Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:18 19.04.24 
Музикални
   >> Лили Иванова
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема КОНЦЕРТ № 1нови  
Автор Slunchogledcho (член)
Публикувано12.11.08 23:36



Я да видим сега някой заснел ли е с камерката си "КРАДЕЦ НА ТЪГА" или сте снимали глупости...
Концерта беше изключително блестящ и успешен
Този път не е фатално, защото ако не сте, си знаете работата за утре.Искам както онова момче до chancee миналата година беше снимало хубаво ОТ ВЕКОВЕ ЗА ВЕКОВЕ, сега по същия начин да снимате КРАДЕЦ НА ТЪГА

Редактирано от Slunchogledcho на 12.11.08 23:41.



Тема Re: КОНЦЕРТ № 1нови [re: Slunchogledcho]  
Автор chancce ()
Публикувано13.11.08 01:49



Макар че трябва да се наспя за да съм свеж за утре (вече днес) все пак ще споделя няколко мисли. Че концертът беше стилен, няма спор. Този път нямаше нищо, което да отвлича вниманието - ни прожектиране на видеоклипове, ни войници, само малко фойерверки на "Панаири". Лили направи един от най-страхотните си концерти за тази година - изпя 29 песни изцяло на живо, открай-докрай. Има три нови хита, единият от които е "Крадец на тъга" и две песни, за които каза, че са от Бисер Иванов. Та една от тези двете (за съжаление не им знам заглавията, а и в новия албум ги няма) е страхотна. Зщо не са включени в албума, ми е неизвестно. В началото чухме едно зашеметяващо изпълнение на "Ръцете ти", а също и "Боянският майстор" плюс "Аве Мария". Повече - утре вечер.



Тема Re: КОНЦЕРТ № 1нови [re: chancce]  
Автор _No_Name_ (минаващ)
Публикувано13.11.08 08:10



Чудесния видео репортаж от бТВ:





Тема Re: КОНЦЕРТ № 1нови [re: _No_Name_]  
Автор Slunchogledcho (член)
Публикувано13.11.08 08:29



Аз пък снощи откъде го измислих това заглавие... крадец на тъга

Песента се казва
"КРАДЕЦ НА МЪКА" .Поправям се, някакъв съвестен човек я е поставил във Vbox.



Тема Re: КОНЦЕРТ № 1 [re: Slunchogledcho]  
Автор kora2 (zriala)
Публикувано13.11.08 08:55



Още снощи ми се искаше да напиша мнение, но думите не се получаваха. Не е възможно да се опише. Дори най големите суперлативи, не могат да изразят вълнението от присъствието на грандиозния концерт на ПРИМАТА. За съжаление не мога да си позволя да отида и втората вечер. Със сигурност ще е по добра от първата. Това снощи си беше Генерална репетиция. Блазя им на хората, които ще могат да й се насладят. И на новите песни, които наистина са много хубави.
Искам и да помоля КРИТИКАРИТЕ този път да се въздаржат от мнения. Ще е грозно да се плюва. Лили доказа, че върхът на който е, няма да бъде отстъпен. Дори и да има грешки, те са простими. Сега ми се иска да й пожелая да покори и Олимпия. И това ще стане!!!





Тема Re: КОНЦЕРТ № 1нови [re: Slunchogledcho]  
Автор Илиaнa29 ()
Публикувано13.11.08 11:44



Лили Иванова пя изключително тази вечер.
Бе Богиня.
Имах билети обаче само за вчера 12 ноември, а много искам да отида и днес.
Толкова много красота дава тя със своята песен, че имам жизнена необходимост да я слушам.
Смятам да отида на "търси се" днес, и дано имам късмет.





Тема Re: КОНЦЕРТ № 1нови [re: kora2]  
Автор Илиaнa29 ()
Публикувано13.11.08 11:46



Хора, как мога да отида на концерта в Олимпия?Аз имам възможност, но технически не ми е ясно как да си купя билети предварително.



Тема КРАДЕЦ НА МЪКА от маn88нови [re: Илиaнa29]  
Автор Slunchogledcho (член)
Публикувано13.11.08 12:28







Тема Re: КОНЦЕРТ № 1нови [re: Илиaнa29]  
Автор Shape ()
Публикувано13.11.08 20:52



Аз също мисля да отида, ако съм добре с времето! Просто трябва да си вземем билети от сайта на залата, другото са подробности!
Иначе - аз съм във възторг от това, което видях и чух в интернет! Дано не преузвучат концерта!
Браво, Лили!

една любов...

Редактирано от Shape на 13.11.08 21:00.



Тема Красота :)))нови [re: Slunchogledcho]  
Автор _No_Name_ (минаващ)
Публикувано13.11.08 22:08












Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.