Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:07 14.07.25 
Музикални
   >> Лили Иванова
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Дебат за Лили Иванова - утре по ДАРИК радио  
Автор _No_Name_ (член)
Публикувано08.07.09 14:03



"За или против пагоните на Лили Иванова" е дебата утре в предаването "Челюсти" по Дарик радио. Осъществява се жива връзка със слушателите и предлагам да подкрепим Лили. Началото е от 13.00 часа.



Тема Re: Дебатнови [re: _No_Name_]  
Автор vaciba ()
Публикувано08.07.09 15:10



Предрекох война и ето ти

Президента много бързо изгуби чувството си за хумор.Резултатите на отминалите избори ли му развалиха настроението? Да разжалва полковник Иванова в редник и край. Редник Иванова пак ще пее.
На нас ни трябва пеещ редник Иванова, а не оплют полковник. Току виж излезе указ на президента за забрана на пеенето на Лили Иванова под пагони на полковник.
Предаването ще е тест за нацията, до колко има чувство за хумор.



Тема Дебат = ГРОЗНО! АМА МНОГО ГРОЗНО !нови [re: vaciba]  
Автор vaciba ()
Публикувано09.07.09 14:04



Жалко, че военния от запаса в студиото на "Дарик радио", коментира Лили Иванова от получена "информация", от вестник "Шок".
Жалко, че последната успяла да се обади по телефона в ефир, озлобена пенсионерка, съскаше срещу Лили и с това приключи предаването. Грозно беше, като чух тази жена, как коментира открито с "познание" морала на певицата.
Жалко и за стари и за млади на тази територия наречена България, че именно жълтата преса ги "информира".
Присъденото звание " полковник " от запаса на Лили Иванова, е най-големия проблем на БНА или по точно на военните от запаса. Жалко!

Редактирано от vaciba на 09.07.09 14:22.



Тема Re: Дебат = ГРОЗНО! АМА МНОГО ГРОЗНО !нови [re: vaciba]  
Автор abc1973 (искрена)
Публикувано09.07.09 14:49



Жалко, че в България от плюене един срещу друг не можем да се видим! Срам и позор за тези жълти души - злобари, завистници и комплексари! Лили, ние те обичаме!



Тема Re: Дебат = ГРОЗНО! АМА МНОГО ГРОЗНО !нови [re: abc1973]  
Автор Stoyanov (добрият)
Публикувано09.07.09 19:08



Разкажете за дебата, защото не можах да го слушам?

"Животът е като един филм... Доброто и любовта винаги побеждават!"


Тема Re: Дебат = ГРОЗНО! АМА МНОГО ГРОЗНО !нови [re: Stoyanov]  
Автор vaciba ()
Публикувано09.07.09 20:25



Трудно е да се каже, че това беше дебат. „Срешнаха се, поговориха си и не се разбраха” – беше положението. Водещата и гостите полковник от запаса и журналиската Патрашкова близо 45-50 минути говореха един срещу друг, всеки на свой език. Никой не прие тезата на отсрещния. В крайна сметка си беше глупост да се дебатира около връченото звание на Лили Иванова. „Дарик” направиха едно тъпо предаване свързано с примата. Разговора подсказа за проблеми и боричкания в армията. Доказаха го и обидените слушатели, които се включиха в края на предаването и разказаха, как техни заслужили роднини не са били повишени в чин и т.н. По закон от редник не може да станеш веднага полковник. Издигането в армията става поетапно. В разговора се зададе въпрос за повишените в чин преди време военни, в т.ч. и Богомил Бонев и защо тогава никой не е реагирал? Питаха се в студиото, защо министър Стефан Данаилов не е наградил заслужено певицата, а това прави военния министър? Вместо за връчването на звание полковник от запаса на Лили Иванова, да потърсят дебат с военния министър, защо и как той и висшите военни са стигнали до решението, се получи едва ли не че Лили Иванова сама си е сложила пагоните на рамената. За последното бяха красноричиви коментарите на тези, които успяха да се свържат със студиото.
Въпрос без отговор остана и проблема със сканалните заменки на имоти в армията.
Патрашкова, защити Лили, като подчерта, че не е нейна почитателка и слуша друга музика, но от позицията на жена счита, че певицата е най-големия патриот и най-борбената личност в България и спокойно може да носи званието полковник от запаса. Все пак с чувство за хумор, водеща и гост-журналистка, не успяха да променят тесногръдието и сухата никому ненужна приципност на полковника от запаса.
Такива са повечето военни. Да ме извинят всички които имат близки в армията.Две години и три месеца съм бил в казармата и съм ги наблюдавал и запомнил, че болшинството от прослойката им е ...... спирам.
Стигна се до обиди между бивши военни. Полковника от запаса в студиото и слушател си размениха остри реплики.
За съжаление бившия военен в студиото след като каза хвалебствени думи за Лили, подчерта какво четял във вестник „Шок” и как разбирал, че певицата има проблеми с морала и не може да бъде полковник от запаса.
Това е то вестник „Шок” . Миризлив, гнусен печатан парцал и за задник не става, защото е печатан с отровно мастило. Висш военен, макар и от запаса, в студиото на национална медия, разказа, какво научава за Лили Иванова от изданието т.е. какъв е критерия по който придибива предства за случващото се в България.
Възрастен мъж се обади в студиото и каза, че той и хор "Гусла" са изнесли концерт през 1965 или 1966 година в "Олимпия". ????? Сигурно за любителите на точната ивформация в новия брой на "Шок" ще има поне две централни страници по темата.
В края на предаването се обади и невротизирана озлобена пенсионерка. Започна да плюе Лили. Даде оценка за морала на певицата и т.н. И тя чете весници горката. Болна от мъка за неуважени нейни близки военни, които не са получили някога повишение в чин, а сега Лили Иванова го получава.
Питам се: „ Ако, Лили Иванова утре върне на господин министъра или на президента връченото звание, това ще направи ли армията ни европейска, без корупция и далавери.?”
Горката Лили в каква незаслужена простотия я вмъкнаха.
Нека си е пеещ редник! Така е по-велика и от генералите!

Редактирано от vaciba на 09.07.09 21:50.



Тема Re: Дебат = ГРОЗНО! АМА МНОГО ГРОЗНО !нови [re: vaciba]  
Автор chancce ()
Публикувано09.07.09 20:43



Бе защо им обръщате такова внимание. Народът си каза тежката дума за тая прослойка на 5 юли. Който не е съгласен - да го духа!



Тема Re: Дебат = ГРОЗНО! АМА МНОГО ГРОЗНО !нови [re: chancce]  
Автор _No_Name_ (член)
Публикувано09.07.09 23:00



Така е Чанс!
Да внеса малка незначителна поправка, не Патрашкова ( която е ревностен почитател на Лили), а журналистката Ива Николова беше гост.

Обръщам внимание, защото личните конфликти между Президента и Министъра на отбраната Николай Цонев, успяха да вгорчат и малката радост на Лили.

Смятам, че наградата беше напълно залужена въпреки закона за отбраната, който и без това е нарушаван мълчаливо с даването на звания много преди Лили. Това е изключителен момент и знак за уважение и почит към Лили.

Българската армия е държавна бюджетна структура и всички привелегии на военните се плащат от всички нас - данъкоплатците! Какъв по-справедлив начин за даването на почитно офицерско звание точно на певицата на народа, доказала своята почит към България по света. Нима Българската армия не служи на народа си, а само на себе си?



Тема Re: Дебат = ГРОЗНО! АМА МНОГО ГРОЗНО !нови [re: _No_Name_]  
Автор /Mилeнa/ (ентусиаст)
Публикувано10.07.09 00:10



Слушах го и бях бясна.

Опитах се да звънна от джиесема си, защото бях в колата, но уви. Това е поредната българска простотия. Все пак не сме англичани и като мина малко време си викам, че просто няма оправия и няма за какво да се ядосвам, защото в Англия през 1965 г. самата английска кралица Елизабет II кани Бийтълс в Бъкингамския дворец, за да ги награди с най-високото отличие във Великобритания - прави ги членове на ордена на Британската империя, отличие давано дотогава само на военни пълководци и държавни глави.
Просто нито президента ни е английка кралица, нито народа ни е имал поне малко от английската аристокрация.



Тема ... защо им обръщате такова вниманиенови [re: chancce]  
Автор vaciba ()
Публикувано10.07.09 08:59



Жълтини, клюки, измишльотини и чалга дават информация и възпитание на нацията

Отбягвам "информираните" и "знаещите" читатели на "Шок" и подобни. Няма какво да науча от тях. Много са ей! И хора с дипломи, и добре облечени и бедни пенсионери и ... . Другата информация си е с билет в ръка, седнал на някой ред в залата. От там гледаш, слушаш и виждаш какво става на сцената.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2025 Dir.bg Всички права запазени.