Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:51 19.06.24 
Музикални
   >> Лили Иванова
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Допълнителните билети  
Автор klaranety (непознат )
Публикувано29.09.09 12:42



Обадих се в билетния център, за да попитам за цените на допълнителните билети, за които снощи съобщиха по БТВ и една разгневена служителка ми каза, че има от всички билети и няма никакви допълнителни. Тя се чудела защо по БТВ съобщават неверни неща.



Тема Re: Допълнителните билетинови [re: klaranety]  
Автор /Mилeнa/ (ентусиаст)
Публикувано29.09.09 13:39



Ами поредната журналистическа глупост. Глупости приказват по БТВ - "От екипа на звездата пуснали допълнителни билети". Пълна измишльотина. Според мен някой с цел нарежда да се приказва, че билетите са свършили, за да не отиват хората да си купуват билети. Като кажат, че са пуснали допълнително не всички, които искат да са на концерта ще идат да си купят, защото ще си мислят, че са правостоящи. Някой върти номер на Лили, ама дано всичко се оправи и двата дена е пълно. Преди две седмици пратих Ари да ми купи 1 билет за 6-ти, дори да е правостоящ. Тя ми каза, че нямало за 6-ти, а само за 7-ми. Преди два дена нейна приятелка си купила обаче съвсем спокойно за 6-ти седящ билет, като служителката й казала да си избере между 40 и 100лв. Това означава, според мен, че някой нещо прави - въртят се далавери на гърба на Лили, които не мога да обясня как точно стават, но има нещо гнило.





Тема Re: Допълнителните билетинови [re: /Mилeнa/]  
Автор Akcиния85 (непознат )
Публикувано30.09.09 12:42



Az si kupih bilet ot 100 leva za 6ti i mi kazaha 4e v na4aloto mnogo mesta sa bili zapazeni a sled tova 4ast ot tqh pusnati.Prosto sam ucelila moment kogato s apusnali zapazeni mesta.Tova ne e mnogo 4estno,zashtoto horata koito sa otishli purvi ne sa mogli da si kupqt hubavite mesta , koito sa pusnati 1 mesec po-kusno.Taka horata ne otivat d asi kupuvat bileti navreme zashtoto znaqt 4e hubavite mesta sa zapazeni i gi puskat v posledniq moment.Tova e nqkakva prostotiq na organizatorite.Az puk kato otidoh imashe samo ot 100 leva a evtini,samo na 2ri balkon.Sega razbiram 4e mai sled tova sa pusnali oshte mesta po 40 i po nadolu.Pulna prostotiq.Ako nqkoi iska tozi bilet ot 100 leva moje d amu go dam ,ako ima po-evtin, no ne na 2ri balkon.Chestno kazano 100 leva mi doidoha malko otgore ,zashtoto za Madonna dadoh 165



Тема Re: Допълнителните билетинови [re: Akcиния85]  
Автор Stoyanov (добрият)
Публикувано03.10.09 13:45



Гледам върви реклама още за концертите по бТВ, явно има още билети. Според мен трябваше да са с нормални цени. По време на криза да се искат такива цени, просто е... От Варна мои познати няма да ходят само, заради високите цени на билетите. Аз също. Ще гледам концерта по ТВ.

"Животът е като един филм... Доброто и любовта винаги побеждават!"


Тема Re: Допълнителните билетинови [re: Stoyanov]  
Автор katorno_kardona (непознат )
Публикувано04.10.09 15:45



Нормални са цените,все пак ЛИЛИ е име,а щом при криза хората купуват билети за Мадонката ще намерят и за ЛИЛИ,ако желаят.



Тема Re: Допълнителните билетинови [re: /Mилeнa/]  
Автор klaranety (непознат )
Публикувано06.10.09 16:05



Точно преди един час бях в билетния център и ми казаха, че има места от 50 и от 100лв.за 6.10. Един дядо пък искаше да върне два билета за 7.10 от 40лв., но не му ги взеха. Тази година май няма да има правостоящи, да не говорим, че има доста свободни билети и за следващия ден. Според мен спекулациите с допълнителните билети не идват от БТВ, а отдругаде, пък и защо миналата година нямаше такива истории, а билетите бяха изкупени за няколко дни. Днес, в навечерието на концерта, билети има колкото ни душа иска, но хората се дърпат, защото са скъпи. Догодина ще е още по-зле. За много хора, най-вече възрастни, този концерт е единствената радост, която си позволяват и поне една част от билетите трябваше да са с по-ниски цени. Някой беше казал да спрем за една седмица да пушим и пием, да не ходим на кино и т.н., за да си купим билети, вместо да се оплакваме, че са скъпи. Е, аз нито пуша, нито пия. Освен да спра да ям, за да дам 100лв. за мен и половинката ми за билети. Сигурно и новият диск ще струва поне 50лв., а после иди не тегли музика от интернет. Разочаровани сме.



Тема Re: Допълнителните билетинови [re: klaranety]  
Автор So_Alien ()
Публикувано06.10.09 16:19



Аз също бях на касите днес. Едно младо момиче се опитваше да върне билет за 40 лв за 6.10., но не успя. Една жена пък купуваше за 7.10 за фирмата си 16 билета, но искаше да й издадат фактура. От касите обаче не можаха да се свържат с организатора на концерта. После касиерката каза, че организатора бил "самата Лили", а жената, която искаше фактурата каза, че и е звъняла - обаче не си вдигала телефона, защото била на репетеции вероятно. Иначе си имаше опашка за билети, но всички търсеха от по 40 лв.

Защо си тъй неповторима, щом този свят е повторим....


Тема Re: Допълнителните билетинови [re: So_Alien]  
Автор klaranety (непознат )
Публикувано06.10.09 16:24



А можеше залите да са препълнени и двата дни.



Тема Re: Допълнителните билетинови [re: klaranety]  
Автор Stoyanov (добрият)
Публикувано06.10.09 18:00



Тези цени на билетите си ги е решила организаторката - самата Лили Иванова. Това не мога да си обясня - по време на криза да се искат такива цени на билетите? Много хора са разочаровани. Залата е голяма и позволява да са с по-ниски цени, печалба пак ще си има Лили. Трябваше билетите да са до 50 лв. Ето например "Бони М" като бяха в България цените им бяха от 10 до 30 лв.- съвсем приемливи и нормални цени за днешно време. Едва ли следващия диск ше е 50 лв., но предполагам 18-20 лв. ще бъде.

"Животът е като един филм... Доброто и любовта винаги побеждават!"


Тема Re: Допълнителните билетинови [re: Stoyanov]  
Автор klaranety (непознат )
Публикувано06.10.09 19:44



и ти ли не отиде на концерта?




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.