 50г. БНТ- 7.11.- НДКнови [re: din63]  
Автор Stoyanov (добрият)
Публикувано08.11.09 15:16



Тези новите аранжименти - абсолютно не ми допадат. Мария Илиева въобще не ми хареса. Всъщност като певица никога не ме е кефила. Помня само две нейни песни "Стерео стая" и "Нищо". Мисля , че и Лили да участваше щеше да изпълни "Наше лято" и "Щурче" в тези аранжименти и нямаше да ми хареса също (както и последния й албум- не го слушам въобще). Според мен са я поканили, но тя е отказала, заради хора, които участват в събитието (като Драго и Йорданка например). Като цяло не ми хареса въобще концерта. Очаквах много повече, но явно такова е положението и възможностите. Гледах и програмата на БНТ почти през целия ден - нищо особено. По едно време превключих на Нова ТВ там пък бяха поканили Ицо Петрофф - без коментар.


Това, което разбрах за концерта "Златините песни", че Митко Щерев е забранил да учатва неговата песен "Майчице свята"(Мими Иванова), която се класира втора след "Една българска роза"(Паша Христова). Много тъпо от негова страна. "Майчице свята" е една от любимите ми песни. Когато си я пусна (оригиналното изпълнение от 1975 г.) тръпки ме побиват. Страхотна песен.
"Животът е като един филм... Доброто и любовта винаги побеждават!"

Редактирано от Stoyanov на 08.11.09 15:20.



Тема Re: Концерт 50г. БНТ- 7.11.- НДКнови [re: din63]  
Автор katorno_kardona (непознат )
Публикувано08.11.09 22:16



Лили си знае,има нюх какво е злобата,завистта и некадърността .... затова!



Тема Re: Концерт 50г. БНТ- 7.11.- НДКнови [re: Stoyanov]  
Автор chancce ()
Публикувано08.11.09 23:17



Разбра ли сега защо отношението ни към "великия" Митко Щерев е такова? Или ще разбереш чак когато докара полиция в дома ти за да ти изземе всички записи на "Майчице свята"?



Тема Re: Концерт 50г. БНТ- 7.11.- НДКнови [re: katorno_kardona]  
Автор reйчeтo_пиpдoп (непознат )
Публикувано09.11.09 05:51



Мотах се 1 час пред НДК и накрая ни пуснаха 1 група сума ти хора без пари с Траичо талисмана Седнах аз на балкона да ви кажа концерта беше много тъп.Драго чая се скъса да се пудри на живо е много зле и дебел не е както го показват по телевизията.Мария Илиева пя фалшиво а пък оная дет пя Щурче освен един задник и гердан не можа нищо да покаже Ако н е сте ходили няма защо да се ядосвате.Имаше и сума ти хора с хрема ама поне мен не ме хвана. Поздравявам всички от Златоград



Тема Re: Концерт 50г. БНТ- 7.11.- НДКнови [re: ДpyrapkaтaMиxaйлoвнa]  
Автор mimko 75 ()
Публикувано09.11.09 09:20



Ами то за младите изпълнители е ясно, че се изложиха, с малко изключение. Какво да кажем обаче за "големите лъвове", които с изключение на Марги Хранова, всички бяха под всякаква критика. Срам и позор...
Много е права Другарката Михайловна, добре че Лили не участва. Резилът им щеше да е още по голям.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.