Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:09 28.09.24 
Музикални
   >> Лили Иванова
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема "Камино" на Георги Христовнови  
Автор novios ()
Публикувано04.10.08 20:18



Какво ви е мнението за аранжимента и изпълнението на "Камино" на Георги Христов? Лично на мен, без да имам особено много симпатии към Георги Христов, ми допадна доста и като аранжимент и като изпълнение. Не знам, възможно е да е защото го чух за първи път и/или защото съм се наситил на "Камино"-то на Лили. Неговото ми прозвуча доста поразчупено и много повече като мексиканска песен с интересни хрумвания в извивките и аранжимента. Даже се размечтах да можех да чуя нещо подобно от Лили, но с гласа и пеенето й от края на 80-те примерно. Няколкото й опита за разчупване на "Камино", които съм чувал, никак не са ми допадали, а това е песен, която дава много възможности за експериментиране.

И знам, че има нещо вечно в минутата или в мига.


Тема Re: "Камино" на Георги Христовнови [re: novios]  
Автор Shape ()
Публикувано04.10.08 20:33



Постави някакъв линк, ако е възмажно или песента е включена в албум, който може да се купи?
Това което ме подразни като чух новината е, че е Хрестов не е особено добронамерен към Лили, а същевременно очевидно иска да бъде мъжката и версия.

една любов...


Тема "Камино"нови [re: Shape]  
Автор vaciba ()
Публикувано04.10.08 23:48



novios, очаквам и аз да чуя това "Камино". Кога и от къде имаш впечатления?



Тема Re: "Камино"нови [re: vaciba]  
Автор /Mилeнa/ (ентусиаст)
Публикувано05.10.08 01:58



Някъде към 47-мата минута на видеото. Нищо особено. Различно е, но няма оная завладяваща сила, която блика от изпълненията на Лили. Така направена песента прилича на хиляди други песни. Добре е все пак, че не е решил да "надвика" Лили. На неговия сайт може да видите новия му диск и как се казва. Всъщност, след като я чух си мисля, че повече хора трябва да изпеят "Камино". Така ще има хиляда версии на песента, а изпърнението на Лили ще се откроява все повече и повече. Мисля си обаче, какво ли ще стане, ако Лили започне да пее песните на другите? Колегите и колежките й, не е лошо да благодарят на Бог всяка седмица с по една свещ, че не се е сетила.



Редактирано от /Mилeнa/ на 05.10.08 02:16.



Тема Re: "Камино" на Георги Христовнови [re: novios]  
Автор stoyanov (добрият)
Публикувано05.10.08 12:45



Георги Христов зае мястото на Емил Димитров в България... Появява се и пуска албуми точно, когато той желае. Прави страхотно шоу с изрълнения и балет и всичко е на живо....Тука не съм съгласен с някои мнения... Самият Георги Христов е признавал в интервютата си, че като малък съм му викали: "Жоро-Лилето" и се е учил от нея... Георги Христов като Емил има авторски песни (музика, текст)... Песните са му също за любовта и смисъла на човешкия живот. Може да си купите албумите му и да се уверите сами. В това, което си приличат с Лили е, че имат голямо самочувствие и звездомания, но е нормално това за хора от техния ранг. Песента "Мечта" с италианеца много ми хареса и беше почти сигурно, че ще влезе за "Евровизия", разликата беше минимална с "Дийп зоун"... Лили тогава пя на 100% плейбек и представи новите аранжименти, които въобще не ми допадат. Най-доброто изпълнение на "Камино" беше от оригиналния албум и още една по-късна версия на Лили Иванова, но не си спомням годината.



"Животът е като един филм... Доброто и любовта винаги побеждават!"

Тема Re: "Камино" на Георги Христовнови [re: stoyanov]  
Автор Shape ()
Публикувано05.10.08 13:12



Христов няма нищо общо с Емил Димитров! Има добър глас, но има точно 3 добри песни, едната от които с Фиорелино или както там се казва подупечното му момче.

PS Все пак моите уважения за това, че е поискал разрешение от Лили и спомена, че тя е най-голямата.

една любов...

Редактирано от Shape на 05.10.08 13:42.



Тема Re: "Камино" на Георги Христовнови [re: Shape]  
Автор stoyanov (добрият)
Публикувано05.10.08 13:37



Всеки има право на мнение, нали... Г. Христов има прекрасен глас (също и за оперно пеене като О. Горанов) и подчертавам авторски песни! Просто си купи, ако намериш албумите "Карузо", "Майчице", "Безкрайна любов", "Още" или Тhe best 1,2 и 3 и ще се увериш. Песните и посланията му са страхотни и по нищо не отстъпват на нашата Лили. Имаше страхотен спектакъл във Варна (на 1 август)и еуфорията е на 100% Защо да не бъде "Лили Иванова" в мъжки вариант!?

"Животът е като един филм... Доброто и любовта винаги побеждават!"


Тема Re: "Камино" на Георги Христовнови [re: stoyanov]  
Автор Shape ()
Публикувано05.10.08 13:49



Не знам, просто текстовете, музиката не ми говорят по същия начин, на същото ниво. Но си прав, че всеки има право на мнение. Обективните неща са, че има талант и се радвам, че пее по-често в България.

една любов...


Тема Re: "Камино" на Георги Христовнови [re: Shape]  
Автор stoyanov (добрият)
Публикувано05.10.08 14:25



Има ли някъде линкче да я чуем тази песен "Камино" изпълнена от Георги Христов?

"Животът е като един филм... Доброто и любовта винаги побеждават!"


Тема Линк към"Камино" на Георги Христовнови [re: novios]  
Автор MlMKO (момчето)
Публикувано05.10.08 17:15



Ето тук може да чуете версията на Георги Христов. Лично аз не съм впечатлен. Липсва магията на онова Камино, което слушаш през цялото време със затаен дъх и накрая експлоадираш като вулкан.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.