Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:20 03.06.24 
Музикални
   >> Лили Иванова
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема 6 и 7 октомври 2009 - НДКнови  
Автор vaciba ()
Публикувано09.10.09 09:36



Каквото и да напиша думите са безсилни. Нови песни. Стари песни с нови аранжименти. Много денс и хард звук. Очаквам с нетърпение телевизионния вариант на концертите.

Песните:
1. Предупреждение
2. За другото не питай
3. Ела
4. нова песен / ... влизам през главния вход .... /
5. Ти дойде
6. Чуждо щастие
7. Бряг на любовта
8. Невероятно
9. В името на вярата / на френски/
10. инструментал и фрагмент от “Танго”
11. нова песен / ... Бяла рокля ... Никой ,никой не разбра,
този вятър как отвя
мойта бяла рокля на цветя.... / закачливият текст и музика “взривиха” залата.
12. Искам те
13. Този свят е жена
14. За тебе бях - в нов денс аранжимент
15. И гори
16. Крадец на тъга
17. Ако спра да обичам
18. Искам любов
19. Една любов
20. Какво си ти - нов аранжимент с хард звук
21. Без правила
22. Сам
23. Искай до край
До тук песните за телевизията
--------------------------------------
Следват песните на бис
24. Камино
25. Дансинга на самотата
26. Ти сън ли си - само втората вечер на 7.10.
27. клип на песента Сам
28. Панаири

Ако съм пропуснал нещо, допълнете.


Направи впечатление, че на 6.10 Лили получи кошници с цветя от президента, министър председателя и целия кабинет .
Много цветя и от почитатели. Сцената беше отрупана.
Миналата година, когато съобщаваха, кой изпраща цветя от кабинета на Станишев имаше освирквания и подвикване от публиката.
Тази година реакцията беше с одобрителни аплодисменти.


-------------------------------
В печата коментарите за концертите са скромни.
Разбира се има и драскач, които се хвана за реплика на Лили по време на представяне на клипа "Сам" и наблегнаха точно на нея.
"Монитор" е вестника с най-просташки коментар. Авторът на материала е известен тук.

Редактирано от vaciba на 09.10.09 14:43.



Тема 6 и 7 октомври 2009 - НДК- снимкинови [re: vaciba]  
Автор mimko 75 ()
Публикувано10.10.09 11:31










Тема Re: 6 и 7 октомври 2009 - НДКнови [re: vaciba]  
Автор Stoyanov (добрият)
Публикувано11.10.09 00:01



Прочетох материала и не виждам нищо просташко в него. Може би имаш предвид автора му Лео Богдановски. Преди време му бях писал мейл и той само ми отговори за този фен клуб -"това са болни мозъци". Според мен това с разтегнатия екран е нарочно направено от Лили и тя си е пуснала тази репилика сама (предварително измислена). Аз се занимавам с видео и работя и на двата формата 4:3 и 16:9, дори обикновените телевизори имат превключвоне на режимите, така, че това в залата (както се описва) е можело да го коригират за секунди, дори да е било грешка. Според мен Лили трябваше да пусне друг бисер (както "Лиленце-Пиленце" беше много на място), а сега "баба Цоцолана"!? Ама тя си решава по какъв сценарий си работи. Четох и в-к "Уикенд" там пък статията е озаглавена "Лили пак лъже". Честно казано ми харесва вестника. Много наши певци и актьори дават там интервюта. Личи си обаче, че недолюбват Лили.

"Животът е като един филм... Доброто и любовта винаги побеждават!"


Тема Re: 6 и 7 октомври 2009 - НДКнови [re: Stoyanov]  
Автор katorno_kardona (непознат )
Публикувано11.10.09 00:43



Поне аз никога не съм чул ЛИЛИ да моли?! за нечия обич вън от нейната публика.."няма нужда от стари гаджета ,да гледаме напред"...Толкова ли е трудно просто да се обича,та непремено трябва да се търсят сценарии..С времето коментарите ще изчезнат,но ще останат песните на тази българска певица...Страшна черта имаме ние българите-не ценим това ,което Бог ни е дал,или го оценяме едва когато сме го загубили!



Тема Re: 6 и 7 октомври 2009 - НДКнови [re: katorno_kardona]  
Автор Stoyanov (добрият)
Публикувано11.10.09 15:35



Да, затова си прав. Аз не отричам Лили Иванова, но не ми харесва всичко от нея (особено с тези новите музиканти). Последният й диск въобще не го слушам. Ето например имам любими песни, които си слушам и сега. Например "Ти ме повика"- песен на която може да се настръхне. Убийствена. Има и още една на Асен Гаргов "Ако ме забравиш"- нещо страхотно. Даже съм си направил една компилация-микс Лили с моите любими песни. Сега не отричам,че Лили изглежда много добре на специалните фотосесии, преди снимките са били обикновени без обработка. Но най-хубавата визия има според мен някъде 1998-1999 г. Има и едни клип "Нощта на късите разстояния"- там изглежда невероятно.

"Животът е като един филм... Доброто и любовта винаги побеждават!"


Тема Re: 6 и 7 октомври 2009 - НДКнови [re: Stoyanov]  
Автор katorno_kardona (непознат )
Публикувано11.10.09 19:05



Всеки изпълнител си има и по някоя слаба песен,не може всичко да са само хитове,важно е какво е процентното съотношение...Лили сама е казвала ,че има просто изпята от нея песен....странното при ЛИЛИ е че и от слаба мелодия се получава ПЕСЕН....музикантите мисля,че са много добри и тримата....правят нови неща и за младата публика.....Например,аз обичам "Последното листо" от дете, но в НДК-2008 изпълнението бе уникално /диапазон,модулации,звукоизвличане,аранжимент,финал - всичко прекрасно/....Толкова ми се иска ти да направиш клип на Лили,пожелавам ти това,може би ще е перфектен!



Тема Re: 6 и 7 октомври 2009 - НДКнови [re: katorno_kardona]  
Автор Stoyanov (добрият)
Публикувано12.10.09 13:13



Това с клипа можеше да се случи преди 10-15 г. Сега са други времена. Бих искал да снимам просто Лили като пее и да си направя мой монтаж с кадри, но тя никога не би се съгласила. Спомням си преди като сме снимали интервюта и много се притесняваше да не си види лицето отблизо, искаше да се снима до кръста (без близки планове), слагаше тъмни очила... Сега знам, че й правят специална видео-обработка (подобно на фотошоп за снимките) кадър по кадър. Това, което ми се иска е да направя видеозапис на песента "Вяра" (това е любимата ми песен) по стихове на Павел Матев, но едва ли ще стане. Спомням си и едни момчета, които направиха кбипчета на Емил Димитров с песните "Беден Жиголо" и "Пясъчно момиче". Питали Емил и той се съгласил без проблем. Така и не успях да снимам Емил, защото беше вече се рабзболял и не беше удобнод а го притеснявам. А кой знае след 10-15 години може пък Лили да се съгласи да й клипирам някоя песен...



"Животът е като един филм... Доброто и любовта винаги побеждават!"

Тема Re: 6 и 7 октомври 2009 - НДКнови [re: Stoyanov]  
Автор Akcиния85 (непознат )
Публикувано13.10.09 16:33



Ne s e pritesnqva d a ne s e vidi sled tova a se pritesnqva 4e q snimat nekadurno.I az kato dam na nqkoi poznati d a me shtraknat s aparat si ostavqt rucete.Samo 1 poznata me snima dobre.



Тема Re: 6 и 7 октомври 2009 - НДКнови [re: Akcиния85]  
Автор klaranety (непознат )
Публикувано13.10.09 16:42



Хората са казали- "Каквото застанало-такова излязло".



Тема Re: 6 и 7 октомври 2009 - НДКнови [re: klaranety]  
Автор Akcиния85 (непознат )
Публикувано13.10.09 17:49



E ne e to4no taka
Kakto sega nqmam pari se chuda dali da razprodam plo4ite na Lili Ivanova koito iam
Spored vas kolko moje da se iska za puskaa samo 1-2 puti purvata i plo4a ot Rumania.Maika mi si q pazi i e kato nova.Imm i po4ti vsi4ki drugi.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.