Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:58 24.04.24 
Музикални
   >> Лили Иванова
*Кратък преглед

Тема КОНЦЕРТ №2нови  
Автор Slunchogledcho (член)
Публикувано14.11.08 00:10



Това вече е безобразие, преминава всякакви граници


То бива , бива професионализъм, но тази жена , която е една добричка Душица на високи токчета наистина вече всеки път доказва , че е нещо извънземно.
Хайде на вчерашния концерт бях шашнат, че е постигнала абсолютно равновесие в това да пее абсолютно професионално, а в същото време във всяка секунда да мисли за задължителното изискване на новото време да има изумителна и перфекта визия във всеки кадър.
Както тя самата казва ЕЛЕКТРИЧЕСТВОТО на 12.11.2008 беше страшно.Човек направо не знаеше къде е и само Лили мое да издържи на такова нещо...първите 10-15 минути...
Но днес това беше вече прекалено за всяко човешко сърце, не само беше изумителна във визията си, но и със спокоиствието след като Господина от Франция си е заминал... показа невероятно продължение на вчерашния спектакъл.
Никога до сега не ми се е случвало ръцете ми да се разкървавят от ръкопляскане, но Лили го заслужаваше...
И така, както казва Лили " Всеки, който дава, трябва и да получава..."
Мисля, че това са единствените капки кръв в живота ми, които не са дадени напразно

РS.Задължително трябва да се спомене Ачо, който поне засега работи изумително и тримата музиканти, които също много странно , поне пред хората се държат прилично с Лили, за което трябва да им се благодари, както и на Иван Салчев, че има все още желание за оцеляване и нерви
И между другото...Този път няма нищо ...

Редактирано от Slunchogledcho на 14.11.08 00:22.



Тема Re: КОНЦЕРТ №2нови [re: Slunchogledcho]  
Автор _No_Name_ (минаващ)
Публикувано14.11.08 01:48



Никога до сега не ми се е случвало ръцете ми да се разкървавят от ръкопляскане, но Лили го заслужаваше...


Мисля, че това са единствените капки кръв в живота ми, които не са дадени напразно

хихихи


Като гледам с каква скорост драскаш из форума, ми иде да ти повярвам колко си ръкопляскал
Колкото си ходил до халите за диск, толкова си отишъл и на концерт, но ставаш все по добър! Браво! Скоро очаквам и да лекуваш от разстояние! Все пак "дарбата" трябва да се развива



Тема Re: отговор на NO_NAMEнови [re: _No_Name_]  
Автор Slunchogledcho (член)
Публикувано14.11.08 06:52



Честно казано съм изморен в момента и не мога да заспя от това, което ЛИЛИ ИВАНОВА показа.
Нямам никакво желание до отговарям на глупостите ти...




Тема Re: КОНЦЕРТ №2 в отговор на ... [re: _No_Name_]  
Автор kora2 (zriala)
Публикувано14.11.08 11:55



Този път ще защитя Слънчогледчо...Беше и на двата концерта. И наистина ръкопляскаше до кръвопускане. Не знам, кой си ти, човека без име, но сега търсиш причина да се заядеш. Аз не бих го написала така истински образно. Слънчогледчо си излива душата и вълнението от видяното в НДК. Сигурна съм, че много от присъстващите също имат мускулна треска. Лили го заслужи. Това е по важно, кой бил и кой не бил. Сега ни предстои Олимпия. И нека обединим позитивни мисли и желания и да ги изпратим към Лили. Тя заслужава и този връх.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.