Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:43 29.05.24 
Музикални
   >> Лили Иванова
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема концерт на стадион "Васил Левски"нови  
Автор klaranety (непознат )
Публикувано23.08.09 20:54



Добре би било Лили да направи следващия си концерт на стадиона. Така билетите няма да са толкова скъпи пък и ще има достатъчно места...



Тема Re: концерт на стадион "Васил Левски"нови [re: klaranety]  
Автор Alexandros (минаващ)
Публикувано23.08.09 23:23



Не мисля че стадионите са подходящи като съоръжения за хора от третата възраст.Все пак те трябва да се пазят от залитване,падане и тем подобни.Костите им са доста чупливи на тия години.Как ще напълни по-голямата част от публиката на Лили цял стадион?





Тема Re: концерт на стадион "Васил Левски"нови [re: Alexandros]  
Автор abc1973 (искрена)
Публикувано24.08.09 13:05



Специално за Alexandros - отиди на поредния концерт на Лили и се огледай. Справка за датата на концерта - в официалния сайт.



Тема Re: концерт на стадион "Васил Левски"нови [re: Alexandros]  
Автор Stoyanov (добрият)
Публикувано24.08.09 20:47



Много интересно мнение на Александрос...

Трябва Лили да помисли за някаква нова програма и репертоар... от няколко години все едно и също... затова и не се засилвам да ходя да я гледам... гледам си видеозаписи, които ми харесват най вече... Ей такъв концерт като от 2001-ва "Любовта..." трябва да направи отново... с този статив и лампичката... нещо не ми допада... Дано се сети да включи и балети в спектаклите си...

"Животът е като един филм... Доброто и любовта винаги побеждават!"

Редактирано от Stoyanov на 24.08.09 20:48.



Тема Re: Полудяхте ли?нови [re: Stoyanov]  
Автор _No_Name_ (член)
Публикувано24.08.09 22:05



През последните години Лили прави най-добрите концерти в България! Особено концертите 2007 и 2008г.в НДК. Невероятни са! И като изпълнение, идея, замисъл... По-хубави декори никой не си е позволявал в НДК! А пеенето на живо - Уникално! Няма такова друго!
И аз си мислех за балети, но като гледам циганиите на Кичка Бодурова, Веско Маринов и другите там, хич не й трябва на Лили да се захваща с танцьори!

За разлика от други концерти в НДК - Два века Лили и Стари мой приятелю, сега именно си личи високото ниво и професионализма.

Какво му има на статива с лампичката? Меда пречи ли ви?
Случайно да сте си направили тест за алергия към аромата на Келвин Клайн и черното облекло не ви ли се вижда твърде сатанинско???

А вие изкъпахте ли се преди да идете на концерт или просто забравихте да си измиете зъбите?

Мадона не е първа младост, но ще се изтрепят да й строят сцена, че надницата е 100 лева на ден. По осем дена смятайте.

Лили по 200 лева да им даде за ден, пак няма да се постараят да напарвят нещо като хората, просто защото си е наша и може да мине и без да се стараят.

Не виждам проблем нито с публиката, нито с изпълненията на Лили на стадион Васил Левски.
Проблем виждам с озвучаването, декорите... Така като гледах "Опасно близо" се чудя защо за нашите все нещо куца, а като дойде нещо чуждо и няма никакви проблеми?



Тема Re: Полудяхте ли?нови [re: _No_Name_]  
Автор Alexandros (минаващ)
Публикувано25.08.09 17:31



Не сме полудели, това са лични мнения. Просто аз вече не чувствам Лили като творец когато е на живо.Чудесни декори, певицата много добре изглежда но някакси е сухо, застинало,няма живец.Стари песни в нов аранжимент- извинявайте няма по голям дразнител за ушите ми. Лили още може да се доказва но за съжаление не се пишат достатъчно качествени нови песни.Затова повечето хора се ориентират към слушане на чужда музика или чалга. Концертите от 2007-ма и 2008-ма са абсолютно идентични като постановка.Разбира се не очакваме от Лили да имитира мастурбация на "Искам те" разбира се но поне звукът би могъл да се обогати.Никога не съм бил фен на цигулката.Тя ми звучи старомодно а в концертите на Лили е водещ инструмент.Последно за Кичка. Въпреки че програмата и балетът бяха на доста ниско ниво не по вина на Бодурова) Кичка изкара страхотен глас ,пя с много чувство и успя според мен да прекара емоцията до публиката. Това нещо трудно се удава на гражданката Иванова през последните години въпреки добрия външен вид, бляскавите сцени и стопроцентовия жив звук.



Тема Re: Полудяхте ли? [re: Alexandros]  
Автор _No_Name_ (член)
Публикувано26.08.09 11:24



А бе не е лоша Кичка като певица, ама не разбра ли, че концерта й беше на пълен плейбек???





Тема Re: Полудяхте ли?нови [re: _No_Name_]  
Автор Shape ()
Публикувано26.08.09 12:28



Дам, с изключение на две песни... Иначе не вижда проблем Лили да направи концерт на В.Левски, но като цяло това не и липсва в кариерата. Аргументът с цените е абсурден. Защо мислите, че ще е по-евтино и защо трябва да бъде?
Сравнението с Мадона ми се струва доста странно, явно не сте били на неин концерт...

една любов...


Тема Re: концерт на стадион "Васил Левски"нови [re: klaranety]  
Автор Akcиния85 (непознат )
Публикувано03.09.09 16:56



Аха това е много разумно предложение.Още тоз концерт трябва да е там.Като на Мадона беше жестоко на стадиона.



Тема Re: концерт на стадион "Васил Левски"нови [re: Akcиния85]  
Автор Stoyanov (добрият)
Публикувано03.09.09 20:03



Аксиния, Мадона е световна звезда, а Лили Иванова е наша звезда... Съпоставката между двете е неуместна.

"Животът е като един филм... Доброто и любовта винаги побеждават!"



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.