Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:05 26.04.24 
Музикални
   >> Лили Иванова
*Кратък преглед

Тема Още една молба :)нови  
Автор Ary ()
Публикувано19.11.08 01:56



Според вас, кое е правилното заглавие - "Момчето и брезичките" или "Брезичките и момчето"? Ще ви помоля да ми дадете повече факти в тази посока, а не само - така разбрах от достоверен източник.



Предварително ви благодаря :)



Тема Re: Още една молба :)нови [re: Ary]  
Автор /Mилeнa/ (ентусиаст)
Публикувано19.11.08 02:33



На моята плоча пише "Момичето и брезичките"

Може и грешка да е! Но това е достоверен факт



Тема Re: Още една молба :)нови [re: /Mилeнa/]  
Автор Ary ()
Публикувано19.11.08 02:47



Можеш ли да сканираш плочата, така че да се вижда ясно какво е заглавието на песента?





Тема Re: Още една молба :) [re: Ary]  
Автор Slunchogledcho (ентусиаст)
Публикувано19.11.08 05:01



Трябва да е Момичето и брезичките, защо нали някакво момиче си мисли за момче и брезички...И аз я имам някъде тази плоча, определено ие Момичето и брезичките, ак оне и Момче и брезички.Едно от двете е , но все тая...



Тема Re: Още една молба :)нови [re: Ary]  
Автор chancce ()
Публикувано20.11.08 18:26



Имайте предвид, че името на тая песен е пълна обърквация. Виждал съм го как ли не - ту момичето, ту момчето. Песента се пее и от Георги Кордов. В текста определено Лили пее оригиналния текст, в който се казва "това момче съм аз". Май не можем да установим точното заглавие




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.